Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Czy ktoś z was kupował samemu materiały do elewacji zewnętrznej; steropian, kleje strukture ..... gdzie najtaniej można to dostać , prosze o szybka pomoc !!!

myślę że jak sam popatrzysz sobie towar na pewno wyjdzie to taniej

ja kupowałam styropian w Styrmmanie w garwatowej woli

kleje, w anser w wiskitkach

natomiast strukturę kerakolla w bigway w sochaczewie

te miejsca okazały się najtańsze

natomiast ekipa od elewacji jest ze staracowic

brygada 7-osobowa,

robia teraz u mojego brata wysoki budynek---- 4 dzień i 3 ściany juz gotowe,(styropian, siatka , klej, struktura)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zaglądam tu do Was prawie codziennie, choć u mnie budowa stanęła do przyszłego roku... No, jeszcze jest trochę do zrobienia, bo nie zostały usunięte stemple i deski. Aż się tego troszkę boję... Po cichu kibicuję Wam w tak szybkim tempie postępujących budów... To straszny przepływ adrenaliny... i chyba Wam troszkę tego zazdroszczę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budującyh domy.Jestem na etapie krycia dachu i chciałbym się dowiedzieć, gdzie mozna w sochaczewie lub okolicach kupić w rozsądnej cenie pape do krycia na dach?mOŻ BYĆ RÓWNIEŻ W DRUGIM GATUNKU.Za pomoc z góry dziękuje! :wink:

 

Witaj

Podobnie jak Ty tez rozgladam sie za papa moze zdwoimy siły to jakis wiekszy rabat wywalczymy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byku666: DachMax (chyba tak się piszą) w Paprotni, przy trasie poznańskiej. Jakbyś przypadkiem wybrał podbitkę belgijską, PCV koloru brązowego a'la RAL 8017, to mogę Ci odsprzedać 3 i trochę paczki tejże, oraz trochę listew różnorakich ;) Się mi ostało po budowie, a DachMax jakoś się nie kwapi (pomimo kilku monitów) o odbiór niewykorzystanego materiału :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebny glazurnik !!

 

 

Szukaj dłużej, ale dokładniej ich sprawdzaj. Dogadaj się odnośnie każdego wymiaru płytek, zainstalowanie białego montażu i oczywiście za szlify. Nas tak wyrolowali, że szkoda gadać. Oni nadają sie do palenia fajek i picia na umór, ale dziś miareczka sie przebrała panowie :evil: koniec z tym partaczeniem.

 

A tak wogóle to czy ktoś miał takich typów od glazury i też walili w głąba i ich wywalił, a jeszcze się z nimi nie rozliczył do końca ? Poradźcie jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byku666: DachMax (chyba tak się piszą) w Paprotni, przy trasie poznańskiej. Jakbyś przypadkiem wybrał podbitkę belgijską, PCV koloru brązowego a'la RAL 8017, to mogę Ci odsprzedać 3 i trochę paczki tejże, oraz trochę listew różnorakich ;) Się mi ostało po budowie, a DachMax jakoś się nie kwapi (pomimo kilku monitów) o odbiór niewykorzystanego materiału :/

 

Dzwoniłem do nich, pojade zobaczyc roznice w wygladzie PL a B podbitki, i jezeli sie zdecyduje moge od ciebie odkupic opakowanko. A ile ci zostało konkretnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś z Was robił już jakieś rozeznanie w sprawie węgla a konkretnie eko groszku pakowanego w worki? Gdzie możecie polecić zakup i w jakich cenach?

Sprawa dość pilna :D

 

na poprzedniej stronie pisałem post 2 września o ekogrochu...

czytać się Koledze nie chce ?? ;P

 

Coobah a możesz podać dokładniejszy adres składu u p. Rudnickiego??

Ciekawe jaki teraz ma eko groszek, może z innej dostawy, innych pokładów, chciałem zasięgnąć info z obecnej sytuacji na rynku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...