Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa planująca budowę w 2007


Recommended Posts

ja tez chciałam orzech....ale w tej firmie,co kupowałam tylko mieli jasny dąb....

 

A ja musze sie pochwalic- mam juz załozony alarm, a jutro od rana nowy człowiek zaczyna robic szpachle, gładzie i ocieplac poddasze.Ma tydzien luzu zanim wyjedzie na 2 tyg do Warszawy, wiec przez ten tydzien cos nam porobi w domku....Wieczorem jade zobaczyc,co dzis zrobili..podobno juz rynny w pełni zamontowane....moze i dachowke zdążyli cos doukładac... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U nas dachowka od ogrodu połozona i zaczęli szpachlowac..niestety o tydzien ponad za wczesnie..powinni 20 wrzesnia, wtedy mija 2 miesiace..Moze to bardzo nie zniszczy scian.Sa zdjecia w dzienniku. :D

Jak juz pieknie wygląda domek.....

i niestety podlanie spowodowało,ze zrobiły sie zacieki na scianach.....i to nie tylko na gorze, ale i na dole.....widac na ostatnim zdjeciu. Martwi mnie to.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko hej!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......szczegóły pózniej, bo wyprawiam dziecko do szkoły :p pozdrowionka.u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIECKO WYPRAWIONE!!!! Jest tak: mieszkamy od 2 września.... :D Do zrobienia zostało jeszcze bardzo dużo :roll: ale radzimy sobie świetnie.... :wink: z tygodnia na tydzień przybywa nowych rzeczy i aranżacja wnętrz robi się bardziej okrzesana :wink: ......za miesiąc góra też będzie lepiej wyglądać, bo narazie gotowy jest jeden pokój a reszta NIET!.... nic nas nie przeraża...jesteśmy na miejscu ...nad wszystkim mamy kontrolę....do tego determinacja i do przodu...

 

...........a teraz chwalę się : mam piękną kuchnię, schody, firanki i takie tam....zdjęcia będą, ale muszę mieć NET w domu na stałe, a nie jak dziś pożyczony modem na kilka godzin....sprawę załatwiam, więc wrócę napewno...

 

...........ps. dziś usiądę na tarasie.....na leżaczku z kawą....a co? zasłużyłam :wink:

 

pozdrawiam wszystkich.u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tutaj ruch, aż furczy, pierwsze przeprowadzki już zaliczone :D :D :D

Super, gratuluję postępów i osiągnięć na froncie budowlanym :D

 

Przychylam się do wniosku, że nazwa wątku już się trochę przeterminowała. Może zamiast zaczynać nowy zmienimy tytuł obecnego. Należałoby odnaleźć "matkę założycielkę" magdar i poprosić o zmianę, a może miłościwie panujący Maksio może robić takie hokus pokus???

Co powiecie o "Grupie planującej przeprowadzkę w 2008 roku"? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic pierwsza warstwa z Ytonga już ułożona, rura do wodociągów już zasypana, normalnie pod z czoła zcieka :-)

a co do tynków gipsowych to nie wszędzie sie nadają np nie powinno się ich dawac w kuchniachh i łazienkach - a to z ostatniego wydania MURATORA :-)

 

Agwapi,

 

Plis zminiejsz avatarek, bo fatalnie się czyta taką rozciągnietą stronę...

Z góry dziekuję

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazlam piekny zyrandol do pokoju....tj salonu....

Strasznie mi sie podoba i juz zamowiłam..hehhehe

http://www.allegro.pl/item243032872_zyrandol_48_punktow_swietlnych.html

 

i takie kinkiety do salonu....

http://www.allegro.pl/item241882684_massive_plafoniera_claire.html

 

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

Dzisiaj spotykam sie z Panem, co bedzie nam robił barierki na schody..a za tydzien ruszamy z kamieniam....

 

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/dc0ad35145cdd3e369b4dd3a3b0f9f5f,5,19,0.jpg

a to moj komin: tak mam miec zrobiona elewacje, ogrodzenie, kominek, wykusz od zewnatrz i od wewnatrz, słup w salonie.

http://foto3.m.onet.pl/_m/39ac0ca3da2166a5f680fa9690cac0fb,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...