Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, byłam dzisiaj na budowie, ktora nie rusza ostatnio z miejsca (zatrzymalismy sie na etapie stropu nad parterem). I znowu mam doła :cry: Garaż zalany, wszedzie takie błoto, ze kalosze z mezem gubiliśmy :-? Wypompowywalismy wode z garażu, a w pewnej chwili mąz mówi: sprzedajmy to w cholere :-? :o :-?

 

I powiem Wam,ze w takich chwilach jak ta dzisiaj naprwade bym to zrobiła... Wszystko pod góre... I to jaką :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betti ja też mam doła nie martw się u mnie dach jeszcze nie połozony- mam do poprawki jeden komin, przecieka koło nie obrobionych kominów- żal serce ściska,że cieknie postropie, musze nawiercic jeszcze dziury w płytach kanałowych coby woda wyciekła- więc chyba nie zrobię tynków-bo jak -ogolne syfiato, i mam problem z wypłata ranszy- za mało rachunków w stosunku do wydanych pieniędzy.Musze chyba zwiększy kredyt. też mam zagwozdkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!!!!

 

A podziewałam się tu i tam ;)

Był mąż aż 2 tygodnie i musiałam się z Nim nabyć, bo dziś znów mi uciekł, a przyjedzie w piątek, bo idziemy juzka zobaczyć 8) :p

Swoją drogą juzek bardzo mi daje w kość, bo chodzę coraz bardziej zmęczona, śpiąca i z częstszymi odruchami na cokolwiek, co zjem :roll:

 

Stwierdziliśmy z mężem, że to będzie chłopak, bo mdłosci mijają, gdy pomagałam przy zabezpieczaniu folią okien, gdy jeżdzę autem, gdy siedzę na kursie na prawko i (uwaga), gdy oglądam TVN TURBO :lol: :) :p

 

I dziękuję za oscypka!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nastroje u wszystkich podobne. U mnie tez mokro, zimno i wietrznie. Dekarze jeszcze nie wchodzą ponieważ kominy nieskończone (pogoda to uniemożliwia), dachówka jedzie z Niemiec już drugi miesiąc i jeszcze jej nie ma, boki lukarn nieobrobione. Drewno leży w błocie tzn. łaty i kontrałaty, reszta więźby, deski impregnowane. Mąż wnosił dzisiaj je do środka, ale szybko mu się odechciało przy tej pogodzie.

 

Jutro poniedziałek a więc rano do przedszkola, potem praca i mnóstwo spraw budowlanych do załatwienia. Niestety okazało się, że nic nie załatwię, mój samochód dzisiaj nie zapalił i nie wiem dlaczego?

Oznacza to, że czeka mnie załatwianie mechanika i wydatki. Nawet na działkę nie pojadę, a jak mąż wróci to juz będzie późno.

Ogólnie tragedia :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś skapitulowałam. Od tygodnia boli mnie gardło, ale próbowałam się leczyć sama. Przecież zawsze to wystarczało. Ale niestety, nie tym razem... Zapisałam się na dziś do lekarza.

 

A dodatkowo okazało się, że brakuje mi do pozwolenia na budowę jeszcze jakiegoś świstka no i muszę w gminie go załatwić i dowieźć do starostwa. Oczywiście o załatwieniu od ręki nie ma mowy, więc też się to trochę przeciągnie.

 

Ale i tak widzę, że te moje problemy to drobiazg w porównaniu z tym, co się na Waszych budowach dzieje. Trzymam kciuki dziewczyny!!! Na pewno się pogoda poprawi na tyle, byście mogły spokojnie dokończyć to co poplanowałyście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Nie było mnie tydzień bo wzięłam trochę urlopu i odwiedziałam rodzinę.

W zeszły poniedizałek byłam z dizeckiem u lekarza i dziś znowu trzeba iść. Koszmarna pogoda sprzyja chorobom. Na szczęście mąż dziś siedzi w w domu i sam pójdzie z Małym na wizytę. Tylko nie wiem jaki będzie efekt bo jeżeli kolejne zwolnienie to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...