Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boli... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez bramę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boi... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez brzmę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:

 

brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! a ja w weekend bedę pomieszkiwać w domku!!! dzis zamawiam kuchnię i aż mnie głowa boli... :roll: od przyszłego tygodnia kładziemy płytki w łazience....kupiłam drzwi wew. :wink: :p wc i umywalkę oraz szafkę ...wszystko cersanit ....mam płytki na cały dom i panele również....mam tez bramę i drzwi wejściowe...zdjęcia po weekendzie....ale się cieszę....szukam Miko grzejników i pieca....jakie planujecie kupić?????piszcie.u. :wink:

 

Wow, Ula, ale się rozbujałas z tymi zakupami ;) Zazdroszczę Ci!! :oops: Ja to sobie na razie mogę pooglądac prospekty wykonczeniówki, bo w realu to bez sensu skoro w przyszłym roku dopiero bedziemy wykańczac.

Jaka kuchnia, za ile i gdzie zamawiałas? I oczywiscie pochwal się projektem tego cudeńka. Wklejaj zdjecia ile wejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile u was było tynków..

bo u nas :o

uwaga....730 :oops:

 

ja jeszcze nie wiem

 

jakie kladliscie tynki, dlaczego i jaka cena w jakim regionie Polski

 

ja szukam ekipy w okolicach Torunia

 

Piotr, naszym znajomym kładą tynki, ale zabij mnie nie wiem jakie. Usłyszalam tylko cenę 25 zl/m2. I nie wiem czy to dobra cena czy nie, bo na razie się tym nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas konczą tynki na gorze..dól skonczony. Koszt 13 zł /m2, a ile ich było..nie wiem.

A teraz tez wybieram grzejniki..własnie dzisiaj byłam w sklepie...cudne są. W sobote pan od Co wchodzi....a za 2 tyg wylewki robimy. W przyszłym tygodniu okna i drzwi nam montują.....robota pali się w rękach. :D

 

A co do tynkow gipsowych- chcie;lismy takie zrobic, ale okazało się,ze w miejscach podwyzszonej wilgoci nie mozna, czyli kotłownie, Wc, garaze....i koszt tez 22zł/m z materiałem.Wiec robimy zwykle i w sumie wyjdzie chyba nawet taniej..niz gipsowe pod malowanie.

 

A grzejniki planuje na dół dac z Firmy ENIX, modle Royal®, a łazienka Qu atro a góra Kermi, białe.

 

to sa do salonu:

http://enix.pl/enix_design/files/008_royal_R_foto_m.jpg

 

cała stronka ENIX

http://enix.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=82

 

i łazienka

http://enix.pl/enix_design/files/001_quatro_Q_foto_m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tynkow gipsowych- chcie;lismy takie zrobic, ale okazało się,ze w miejscach podwyzszonej wilgoci nie mozna, czyli kotłownie, Wc, garaze....i koszt tez 22zł/m z materiałem.Wiec robimy zwykle i w sumie wyjdzie chyba nawet taniej..niz gipsowe pod malowanie.

 

A grzejniki planuje na dół dac z Firmy ENIX, modle Royal®, a łazienka Qu atro a góra Kermi, białe.

 

cala piwnice i lazienki i tak chcemy cementowo-wapienne czyli standardowe

 

do reszty pewnie gipsowe bo nie tyle o koszta tu chodzi co o czas - takie z maszyny to zawsze szybciej. no i jeszcze jakas solidna ekipa aby nie trzeba bylo przypadkiem jeszcze klasc gladzi po nich bo i tacy sie trafiaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego dłuzej??u nas gdyby był pełny stan a nie robili we dwoch w tydzien cały dom by zrobili..a tak to dopiero teraz weszli na gore.Ale wczoraj było ich 4 i połowa gory zrobiona...

A gipsowe- zawsze trzeba poprawiac....a jak po tynkach bedzie CO i kucie????Nie zaszpachlujecie dobrze nigdy. :-?

 

a ja mam problem z tynkami...mam pęknięcia i martwie sie....W kuchni taka pajęczynka wyszła....Ale tez robia fajnie...z żółtego piasku, super teraz domek wygląda.....tylko gdbyby nie peknięcia byłoby idealnie. To normalne???Mowia,ze za szybko schnie tynk, w koncu mamy po 35 stopni...ale zeby az tak??Poprawiaja, ale czy to pomoze??? :-?

 

Mikopiko- a elektrycy juz poszli???Ile krzyknęli za instalacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...