Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa lubuska


aaisaa

Recommended Posts

Aniu- ale masz fajnie, planujesz jeszcze wstawić okna i porobic co nieco?ja mysle o oknach, elektryce i tynkach wew. cement-gipsowych.

Jakie masz rynny?

 

Wlasnie dzisiaj jadę wycenić okna w paru firmach.Mamy takie plany aby przez zimę zrobic instalacje a na wiosne tynki.Musimy wprowadzić sie już w przyszłym roku, bo sprzedalismy mieszkanie 8)

Rynny mam tytan-cynk.

Jestem bardzo zadowolona z dachu i dekarzy-super fachowcy.Zaczęli w poniedziałek,a skończyli w czwartek o 13 :D

Cieśli też miałam super,a więzbę zrobili w 1,5 dnia :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wlasnie dzisiaj jadę wycenić okna w paru firmach.Mamy takie plany aby przez zimę zrobic instalacje a na wiosne tynki.Musimy wprowadzić sie już w przyszłym roku, bo sprzedalismy mieszkanie 8)

Rynny mam tytan-cynk.

Jestem bardzo zadowolona z dachu i dekarzy-super fachowcy.Zaczęli w poniedziałek,a skończyli w czwartek o 13 :D

Cieśli też miałam super,a więzbę zrobili w 1,5 dnia :D

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

Ania super, że w przyszłym roku będziesz już mieszkać.

:D :D :D :D :D

Udanych wycen.

 

Miłego dnia, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko, a tak w ogóle, to jestem bardzo ciekawa jak wygląda wasz domek w środku 8) No i chcę zobaczyc Twoje meble w kuchni 8)

 

 

 

 

 

pozdrawiam :D

 

Ponawiam zaproszenie. Mebelki będą dopiero montowane na poczatku listopada. :( Być moze dojadą lada moment, ale chcę żeby przy montażu był mąż, więc (niestety) będziemy na niego czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W przyszłym roku planuję rozpocząć budowe pod Gorzowem. bardzo prosz eo namiary na wszelkich fachowców i kierownika budowy. Pozdrawiam

Suwałku, a nie uda sie z fundamentami jeszcze w tym jak planowaliscie?

 

:-) witam. Małe szanse na start w tym roku - najważniejszą przeszkodą jest brak rąk do pracy. Wszyscy zajęci jak diabli kończeniem prac zaczętych w tym roku, a już zaczęły się przymrozki. Druga przeszkoda to brak pozwolenia na budowę, bo choć papiery złożone, to nawet do nich nie zerknięto (dziś sprawdzałem). No cóż - dużo nas się buduje, choć tylko znikoma część odzywa się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma namiary na dobrych studniarzy, najlepiej tanich :-) ?

Ile srednio kosztuje wykopanie + osprzęt do studni ok.18m? Zastanawiam sie nad alternatywnym przyłączem wodnym ale nie wiem ile mnie to moze kosztowac.

Aniu67 czy wieźbę i dach robili Ci Bońkowski i Grygiel czy miałaś kogoś innego?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do wykonania stanu surowego zamkniętego. Czy możecie kogoś polecić z Zielonej Góry lub okolic ( może na priv-a ) ?

 

 

Rozumiem te rozterki.............

Buduję co prawda 50 km od zielonej, ale też długo szukałam.

W końcu znalazłam i...............

W poniedziałek za tydzień zaczynamy. Mamy osobne wkipy na murarkę, więźbę i dach i wszyscy jeszcze w tym roku mają zdążyć!!!! OBY :o

 

Jak chcesz podam namiar na priv-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lubuszan

 

Dawno mnie tu nie było bo już nie buduję. W międzyczasie dużo się u mnie wydarzyło. Mieszkanie w domku wpłynęło na nas bardzo pozytywnie i mamy drugą córeczkę która już skończyła 6 miesięcy :D Mieszkamy już 1,5 roku a cały czas musimy inwestować. Dom to studnia bez dna. Cały czas walczymy z terenem wokół domu. W tym roku zrobiliśmy drogę i ogrodznie - niecałe. Walczymy z rozplantowaniem ziemi i trawnikami. Mała działka mi się nie podoba ale duża wymaga tyle zachodu że nie wiem kiedy my to skończymy :D Trzymam za Was kciuki i nie liczcie na to że jak skończycie budowę to zapotrzebowanie na kasę się skończy :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Malinka :D :D :D

 

 

Nie budujesz, ale praca ciagle trwa 8) :D Córcia ma już 6 m-cy, ale zleciało :D :roll: :D

jeżeli chodzi o teren przy domu, to tak naprawde praca nie ma konca, ciągle jest cos do zrobienia. Ale cos w życiu trzeba robić, no nie :wink: 8)

 

A u mnie wielka przeprowadzka... nie, nie do domku, ale do wynajmowanego mieszkania :roll:

Pakowanie i jeszcze raz pakowanie.Ile to człowiek zgromadzi rzeczy wokól siebie i to sie jeszcze przyda i tamto :-? 8) :D

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to współczuję tych przeprowadzek. Jednak do domku to byłoby chyba łatwiej a tak za perę miesięcy znowu trzeba będzie pakować. Jak znam życie to połowy nie rozpakujecie i będziecie żyć na kartonach :D

 

Tak jest Malinko, części rzeczy napewno nie wypakujemy :roll: ale tym bardziej będzie sie nam spieszyło do naszego domku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montowałam okien dachowych , niech czekaja do wiosny. Rynny mam zakaczone studzienkami rewizyjnymi teraz zastanawiam sie czy robić drenaż czy moze będzie możliwosc podłaczenia do POŚ? Ma kts tak posłączoną deszczówkę? Nie chce zbierać deszczówki bo nie widze sensu skoro mam własna wodę ze studni , a musze się jakos pozbyć tej z dachu bo rozlewa mi sie po działce i nie tak szybko wsiąka bo jest glina .

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...