Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Ciągnąc wątek wykonawców. Słyszał ktoś o firmie DAN-Ros z Teresina. Właściciel to Daniel Rosa. Co do budowy z moich materiałów, to trochę się boję ale w summie jest to do przemyślenia.

 

Slyszalem , sporo osob korzysta w Teresinie z jego uslug. Opini niestety nie znam. Wiem ze moja sasadka bedzie budowac ISKIERKE, zaczyna w pazdzierniku (tylko fundamenty) reszte w kwietniu 2010. Bardzo popularny projekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Slyszalem , sporo osob korzysta w Teresinie z jego uslug. Opini niestety nie znam. Wiem ze moja sasadka bedzie budowac ISKIERKE, zaczyna w pazdzierniku (tylko fundamenty) reszte w kwietniu 2010. Bardzo popularny projekt. Pozdrawiam

 

A nie wież kto jej będzie budował i w jakich pieniądzach? Co do popularności to ja niestety nie znalazłem więcej tych domków w naszej okolicy - przynajmniej przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc wątek wykonawców. Słyszał ktoś o firmie DAN-Ros z Teresina. Właściciel to Daniel Rosa. Co do budowy z moich materiałów, to trochę się boję ale w summie jest to do przemyślenia.

 

 

Ja z nim budowałam, myślę, że mogę na ten temat napisać całą książkę, jeśli chcesz znać szczegóły napisz na prv

Ania :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byku666 - ja też polecam zdecydowanie wylewki po tynkach. A tynkarze - jak pisałąm wcześniej , firma Tynkmax z Sochaczewa - najlepsza ekipa u mnie na budowie. http://tynkmax.pl/n/component/option,com_contact/task,view/contact_id,1/Itemid,3/

 

Witajcie, zaglądam tu rzadko bo i czasu jakoś brakuje... ale dzisiaj po przeczytaniu powyższego wpisu zmobilizowałem się żeby napisać.

 

Byłaś zadowolona z firmy TynkMax... miałaś fart i trafiłaś na jakąś dobrą ekipę - mają ich kilka.

Dla mnie doświadczenia z tą firmą to jedna wielka porażka. Tynki są krzywe (fale na ścianach), nie trzymają pionów, glify w oknach krzywe, narożniki w oknach nie trzymają poziomu. Kątów nie ma nawet w łazience - a to już jest masakra. Bez zrobienia gładzi nie wyobrażam sobie zamieszkania w tak otynkowanych pomieszczeniach.

 

Szkoda słów... najgorsi "fachowcy" jakich miałem na budowie. Nie mówiąc już o ilości butelek, puszek i stosach pochowanych pod gruzem śmieci które po nich znalazłem.

 

Nie mogę niestety też polecić speców od kominków - ekipa P. Majorka. Chociaż znam kilku zadowolonych klientów. Mój kominek chyba też jest zrobiony dobrze pod względem technicznym (taką mam nadzieję) ale o płytach gipsowych i ich montażu to chłopaki chyba tylko słyszeli. Do tego są diabelnie nie słowni.

 

Ale żeby nie było wszystko na nie:

Kogo mogę polecić: Hydraulika - P. Majorek; Ekipa od wylewek - Elmar-Bis; Speców od ocieplenia - P. Durzyński; Elektryków.

Teraz testuje glazurnika :)

Namiary mogę przesłać na priv - jeśli ktoś sobie życzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

byku666 - ja też polecam zdecydowanie wylewki po tynkach. A tynkarze - jak pisałąm wcześniej , firma Tynkmax z Sochaczewa - najlepsza ekipa u mnie na budowie. http://tynkmax.pl/n/component/option,com_contact/task,view/contact_id,1/Itemid,3/

 

Witajcie, zaglądam tu rzadko bo i czasu jakoś brakuje... ale dzisiaj po przeczytaniu powyższego wpisu zmobilizowałem się żeby napisać.

 

Byłaś zadowolona z firmy TynkMax... miałaś fart i trafiłaś na jakąś dobrą ekipę - mają ich kilka.

