Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa SOCHACZEW i okolice


Recommended Posts

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już od 3 lat ostrzegam na tym forum przed bardzo nieuczciwą firmą z podkarpacia. Nazwa: REM-BUD Kazimierz Robert Lasik. Wyjątkowo nieuczciwi, prowadzą budowę w ten sposób aby wykonawcę blokować przed zmianą firmy - ciągle coś zostawiają niedokończone. Dodatkowo robią złośliwości, o których wiedzą tylko oni a inwestor dowie się w trakcie zamieszkania bez możliwości udowodnienia krzywdy. Na budowie nie ma tych samych ludzi - ciągle się zmieniają, czasami nie mają szlifierki więc tydzień lub więcej na nią trzeba czekać a budowa stoi- ciągle komuś ktoś umierał. Nie potrafią stawiać kominów a stawiają, więźba dachowa wbrew technice budowlanej, blacha obcinana bez lini prostej a skośnie, spływ brodzika w innym kierunku niż syfon!!! itp

 

NIE POLECAM - JEDNOCZMY SIĘ - ONI NAS ... - A MY IM DZIĘKUJEMY - niech poznają, że pracę należy szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących.Też buduje w okolicach Żelazowej Woli "Dom przy Nastrojowej".Jestem na etapie tynków.Postanowiłem dołączyć do grupy ponieważ miałem do czynienia z firmą DARMAR.Zamawiałem okna.Z całej historii współpracy z tą firmą najgorzej wypadł montaż.Brak pionów,niechlujnie zapiankowane,niewyregulowanie skrzydeł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko kierowane do "hubertsain" oraz innych którzy potrafia mi pomóc, mam juz gotową elewacje z kolorem ( styropian 12 oraz gazobeton ) i teraz tak, mam przewody od oswietlenia wyporwadzone nad wejsciem do kotłowni oraz na rogu domu i chcialbym zamontowac tam halogeny ale nie wiem jakiego kolka czy czegos urzyc zeby to sie trzymało kupy :) ?? Oraz mam przewod wyprowasdzony pod balkonem gdzie jest 5cm styropian i wylewka 10cm, Pomozcie mi !!! , dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko kierowane do "hubertsain" oraz innych którzy potrafia mi pomóc, mam juz gotową elewacje z kolorem ( styropian 12 oraz gazobeton ) i teraz tak, mam przewody od oswietlenia wyporwadzone nad wejsciem do kotłowni oraz na rogu domu i chcialbym zamontowac tam halogeny ale nie wiem jakiego kolka czy czegos urzyc zeby to sie trzymało kupy :) ?? Oraz mam przewod wyprowasdzony pod balkonem gdzie jest 5cm styropian i wylewka 10cm, Pomozcie mi !!! , dzieki

 

Ja miałam 15 cm styropian i cegłę kratówkę - kołki były 22 cm ale mocowane dodatkowo na piankę zwykłą poliuretanową. Pod sam halogen blacha z kwasówki, taka 10x10 cm, jako "usztywniacz" ( w zależności jaką masz wielkość halogena)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezio - ja kupowałam drzewka owocowe 2 lata temu w Bieniewie (tak mi się wydaje, że taka nazwa) - na trasie w stronę Błonia, 2 km za Serokami, na wysokości stacji benzynowej, tej co była niedawno otwarta (długi czas nieczynna), trzeba skręcić w lewo i po 80-100 m jest szkółka po prawej.

Jedno drzewko się nie przyjęło ;-P

 

ps - jak by ktoś chciał kupić sosny to mam namiary na tanie drzewka - ja wzięłam 40 :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanko kierowane do "hubertsain" oraz innych którzy potrafia mi pomóc, mam juz gotową elewacje z kolorem ( styropian 12 oraz gazobeton ) i teraz tak, mam przewody od oswietlenia wyporwadzone nad wejsciem do kotłowni oraz na rogu domu i chcialbym zamontowac tam halogeny ale nie wiem jakiego kolka czy czegos urzyc zeby to sie trzymało kupy :) ?? Oraz mam przewod wyprowasdzony pod balkonem gdzie jest 5cm styropian i wylewka 10cm, Pomozcie mi !!! , dzieki

 

Najlepiej zainstaluj kołki rozporowe stalowe o długości np. 20cm, będzie OK :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Sezon się powoli rozkręca, ogłoszenia też :)

 

Tanio sprzedam lub wynajmę szalunki systemowe:

- podpory: 195szt

- płyty (sklejka) 200x50: 128szt

- trójnogi - 20szt

- belki 20x390 - 104szt

- belki 20x100/270 - 53szt

- głowice: 60szt

- ściągi kpl: 30szt

 

Stan dobry. Idealne rozwiązanie aby mieć gładkie i równe stropy...

 

Lokalizacja: okolice Grodziska Maz., odbiór we własnym zakresie (pomogę coś załatwić).

TANIO!!

Rafał, 693-935-199

 

Kilka zdjęć z mojej budowy:

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz1_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz2_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz3_th.jpg

 

http://skirzynski.com/img/szalunki/sz4_th.jpg

 

W razie potrzeby podeślę zdjęcia w lepszej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kontakty.

