Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pilnie potrzebny glazurnik !!

 

 

Szukaj dłużej, ale dokładniej ich sprawdzaj. Dogadaj się odnośnie każdego wymiaru płytek, zainstalowanie białego montażu i oczywiście za szlify. Nas tak wyrolowali, że szkoda gadać. Oni nadają sie do palenia fajek i picia na umór, ale dziś miareczka sie przebrała panowie :evil: koniec z tym partaczeniem.

 

A tak wogóle to czy ktoś miał takich typów od glazury i też walili w głąba i ich wywalił, a jeszcze się z nimi nie rozliczył do końca ? Poradźcie jak to rozwiązać.

 

Mieliśmy taki jeden ciężki przypadek. Co mogę poradzić? Nigdy nie płacić zaliczek. Ale weź tu nic nie daj, jak facet płacze, że się pokłócił z żoną i na fajki nie ma... a potem tak się rozkręcił, że co kilka dni się niby kłócił...

Kto ma miękkie serce, ten ma twardy tyłek.

Umawiać się na wszystko od razu, bo zawsze wymyślą jakieś extra koszty.

Oglądać, sprawdzać, bo wmontują co chcą, zamiast tego co kupiłeś.

Sprawdzić referencje.

Robić niezapowiedziane wizyty. Raz przyłapałam faceta jak lał mi z trasu. na szczęście nie do środka.

Pytać, czy na pewno wie co robi.

Trochę byłam w szoku, jak facet chciał mi wmontować na stałe klawisz od geberita między płytkami, a nie na...

Pomyslicie, że gość trafił na kompletnych jeleni. Ale nam zależało na czasie, a z porządnym glazurnikiem umawiasz się na pół roku w przód...

Podłogi jeszcze jakoś układał, ale wpuszczenie go do łazienki to był straszny błąd.

Miarka się przebrała, gdy chciał nam krzywo zamontować wannę i stwierdził że nie da się inaczej. Popatrzyłam na to i pomyślałam, że boję się wejść do takiej wanny. Ona sie kiwała!

Niby nie byliśmy stratni, ale znalezienie takiego, który by chciał poprawić po partaczu zajęło mi trochę czasu i jeszcze więcej nerw :evil: .

A na koniec z pobliskich krzaków wyniosłam cały worek opakowań po tanich winach i butelek po "Toastach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam barak - istotne informacje:

- jest w dobrym stanie i jest na kołach :) czyli łatwy w transporcie...

- ma 2 okna (drzwi oczywiście też ;)) i instalację elektryczną,

- wyposażony w 3 łóżka (2 wersalki + 1 tapczan), 4 zestawy pościeli (duża poduszka+kołdra) oraz powłoczki na pościel, 2 śpiwory,

- talerze, sztućce i garnki + kuchenka gazowa dwupalnikowa, mała farelka,

Barak dobrze służył naszym murarzom przez cały okres ich pracy.

 

Zdjęcia mogę przesłać na adres @, szczegóły na priv.

zainteresowanych proszę o kontakt tel. 600 310 669

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , gdzie kupowaliście mozaike i strukture na elewacje w rozsądnych cenach (moze ktos KABE kupował?). Dzieki za odpowiedz

 

KREISEL silikatowo-silikonowy w hurtowni DAMEX w Sochaczewie ul. Mostowa.

 

Mają mieszalnie kolorów, więc nie musisz brać na raz wszystkiego, tylko można po kilka wiader i jak zbraknie to w ciągu kilku minut dorabiają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowaliśmy się na firmę KABE ze strukturą i mozaiką. Tylko teraz mam do wyboru struktura akrylową lub droższą ponikąd lepszą silikatową , co mi polecacie i jaka jest różnica między nimi? Moze ktos w okolicy ma nałożony jakiś fajny kolorek struktury (odcienie żółci) z przyjemnością bym podjechal i zobaczył jak to sie komponuje z oknami , drzwiami i fundamentem. Po 10min wybierania koluru stały się one takie same i niczym się nie różniły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowaliśmy się na firmę KABE ze strukturą i mozaiką. Tylko teraz mam do wyboru struktura akrylową lub droższą ponikąd lepszą silikatową , co mi polecacie i jaka jest różnica między nimi? Moze ktos w okolicy ma nałożony jakiś fajny kolorek struktury (odcienie żółci) z przyjemnością bym podjechal i zobaczył jak to sie komponuje z oknami , drzwiami i fundamentem. Po 10min wybierania koluru stały się one takie same i niczym się nie różniły :)

My mamy położony tynk silikatowy, kolor jasna żółć. Natomiast cokół i kominy są otynkowane mozaiką Bolix-a wg indywidualnego przepisu, w kolorze ciemny brąz.

 

Różnica między akrylowym a silikatowym tkwi chyba tylko w kruszywie - silikatowe okruchy baranka są twardsze, niż w tradycyjnym akrylowym. Medium wiążącym jest też akryl. Dopiero w tynkach silikatowo-silikonowych (SiSi) medium to mieszanka akrylu z silikonem.

Tynki silikonowe to też de facto mieszanka akrylu z silikonem, tylko kruszywo nie jest silikatowe ;)

Powodzenia w wyborach i zapraszam do obejrzenia elewacji na żywo. Najlepiej za dnia można podjechać i obejrzeć. Ew. w soboty/niedziele przy okazji na kawę ;)

 

A tak w ogóle, to chciałem poinformować ogół, że od wczoraj mieszkamy oficjalnie :D Mamy odebrany budynek! Muszę teraz siekierkę skombinować, aby zlikwidować tablicę budowlaną :lol:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to chciałem poinformować ogół, że od wczoraj mieszkamy oficjalnie :D Mamy odebrany budynek! Muszę teraz siekierkę skombinować, aby zlikwidować tablicę budowlaną :lol:

 

Pozdro!

 

no to gratulacje!

 

A mieliście "wizytację" z PINB czy obyło się bez?

 

niczego i nikogo nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...