Dla mnie doświadczenia z tą firmą to jedna wielka porażka. Tynki są krzywe (fale na ścianach), nie trzymają pionów, glify w oknach krzywe, narożniki w oknach nie trzymają poziomu. Kątów nie ma nawet w łazience - a to już jest masakra. Bez zrobienia gładzi nie wyobrażam sobie zamieszkania w tak otynkowanych pomieszczeniach.

 

Szkoda słów... najgorsi "fachowcy" jakich miałem na budowie. Nie mówiąc już o ilości butelek, puszek i stosach pochowanych pod gruzem śmieci które po nich znalazłem.

 

W takim razie p. Sławek powinien się zastanowić, czy warto utrzymywać takich ludzi, którzy psują całą markę firmy. Wychodzi na to, że jak jedna ekipa (czy też wuięcej????) mu zawala uczciwą i dobrą robotę pozostałych...

U mnie kolesie od niego zrobili naprawdę ładnie, szybko, czysto a teraz robili u moich rodziców tynki i tez jest wszystko w porządku.

Także faktycznie powinien się zastanowić czy iść w jakość czy ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też TynkMax zrobił tynki c-w poprawnie - nie ma gór i dolin, wszystko ładnie pozacierane... Po robocie posprzątali (na ile umieli - nie ma co oczekiwać, że po szprycowaniu będziesz mieć szpital w domu ;)).

Jest trochę rys skurczowych, niestety, ale to dlatego, że było zimno, gdy robili tynki (początek marca), do tego kłopoty z prądem we wiaderkach, bo dziurawe były i nigdy nie dało się donieść całości :/

Reasumując - firma jako taka i owszem, ale trzeba zwrócić uwagę na ekipę, bo TynkMax ma ich kilka (naście?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik: namiary są na forum opublikowane ;) Ale od razu uprzedzę, że w tym roku szanse są b. małe, bo Jacek za chwilę zaczyna nową budowę (właśnie kończy jedną), robi tylko fundamenty i przenosi się na inny obiekt - przebudowa domu istniejącego (po sąsiedzku z nami ;)). Więc ma zajęcie do końca roku, a na początku przyszłego sezonu na pewno będzie kontynuował budowę tam, gdzie będzie robił teraz fundamenty. Raczej nie będziecie chcieli czekać na niego do przyszłego roku? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale do remontu kapitalnego, bo chyli się ku upadkowi, niestety.

Drewno jeszcze zdrowe, ale trzeba gwoździe powymieniać.

Odbiór transportem własnym w ok. Teresina, tylko uprzedzam - ciężkie ;)

 

echhh.. to już chyba na 4 czy 5 budowach ten kibelek funkcjonował :)

 

Ciężki on jest, ale nie myślcie, że od zawartości nieczystości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik: namiary są na forum opublikowane ;) Ale od razu uprzedzę, że w tym roku szanse są b. małe, bo Jacek za chwilę zaczyna nową budowę (właśnie kończy jedną), robi tylko fundamenty i przenosi się na inny obiekt - przebudowa domu istniejącego (po sąsiedzku z nami ;)). Więc ma zajęcie do końca roku, a na początku przyszłego sezonu na pewno będzie kontynuował budowę tam, gdzie będzie robił teraz fundamenty. Raczej nie będziecie chcieli czekać na niego do przyszłego roku? ;)

dzięki :) rzeczywiście nie będziemy na niego czekać. już mamy uzgodnioną inną ekipę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam goraco wszystkich blizszych i dalszych sasiadow ;-)

W tej chwili jestem na etapie wykanczania domu (i samego siebie). W zwiazku z tym chcialbym pozbyc sie kilku zbytecznych w chwili obecnej rzeczy.

Jezeli ktos bylby zainteresowany to moge zaoferowac elektrowciag o udzwigu 250 kg i wysokosci podnoszenia 6,5 metra (uzywalem go podczas zalewania stropu).

Pozdrawiam serdecznie

Kamil [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...