Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gdzie kupowaliście farby i jakiej firmy do ścian w wewnątrz domu ?? Ja mam wewnatrz tynki wapienno-cemantowe imysle ze bym pomalował na raz biała farba jako grunt a potem dwa razy kolorem - konkretnie oddzieniem szarości, co wy na to czy taka technika bedzie dobra, czy moze macie inny pomysł. Podajcie swoje sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spróbuj zadzwonić może numer jest aktualny 603597814 To był jeden z moich najlepszych wykonawców, może nie jest tani ale mogę go polecić z czystym sumieniem. Glazurnik zagrał nam tak na nerwach, że go pogoniliśmy i dalej układaliśmy sami z mężem (raczej z przewagą męża). Udało się.

pozdrawiam i powodzenia

 

Ps. Czy na prawdę nikt nie spotkał się z deskami tarasowymi na naszym terenie? Zostaje mi allegro Wink

 

Dzięki za numer.

 

Mam tylko do Ciebie jedno pytanie: Czy ten numer dotyczy się fundamentów czy przyłącz wod.-kan.? Napisałem 2 pytania w tamtym poście i nie wiem o co się pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku: zastosuj farbę podkładową najpierw. Na to nałóż jakąś dobrą farbę lateksową i będzie cacy :) Aha, nie gruntuj ścian - farba podkładowa to też grunt ;)

Aha, a kupowaliśmy farby gdzie się dało ;) Jako podkładową mieliśmy dwie: marki Dragon oraz Śnieżkę Grunt - obie zdały egzamin ;). Jako farb finalnych stosowaliśmy farby Nobiles-a "Barwy Natury" głównie, ale były też inne ;) Generalnie, jak dobrze przygotowana powierzchnia, to nie ma siły aby skrewić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich budujących z Sochaczewa.

Mam plan w przyszłym roku rozpocząć budowę. Rozglądam się za sensowną firmą

zajmującą się budową. Sensowną = solidną + rozsądną cenowo.

Może możecie polecić dobrych fachowców ?

Budował ktoś z Was może z firmą pana J. Anyszewskiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gocha59 ja mogę za swoją ekipę ręczyć :) budowali też kilku moim znajomym (wszyscy zadowoleni), aktualnie budują Niwie, więc jej możesz zapytać o zdanie :)

Wyceny robią indywidualnie na podstawie projektu. Ale myślę, że nie są najdroźsi...

Jak coś to mogę dać namiary na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest na biało. Już mieszkamy w domu pół roku, ale nadal się "wykańczamy". Kolory docelowe wykrystalizują się w międzyczasie. Zresztą, i tak już jest potrzebne następne malowanie, bo specjaliści od prac wykończeniowych jedno wykańczają, a drugie niestety niszczą. Do tego doszły jeszcze skutki działalności ścienno-zdobniczej dwójki naszych przedszkolaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie skutki zdobnicze tio sama słodycz:) ja bym zostawiła aż latorośl podrośnie, bo i tak jeszcze nie raz będą dawać upust swemu artyzmowi;)

 

Ekhm, jakby ktoś za niedługo(bo dziś strop zalewaliśmy, dlatego za niedługo) potrzebował stempli to mamy w rozmiarach: 2,60M, 2, 95M i 3,35M- taaaakżę zaprasziwajem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...