Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Halinów k. Warszawy


Bepo

Recommended Posts

Witam budujących :)

 

My co prawda wybudowani już od 2 lat, natomiast zaczynają wychodzić różne "kwiatki" pozostawione po niektórych fachowcach.

Na cito szukam rozsądnego i fachowego pana od kominków, znalazłam dwóch, ale są niesłowni, nie przychodzą na umówione terminy i w ogóle "są zarobieni".

Będę wdzięczna za namiary.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

witam

Czy na forum jest może ktoś zamieszkujący Brzeziny lub okolice? kupiliśmy z mężem 2 lata temu działkę właśnie w Brzezinach. Mąż chce tam budować dom, a mną kołaczą wątpliwości i niechęć do tej okolicy. Wiem "to po co kupowałam?" Miała to być inwestycja kapitału. Dobra cena w możliwym miejscu. Moje pytanie jest takie jak się tu mieszka? Nie mając sklepów, przychodni, pociągu pod nosem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeannes, to kwestia tego, do czego się przyzwyczailiście. Koniecznie taką decyzję rozważcie, na spokojnie, bez emocji. Nie jest łatwo mieszkać na terenach niegęsto zabudowanych. Prawie wszystko = wyprawa samochodem. Czy dzieci będą miały sąsiedztwo? Bez sklepu w pobliżu nie będzie lekko. Zimowe wieczory są długie... czy Wasi znajomi mieszkają daleko od Brzezin? Będą gotowi dojechać w odwiedziny? Nie zostaniecie "sami"? Budowa domu to kilka lat wyjętych z życia, warto przemyśleć, jak będzie potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo (lub raczej jako uzupełnienie): Czy jesteście gotowi codziennie dowozić dzieci do szkoły i odwozić dzieci ze szkoły,

zawozić dzieci na ewentualne zajęcia dodatkowe, czekać na nie, i zabierać do domu z tych zajęć dodatkowych.

I tak, zależnie od wieku i liczby dzieci, przez 8-10 kolejnych lat.

To jest naprawdę istotne właśnie teraz, bo potem już nie ma za bardzo wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem na etapie SSO i w związku z tym rozglądam się za oknami, elektrykiem, hydraulikiem, tynkarzami do tynków wewnętrznych. Jeżeli możecie podzielić się. swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem oraz namiarami na rozsądne ekipy to bardzo proszę o kontakt. Szczególnie o obecnej chwili chodzi mi o okna, gdzie warto zamawiać. A może wiecie coś o firmie MAR-PLAST mają siedzibę przy trasie do Mińska? Po swoich przygodach z murarzami których w trakcie budowy musiałem zmienić chciałbym uniknąć więcej takich sytuacji, więc jeśli macie kogoś godnego polecenia to bardzo proszę o namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś może w okolicach Halinowa polecić sprawdzoną ekipę do tynków ( zewnętrzne + ocieplenie, wewnętrzne ) oraz od wylewek podłogowych??

 

Z góry dzięki za wszystkie namiary

 

jesli bedziesz kleil drewno do betonu,musi on miec wytrzymalosc na odrywanie/zrywanie drewna i tu tylko wylewki z dodatkiem kruszywa 2-8mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...