Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Super fachowcy

sprawdzona 4 osobowa ekipa górali do budowania i wykańczania wszystkiego

szukają czegoś w środku bo u nas właśnie kończą a budowali od "0" od kwietnia 2007.

kafelki, docieplenia środka, podwieszane sufity, tynki, wylewki, malowanie, itd...

zainteresowanym podam na priva

moge przesłać zdjęcia z wykończeniówki

a to ze stanu surowego

 

http://alicce.fotosik.pl/albumy/263905.html

_________________

alice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Właśnie powoli startujemy z remontem kapitalnym + przebudową domu w Markach.

Jesteśmy na etapie oczekiwania na pozwolenie na rozbudowę, które "przy dobrych wiatrach" ma być pod koniec lutego.

Roboty przed nami baaaaardzo dużo.

Kompletna przebudowa dachu, wymiana wszelkich instalacji, nowe tynki, część wylewek, ponowne podłączenie prądu, wprowadzenie gazu do budynku, podłączenie do wodociagu itp. itd.

Projekt przebudowy mamy mieć już w tym tygodniu. Korzystając z Waszych doświadczeń prosze o jakieś namiary na sensowną ekipę, która w całości lub z podziałem na poszczególne etapy mogłaby wykonać te prace.

Oczywiście mamy tysiące pytań typu : jaki piec, jakie okna, jak ocieplać itp. Mam nadzieję, że z Wasza pomocą przebrniemy przez ten remont bez większych problemów.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super fachowcy

sprawdzona 4 osobowa ekipa górali do budowania i wykańczania wszystkiego

szukają czegoś w środku bo u nas właśnie kończą a budowali od "0" od kwietnia 2007.

kafelki, docieplenia środka, podwieszane sufity, tynki, wylewki, malowanie, itd...

zainteresowanym podam na priva

moge przesłać zdjęcia z wykończeniówki

a to ze stanu surowego

 

http://alicce.fotosik.pl/albumy/263905.html

 

 

 

_________________

alice

 

 

Hmmm @Alice czy my się przypadkiem nie znamy? I czy nie jest to przypadkiem znana mi ekipa? A właściwie jej część?;)

 

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę DLH Drewno przy ul. Modlińskiej 231

 

Doskonała firma z bardzo dobrym towarem. (PARKIETY. DESKI PODŁOGOWE, PODLOGI WARSTWOWE, CHEMIA DO PARKIETÓW, LISTWY I WIELE INNYCH – DREWNO Z CAŁEGO SWIATA )

Bardzo dobry kontakt z klientem, potrafią doradzić i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Drzewo na parkiety jest naprawdę wysortowane w danej klasie produktu co często nie jest praktykowane do końca w innych firmach (gdzieś przecież trzeba przyciąć parę groszy).

Posiadają sprawdzone namiary na parkieciarzy.

 

Kupuje tam parkiety, :D :D :D

 

Przed podjęciem decyzji co do Waszych podłóg porozmawiajcie z Panem Andrzejem Kwapisiewiczem z

DLH Poland

03-120 Warszawa

ul. Modlińska 231

695 350 040

tel. 22 / 811 11 60

fax 22 / 614 47 01

pn-pt 8 - 17

sob 9 - 14

 

Na hasło Murator zniżka, można tez powołać się na Krzysztofa z Białołęki

POLECAM

http://images31.fotosik.pl/127/54966ff3a0f4239a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie o instalację pieca co. Niebawem wchodzi do mnie hydraulik i ma zrobic wodę, kanalizację i co (z kaloryferami), ale on nie zajmuje się montarzem piecy. Mam pytanie czy ktoś ma namiary na taką osobę. Chcę zamontowac piec na paliwa stałe a w przyszłości na gaz (na razie nie ma gazu). Najlepiej żeby ta sama osoba robiła to i to. Chciałbym też najpierw pogadac co dokładnie to miałoby byc - swego rodzaju konsultacja.

 

Pozdrawiam

JESO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...