Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa warszawska


strix

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakaś taka straszliwa cisza i bezruch panuje w tej grupie :sad:

Sobota już tuż tuż a tu nikt nic nie mówi.

Jeżeli nie ta sobota to może przyszła (5.04). Na Torwarze będzie międzynarodowa wystawa psów. To może tam się spotkamy. O godz. 10 będą wystawiali berneńczyki. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat spotkania odpłynął w siną dal, chciałabym poruszyć go znowu i oświadczyć, że jak tylko będzie sprzyjająca prognoza pogody (czyt. ciepełko i słoneczko) na jakiś kwietniowy weekend, to zapraszamy na naszą działkę do Błędowa na imprezę nocnikową (wychodka nadal nie ma). Zapewniamy ognisko, stół, kilka krzeseł, wiatę nad głową, skowronki (do słuchania, nie pieczenia) i dobre humory. Proszę się nastawić psychicznie a ja będę śledzić prognozy długoterminowe i ustalimy konkretną sobotę. Wstępna informacja co do miejsca: Błędowo koło Pomiechówka, dojazd trasą W-wa - Gdańsk. No. To rzuciłam hasło. Czekam na odzew. :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opal, jak zwykle wzorowo!

Maluszek, spotkanie to jeszcz troszkę, bo na razie zima ma wrócić na chwilę i na naszym polu nas wywieje, a poza tym jak widzisz...na przyjaciół można liczyć.

Co do wystawy to dam znać jak się umówiliśmy z Dejkową. Wyślę smysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie: Halo?! Mieliście być na Torwarze?! W efekcie byliśmy tylko my i wyruszyliśmy do domu na 15 min. przed przyjazdem Maluszka :sad: Mój Niunio bardzo się podobał "hodowlanej mamie", więc byłam dumna.

A z budowlanej beczki: wreszcie chyba wybraliśmy projekt. Będziemy budować D12a! O planach zmian napisałam w "projektach", tu piszę tak sobie...żeby się pochwalić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...