Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ponawiam pytanie,

 

gdzie w okolicach sochaczewa mozna wynajac przczepe kempingowa?

 

Sprzedają przy trasie Wawa-Socho, w Teresinie, w dwóch miejscach chyba, ale nie wiem, czy wynajmują. Na jaki czas ją potrzebujesz? Bo u moi rodzice taką mają, ale teraz śpią tam ich dekarze z południa - zwolni się pewnie za tydzień. Mogę zapytać czy wynajmą (zaznaczam, że jej stan to raczej taki "budowlany" jest a nie turystyczny - przyczepa wprawdzie rejestrowana (chyba aktualne ma papiery) ale kolejne ekipy budowlane w niej spały..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, gdzie kupujecie wungiel groszkowaty? :oops:

Muszę migiem zakupić kilka worów na rozruch :/

 

Ja kupowałam w zimę z Olszowca, za Sochaczewem - moi rodzice kupowli i faktycznie był super - nie zostawały żadne spieki. Jesienią możemy się zgadać, to zamówimy razem to i transport nas taniej wyniesie :lol: :wink:

 

A na rozruch brałam tu na miejscu - z Elżbietowa: jadąc z Teresina ulicą na Szymanó, po drodze trzeba skręcić w lewo, przejechać z 800-1000 m i jest sjkład przy drodze, po lewej stronie. Nie pamiętam gdzie się skręca z Szymanowskiej, ale chyba szyld jest z kierunkiem na skład węgla.

 

Jest też skład jeszcze bliżej - Zaraz przy równoległej drodze na południe od Waszej ulicy - Teresin, ul Wiśniowa (sprawdź na zumi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam w zimę z Olszowca, za Sochaczewem - moi rodzice kupowli i faktycznie był super - nie zostawały żadne spieki. Jesienią możemy się zgadać, to zamówimy razem to i transport nas taniej wyniesie :lol: :wink:

Mają workowany już, czy do samodzielnego workowania? Jeśli tylko da się ten transport rozłożyć tak, aby nie było problemu z rozdziałem przywiezionego węgla, to z miłą chęcią - może nawet mój sąsiad by się podłączył, bo też jest eko :lol:

 

A na rozruch brałam tu na miejscu - z Elżbietowa: jadąc z Teresina ulicą na Szymanó, po drodze trzeba skręcić w lewo, przejechać z 800-1000 m i jest sjkład przy drodze, po lewej stronie. Nie pamiętam gdzie się skręca z Szymanowskiej, ale chyba szyld jest z kierunkiem na skład węgla.

Hmm... Pewnie w sobotę spróbuję zrobić rekonesans i zaopatrzę się w kilka worków na próbę :)

Gadałem z sąsiadem i on ostatnio brał z GS-u w Teresinie (k. Grainera gdzieś) - mówi, że mają najczystszy eko, a gdzie indziej sypią różne świństwa, typu piasek zmieszany z miałem :x

Jest też skład jeszcze bliżej - Zaraz przy równoległej drodze na południe od Waszej ulicy - Teresin, ul Wiśniowa (sprawdź na zumi)

A o tym składzie to już się nasłyszałem i jeśli nawet połowa z tego, co mówią, jest prawdą, to szczerze radzę omijać z daleka... Nawet tam byłem kiedyś, bo chciałem kupić trochę węgla do kozy, ale na szczęście kasy zapomniałem zabrać i nie kupiłem w końcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też skład jeszcze bliżej - Zaraz przy równoległej drodze na południe od Waszej ulicy - Teresin, ul Wiśniowa (sprawdź na zumi)

A o tym składzie to już się nasłyszałem i jeśli nawet połowa z tego, co mówią, jest prawdą, to szczerze radzę omijać z daleka... Nawet tam byłem kiedyś, bo chciałem kupić trochę węgla do kozy, ale na szczęście kasy zapomniałem zabrać i nie kupiłem w końcu ;)

 

a czego się nasłuchałeś, z ciekawości? bo ja tam kupowałem prawie cały cement na budowę, i teraz większość wungla i jakoś nie narzekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego się nasłuchałeś, z ciekawości? bo ja tam kupowałem prawie cały cement na budowę, i teraz większość wungla i jakoś nie narzekam...

No toś mi zadał ćwieczka, bo słyszałem opinie głównie o jakości sprzedawanego u nich węgla (materiałów nie szukałem u nich nigdy, więc mnie to nie interesiło, ale gdy byłem u nich, to praktycznie na stanie tylko trochę węgla, oraz jakieś pustaki...), że "chrzczony" i mokry...

Mówisz, że nie narzekasz na węgiel? To może warto spróbować, bo blisko mam...

 

BTW: co z tym kominiarzem? Nikt jeszcze nie robił odbiorów? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio - wożą też workowany, ale jak wszędzie - 100 zł praktycznie droższy jest na tonie.

Co do łączonych transportów to nie ma problemu - oddzielają - moi rodzce tak z sąsiadami zamawiają zawsze.

