Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z ribomunylem najlepiej wchodzić przed sezonem, ale teaz też można zaczć.

Co do szczepień, ja nie szczepiałam, ale moje za stare. Ale nawet gdyby, to po pierwsze, pneumokoki to, jak nazwa wskazuje, dwoinka zapalcnia płuc (diplococcus pneumoniae), czyli naczelną chorobą, którą powoduje są zapalenia płuc (górnych dróg oddechowych). Jako powikłąnia mogą się zdarzyć i zapalenia opon, mózgu i sepsa ale znowu nie tak często... Zastanawiam się skąd ta panika. W sumie całkiem nieźle się je leczy, nie są wcale takie częste... nie wiem, małe dzieci mają już tyle szcepień, jeszcze dokładać? Ale ja jestem tylko biednym internistą. Może pediatrzy widzą dużo powikłań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej dwulatki nie szczepię. Przed poprzednimi szczepieniami zwlekałam tak długo aż po mnie dzwonili :-?

 

Byliśmy w gminie, musiał mm wyjść z pracy żeby zawieźć mnie do podpisu do gminy, bo składając dok. podpisał sie sam... Potem na działce, ależ piękne widoki, wszystkie kolory jesieni :D

Odczytywaliśmy nr słupa ale wcale nie tak blisko jest od nas, bo te przy naszej nie mają numerów...nie wiem dlaczego. Okazało sie ze nie musimy mieć opinii geologa, ani nie musze odralniać działki...hurrrraaa. teraz tylko papiery do energetyki i czekamy. No i spotkania z architektami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno tu nie zglądałam. Ostatnio na początku sierpnia i u mnie zmieniło sie tylko tyle, że mam wylany fundament, a wyedy zaczynali go robić. Przez tych baranów przybyło mi tylko siwych włosów i czekamy do grudnia, bo nie chcemy juz więcej widzieć różnych murarzy na budowie. W grudniu postawią nam ściany prefabrykowane i będzie to robił na dodatek kierownik budowy. :-? Poradźcie co powinnam juz teraz załatwiać: drewno na więźbę, okna, co jeszcze?

Ale w ogóle to zajrzałam głównie po to, żeby podziękować [/b]e.kali, że nauczyła mnie wklejac zdjęcia. Właśnie pochwaliłam się swoim "dziełem" w innym wątku. E.kala od razu się udało! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wczoraj dość nieoczekiwanie sprzedałam mieszkanie - klientka czekała na mnie 1,5h na klatce schodowej. W poniedziałek podisujemy akt notarialny. Teraz się zastanawiam jaki materiał najlepiej kupic zimą tak, żeby wiosną ostro ruszyć z budową i żeby nie było przestojów w związku z brakiem materiałów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, kup stal- ale zostaw w hurtowni, bloczki-zwieź na budowę,sciany- tez zostaw w hurtowni, ustal konkretny termin z budowlancami i więźbiarzami- więxbe zamów dosyć szybko aby kontyngent w tartaku sie nie skończył- trudno ja dostać pod koniec lata nawet jak masz zapłacone.. wełnę tez zakup bo ma drożeć o 40% od 1.01.2007.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wczoraj dość nieoczekiwanie sprzedałam mieszkanie - klientka czekała na mnie 1,5h na klatce schodowej. W poniedziałek podisujemy akt notarialny. Teraz się zastanawiam jaki materiał najlepiej kupic zimą tak, żeby wiosną ostro ruszyć z budową i żeby nie było przestojów w związku z brakiem materiałów...

 

A do kiedy możesz mieszkać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...