Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

W zwiazku z tym ze wielu z Was ma duze doswiadczenie z budowami, mam pytanie jak mozna zapobiegac kradziezy na budowie?

W ubieglym tygodniu ukradziono nam drabine z budowy :(.Niby niewiele, ale jak zlodziej raz wszedl to pewnie przyjdzie i drugi raz. Na razie mamy stan surowy otwarty, ale az boje sie pomyslec co bedzie jak zaczniemy zakladac hydraulike i elektryke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłam Wam,że Nam z w zeszłym roku(jak jeszcze nic się nie działo specjalnie na działce) zdjęli w wynieśli na złom furtkę :eek:

sąsiad wiedział kto i pyta:co do cholery robicie-

a tamci- ale to przecież niczyje jest....

...no i ten tak się troszku obawiamy co to będzie jak nam stal przywiozą.... może "zobaczą", że coś już się dzieje i działka jednak czyjaś jest i dadzą spokój- hę?

takżę, tego EBRH- na to szajstwo nie ma idealnej rady... a szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... No tu się nie zgodzę trochę ;) Na dzień dzisiejszy prawo dopuszcza tzw. obronę konieczną, ale musi być uzasadniona i wykonana narzędziem, które było akurat pod ręką i było adekwatne do stosowanej napaści ;) Czy jakoś tak. W każdym razie zaczyna do nas powoli trafiać normalność i może już wkrótce będzie można powiedzieć z dumą i absolutną pewnością "My home is my castle" :) Co daj nam bidnym Panie Boże prędziuchno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, heh ja też poproszę żeby rychło "normalność" Nam W Krajowym Prawie zawitała:)

Kamionkal- W Naszych okolicach, to akurat garaż-blaszak może okazać się jak najbardziej interesującym materiałem do hmmm rąbnięcia:)

 

ale nie znaczy to, że wszędzie tak jest, 5km dalej znajomi stawiali chatę i wszystko (w sensie materiały) stało na nieogrodzonym placu przez 2 m-ce :eek: co kraj to obyczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yaco: a nie miałeś w krótkim czasie od takiego zdarzenia oferty ochrony? ;) Nieuczciwe firmy tak robią: pozorują kradzież, a skradzione rzeczy wyrzucają do pobliskich haszczy, a na drugi dzień, lub krótko później, wpływa "oferta" nie do odrzucenia na ochronę. Po podpisaniu umowy oczywiście wszelkie symptomy ustają ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku: patrzyłeś na alledrogo? ;) http://allegro.pl/item1076126525_garaze_garaz_blaszak_3x5_najtaniej_mazowieckie.html - za dodatkową dopłatą zrobią bramę uchylną. Jest tam nr telefonu - zadzwoń, pogadaj... ;)

 

Niwa: a pytałaś na składach budowlanych? Czasami mają namiary na ludzików od tego. Ja więźbę zamawiałem od kolesia, który miał punkt przeładowczy w Jaktorowie, a ściągał z Podlasia. Niestety, on zwinął interes, ztcw. Jest natomiast skład drewna w Paprotni (a nawet dwa - jeden od strony Warszawy - vis a vis krzyżówki do Kampinosu, a drugi na wylocie w stronę Sochaczewa). Można też pogadać z kolesiami od dachów - też mają swoich dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...