Chciałem skorzystać jeszcze z waszego doświadczenia i dopytać o namiary na piach i zwir- potrzebuje do wsypania w fundamenty piachu żóltego i do murowania. Wiem że przy trasie w stronę Błonia jest jakiś skład ale podobno drogi.

 

Potrzebuję kupic deski na deskowanie stropu - możeciei polecić jakiś tartak lub skład?

 

z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kontakty.

Chciałem skorzystać jeszcze z waszego doświadczenia i dopytać o namiary na piach i zwir- potrzebuje do wsypania w fundamenty piachu żóltego i do murowania. Wiem że przy trasie w stronę Błonia jest jakiś skład ale podobno drogi.

 

Potrzebuję kupic deski na deskowanie stropu - możeciei polecić jakiś tartak lub skład?

 

z góry dziękuje za pomoc

 

 

 

604 193 108 - porządny chłopak, woził i mi i sąsiadom po kolei. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstaluj kołki rozporowe stalowe o długości np. 20cm, będzie OK :-)

 

Ktos mi mówił ze są jakies kołki nie takie długie jak 20cm tylko takie co wchodza tylko w styropian i na koncach jakies nóżki z nich wychodza i to podobno jest dobre to wbijania w styropian i utrzymania jakiejs rzeczy - potwierdzisz mi SAIN ze jest cos takiego i jak na to sie zapatrujesz ?? I odrazu tez pytanko typowo fachowe wiec zwracam sie do Ciebie, na jedej ze scian nie mam listy startowej do styropianu 12' poniewaz mial byc taras wyzej niz elewacja, ale plany uległy zmianie i teraz czy jest mozliwosc wstawic nowa listawe czy jakos wyrownac czy co kolwiek ( jest takie obstrzepione wszystko, w zgledem listwy startowej ktra jest na innej scianie to około 1,5cm roznicy ) , jak chcesz moge ci wyslac zdjecie bys looknal fachowy okiem bo nie wiem czy wiesz o co chodzi ... z góry dziekówka za pomoc !!!! PYTANIA O KOŁKI I LISTWE WYKONCZENIOWA KIERUJE TEZ DO INNYCH JAK MOGA MI POMOC W JAKIKOLWIEK SPOSÓB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kontakty.

Chciałem skorzystać jeszcze z waszego doświadczenia i dopytać o namiary na piach i zwir- potrzebuje do wsypania w fundamenty piachu żóltego i do murowania. Wiem że przy trasie w stronę Błonia jest jakiś skład ale podobno drogi.

 

Potrzebuję kupic deski na deskowanie stropu - możeciei polecić jakiś tartak lub skład?

 

z góry dziękuje za pomoc

 

moge polecic P. Kamila tel. 668832178, koparke tez ma a to tez sie przydaje

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi mówił ze są jakies kołki nie takie długie jak 20cm tylko takie co wchodza tylko w styropian i na koncach jakies nóżki z nich wychodza i to podobno jest dobre to wbijania w styropian i utrzymania jakiejs rzeczy - potwierdzisz mi SAIN ze jest cos takiego i jak na to sie zapatrujesz ?? I odrazu tez pytanko typowo fachowe wiec zwracam sie do Ciebie, na jedej ze scian nie mam listy startowej do styropianu 12' poniewaz mial byc taras wyzej niz elewacja, ale plany uległy zmianie i teraz czy jest mozliwosc wstawic nowa listawe czy jakos wyrownac czy co kolwiek ( jest takie obstrzepione wszystko, w zgledem listwy startowej ktra jest na innej scianie to około 1,5cm roznicy ) , jak chcesz moge ci wyslac zdjecie bys looknal fachowy okiem bo nie wiem czy wiesz o co chodzi ... z góry dziekówka za pomoc !!!! PYTANIA O KOŁKI I LISTWE WYKONCZENIOWA KIERUJE TEZ DO INNYCH JAK MOGA MI POMOC W JAKIKOLWIEK SPOSÓB

 

Co do kołków o których piszesz, to nigdy ich nie stosowałem, więc niewiele mogę Ci o nich napisać. Myślę jednak, że mają o wiele słabszy udźwig niż kołki stalowe zakotwiczone w cegle czy bloczku ;)

Jeżeli nie masz listwy to możesz ją zainstalować, pustkę między listwą a styropianem wypełnić pianą niskoprężną, po docięciu piany zatopić siatkę na klej i powinno być OK. Druga opcja to podklejenie styropianu, założenie narożnika i zaciągnięcie tego klejem ze wcześniejszym zatopieniem siatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem na etapie wstepnym budowy i poszukuję dostawcy stali budowlanej, oraz inych materiałów typu cement, drewno budowlane, stropy typu teriva, drewno na dach, steple budowlane. Czy może mi ktoś polecić dostawcę. Będę wdzięczny za kazda sugestię.

 

Witaj,

 

My ok 2 tyg temu zaczeliśmy budowę (dzis zaczęli stawiać ściany) i co do desek mogę ci polecić:

Łukasz Janowski tartak w Kuznocinie - ma ładne szerokie deski - tel 792223292.

Co do terivy to my będziemy zamawiać u producenta z Łowicza - cena bezkonkurencyjna.

Przemysław Czekalski

601-56-32-42

 

Cement zamawialiśmy przez skład materiałów budowlanych Kowalski & Synowie w Kozłowie Biskupim za cegielnią (jak nad zalew).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...