 

Mam wieelką prośbę - czy mogę jutro obejrzeć Twoją elewację??? :oops: Panu Jackowi przesunął się klient i mam jutro dać odpowiedź, czy mają robić u mnie. Trochę drogo ale może coś zejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego się nasłuchałeś, z ciekawości? bo ja tam kupowałem prawie cały cement na budowę, i teraz większość wungla i jakoś nie narzekam...

No toś mi zadał ćwieczka, bo słyszałem opinie głównie o jakości sprzedawanego u nich węgla (materiałów nie szukałem u nich nigdy, więc mnie to nie interesiło, ale gdy byłem u nich, to praktycznie na stanie tylko trochę węgla, oraz jakieś pustaki...), że "chrzczony" i mokry...

Mówisz, że nie narzekasz na węgiel? To może warto spróbować, bo blisko mam...

 

BTW: co z tym kominiarzem? Nikt jeszcze nie robił odbiorów? :-?

 

robił, robił :) 602 343 491. gość z Sochaczewa, ale ceny już nie pamiętam, chyba niecale 200zł

 

a wracając do węgla - miałem jeszcze z 2 źródeł i nie odczuwałem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 2x węgiel ze składu na Wiśniowej...

 

Nie mogę narzekać, ale za drugim razem węgiel był słabszy..

 

Niedługo będę brał trochę węgla ze składu w Elżbietowie (na ogrzanie CWU). Znajomy tam bierze i podobno nie narzeka...

 

Natomiast skład w GS'ie (koło Greinera) ma jedną wadę: nie ma workowanego węgla. W zeszłym roku ojciec i brat stamtąd brali i musieliśmy nieźle machać łopatami, żeby sobie poworkować 8 ton....

 

A czy był taki dobry ten węgiel z GS to mam mieszane uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio - wożą też workowany, ale jak wszędzie - 100 zł praktycznie droższy jest na tonie.

Co do łączonych transportów to nie ma problemu - oddzielają - moi rodzce tak z sąsiadami zamawiają zawsze.

Aha, no to luz blues :) Się zgadamy na późne lato i zamówimy większy transport :)

 

Mam wieelką prośbę - czy mogę jutro obejrzeć Twoją elewację??? :oops: Panu Jackowi przesunął się klient i mam jutro dać odpowiedź, czy mają robić u mnie. Trochę drogo ale może coś zejdzie..

Pewnie, że tak - obecnie na budowie jest mój tata przez cały dzień, a ja wpadam wieczorem w ok. godziny 19-tej (patrz na drogę tą żużlową - jak zobaczysz czerwone Punto WRC, to ja :lol: ). Jacek, choć nie jest tani, to zrobi dobrze (:lol:) i nie będzie poprawek - a przede wszystkim szybko :).

 

kamionkal i eurydyka: dzięki za namiary - podzwonię, popytam, zaproszę... :D Muszę jeszcze dziennik od KB wydobyć, bo tam są wszystkie protokoły :roll:

 

Eurydyka: jeśli chodzi o świadectwa, to ja mam "znajomą", która robi niby za 500 zł. Jak cena pasi, to podeślij mi namiary na siebie, a zadzwonię do tej "znajomej" i podpytam ;) No i nie jest już to tylko wymóg sochaczewskiego nadzoru - to teraz odgórny wymóg przy odbiorze :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki, czy ktoś może mi polecić sprawdzonego brukarza? Potrzebuję położyć jakieś 120 m2 kostki betonowej dookoła domu...

 

Nam elewację robił p. Wychowaniec z Teresina. Niby dobrze, ale jakoś nie do końca :-? .

 

witam

u mnie kostkę kładła firma ze skierniewic

polecam

słownie, szybko, niedrogo i wesoło ;)

tel. do właściciela 609 373 612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, gdzie kupujecie wungiel groszkowaty? :oops:

Muszę migiem zakupić kilka worów na rozruch :/

 

Ja kupowałam w zimę z Olszowca, za Sochaczewem - moi rodzice kupowli i faktycznie był super - nie zostawały żadne spieki. Jesienią możemy się zgadać, to zamówimy razem to i transport nas taniej wyniesie :lol: :wink:

 

mam pytanie.

ile za ten groszek płacicie z olszowca?

też mogę się dorzucić do transportu

u nas od jesieni pracuje piec ślimakowy futura econo cichewicza

fajny bo ślimak jest żeliwny

teraz podgrzewa nam wodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas byl juz kominiarz, tel 602 67 00 23, spisal protokol od reki

 

potrzebujemy jeszcze kogos od swiadectw energetycznych bo od stycznia w Sochaczewie nadzor sobie zyczy tego dokumentu do odbioru, a ceny sa podobno miedzy 400 a 1200zl za papier

macie kogos do polecenia z ta nizsza wersja ceny?

 

śwadectwo może wydać urszula trybuł albo jej mąż

tel 604 446 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...