Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

UWAGA! UWAGA! UWAGA! JUŻ OD 2 LAT NIEUSTANNIE OSTRZEGAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH PRZED NIESOLIDNĄ I WRĘCZ GROŹNĄ FIRMĄ BUDUJĄCĄ DOMY O NAZWIE REM-BUD KAZIMIERZ ROBERT LASIK z PODKARPACIA. SĄ WRĘCZ NIEBEZPIECZNI - JEŚLI COŚ IM SIĘ NIE SPODOBA TO TAK JAK W MOIM PRZYPADKU - ZAMURUJĄ CI WENTYLACJĘ!!!! - nie muszę chyba pisać co to oznacza. Dodatkowo: niesolidni, nieuczciwi, nieterminowi i brudasy. MÓWMY IM ....... WON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kiedys obiecałam CHOPINETCE, że jak znajdę jakies szkółki roślin to podam na forum.

Przepraszam, że trwało to tak długo a i może niekoniecznie pora nie ta ale jak już mam to zrobić, to teraz...

Potem znowu coś mi wypadnie...

- szkółka krzewów ozdobnych "Szymanowski" (http://www.szymanowski.pl)

ul Boczna 5, Duchnice, Ożarów Mazowiecki tel.: (22) 722 26 48;

- szkółka Umiastów w Umiastowie, ul. Umiastowska 43

http://www.mpro.com.pl tel: (22) 722 10 63 kom. 600 454 639;

- szkółka KPN

Leszno, ul. Polna 37 tel: (22) 725 81 36;

Na razie mogę polecić te trzy.

Ponadto w szkółce KPN-u bardzo tanio kupiłam ładne sadzonki sosny, brzozy i modrzewia. Mają tez inne rośliny. Najlepiej dowiedzieć się dzwoniąc do nich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszukuję drewna opałowego do wkładu kominkowego. Ktoś wspominał o nowym składzie opałowym w Topołowej. Czy tam mają drewno ? Może macie do nich telefon. Będę wdzięczna.

 

pzdrawiam

 

Byłem , kupiłem 4 woreczki groszku , od dzisiaj prubuje :) 508 151 335 telefon do goscia, ale nie widzilem tam drzewa kominkowego , tylko wegiel, miał i ekogroszek chyab ze w tej stodole co tam stoi ale niezagladałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle w podwójnej odsłonie , klikam raz a wychodzą mi podwójne posty .Ciekawa jestem dlaczego. Może mnie ktoś oświeci

A w Topołowej gość ma drewno kominkowe ale nie w tej chwili. Tylko jakoś dziwnie mi się z nim rozmawiało...

 

pozdrawiam

 

Potwierdzam, troszke telefonicznie kiepski z niego rozmówca :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jeżeli ktoś potrzebowałby solidnej firmy do wykonania:

- tynków (tradycyjnych cementowo-wapiennych i gipsowych)

- elewacji, docieplenia budynku

- docieplenia poddaszy i zabudów karton gipsowych

- gładzi

- innych prac budowlanych

to serdecznie zapraszam.

Referencje na forum muratora pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483

http://www.sain.pl

Pozdrawiam

Hubert

509-499-922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Grupa zamarła.....

Czy już każdy skończył budowę? Czy może jesteście tak zajęci, że nie macie czasu klikać na grupie? ;)

Jak by ktoś z Was słyszał o mieszkaniu do sprzedania w Sochaczewie 35-50m2 nie szczytowe, najlepiej na I piętrze to proszę o info - znajomi szukają ;)

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa zamarła.....

Czy już każdy skończył budowę? Czy może jesteście tak zajęci, że nie macie czasu klikać na grupie? ;)

Jak by ktoś z Was słyszał o mieszkaniu do sprzedania w Sochaczewie 35-50m2 nie szczytowe, najlepiej na I piętrze to proszę o info - znajomi szukają ;)

Pozdrawiam

Hubert

 

w sprawie mieszkania zadzwon pod numer 784860519

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...