Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie nie, chodzi mi gdzie to sie wydzwania? do hurtowni jakis, składów budowlanych? bo ja nawet nie wiem... :oops:

 

 

Aaaa, ok :wink: W panoramie firm wpisałam blachodachowka, wybralam kilka firm i przefaxowalam tam rzut wiezby i dachu oraz moje "wymagania". Tam gdzie bedzie najtaniej, pojade osobiscie. Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawianie domku do avatara jest proste opisze koljne kroki...

1. ze strony z projektem trzeba zapisac obrazek (prawy klawisz myszki zapisz obrazek jako)

2. otworzyc przegladarke wpisac adres http://imageshack.us

3. wybrac opcje: resize image avatar (100x75) (zaczekowac)

4. wskazać plik zapisany na dysku

5 kliknac download

pokaze sie zapisane zdjatko z kilkoma odnosnikami

wybieramy ten najnizszy (kliknac na nim, zaznaczyc i prawy klawisz myszki-> kopiuj)

 

otwieramy swój profil w muratorze (lewy górny róg)

na dole jest odnośnik do zewnętrznego emblematu i tam wklejamy adres obrazka z imagechack'a. daejmy wyslij i gotowe...

 

jakby ktos mial problemy to zrobie instrukcje w domku z obrazkami i podesle wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chodzi mi gdzie to sie wydzwania? do hurtowni jakis, składów budowlanych? bo ja nawet nie wiem... :oops:

 

 

 

u nas jest tak duży wybór hurtowni, składów budowlanych, że jeśli ktoś ma na to czas, to może przebierać.

Z tym, że w ostatnim czasie to hurtownie, składy budowlane wybierają sobie klientów. Mają ich tyle, że nie wyrabiają z realizacją zamówień. :roll:

 

Niestety budujemy w okolicach Warszawy więc tylko tutaj mogę służyć kontaktami.

 

pozdrawiam

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, chodzi mi gdzie to sie wydzwania? do hurtowni jakis, składów budowlanych? bo ja nawet nie wiem... :oops:

u nas jest tak duży wybór hurtowni, składów budowlanych, że jeśli ktoś ma na to czas, to może przebierać.

 

sęk w tym ze właśnie nie mam mozliwośći jeździc sama i szukać...mogę tylko przez internet lub telefonicznie... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti cały czas siedzę....

mam taki mętlik w głowie :evil:

 

czy jeśli proszę o wycenę, to musze już wiedzieć jakie rodzaje dachówek i producenci i wogle? bo jak popatrzyłam sobie na te strony to nie wiem co mam zaznaczyć w ankietach...najpierw chyba muszę pracę domową odrobic z dachów :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti cały czas siedzę....

mam taki mętlik w głowie :evil:

 

czy jeśli proszę o wycenę, to musze już wiedzieć jakie rodzaje dachówek i producenci i wogle? bo jak popatrzyłam sobie na te strony to nie wiem co mam zaznaczyć w ankietach...najpierw chyba muszę pracę domową odrobic z dachów :-?

 

Lepiej by było gdybys wiedziała, bo to zawsze szybciej i łatwiej. Wydaje mi sie, ze te minimum to własciwy odcien :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolasz, wyczytalam, ze Ty wciaz siedzisz na forum, a mąz nie za bardzo... Powiem Ci, ze u mnie to samo. Ja każda wolna chwile poswiecam na czytanie forum (boże, ile tego jeszcze jest :o ) a mąz tylko jak go pogonie :wink: Mowi, ze dla niego tam (czyli tu) za duzo czytania :roll: Twoj przeglada strony o traktorach, a mój o samochodach :wink: Bo szuka, szuka i nie moze dla siebie znaleźć. Wciaz słysze: ale bryndza na rynku :o Tez miło, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My daliśmy do wyceny w trzech miejscach pokrycie dachu.

Naoglądałam się tych dachów..... :roll:

miałam z tym problem, że u kilku producentów ten sam kolor dachówki wyglądał inaczej na całym dachu więc jeździłam dłuuuugo po okolicy zanim nie znalazłam domu z piękną dachówką i odkupiłam jedną sztukę. Teraz kolor, producent wybrany - czekam na potwierdzenie zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej przynakmniej na początek iść i pomacać dachówkę. W naturze to nie to samo, co na zdjęciu. Możesz być niezorientowana co do rodzaju (kupię taniej..), firmy (jw.) koloru (a na co jest promocja?), angoby itd ale może pomyśl, czy beton czy ceramika?

No i na terenie Łodzi na faksy i maile nie odpowiadają :-? . Ja zrobiłam 5 odbitek dachu z projektu i w ciągu jednego popołudnia objechałam 5 firm od dachów (one są z reguły w takich "zagłębiach budowlanych", koło siebie) i zostawiałam odbitki wraz z emailem. Wyceny już przysyłali, naogół, bo do jednego musiałam się pofatygować osobiście :roll:

Wybierałam miesiąc a kupiąłm tą, gdzie mieli największy upust :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam wiadomość

............już za 5 mięsiecy WIOSNA,

będzie sucho, pięknie z ekipa i będziemy znowu budować...

a narazie to która z was już ulepiła bałwana???

 

No z czego, wzoraj wszystko stopniało i zalał nas deszcz ;)

Ale bardzo mnie pocieszyłaś, że niedługo wiosna :)

Właśnie najadłam się kebaba i nie wiem, czy mi dobrze, czy mi źle :p :wink:

A next Tuesday zaczynam jazdy na kursie. Wow :lol: :roll: :o :p :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...