Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Moje drogie koleżanki z FORUM pragnę pochwalić się zakończeniem BUDOWY.

Od jutra przenosimy się w nasze własne cztery kąty. 15 miesięcy zleciało niewiadomo kiedy. Były wpadki, ale przede wszystkich chwile zadowolenia i dumy i tego co powstało. Jeszcze sporo pracy przed nami ( cała wykończenióka na zewnątrz ), ale wydaje mi się ,że teraz to już z górki Życzę wszystkim budującym kobietom szybkiego zakończenia budowy i zamieszkania.

POWODZENIA !!!

 

Przez jakiś czas niestety będę bez netu . Ale tylko jak nas podłączy TP to będę nadal śledzić Wasze postępu i służę pomocą.

Pozdrawiam

Ala

Alu gratulacje i czekamy naopis pierwszego snu w nowym domku

serdeczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moje drogie koleżanki z FORUM pragnę pochwalić się zakończeniem BUDOWY.

Od jutra przenosimy się w nasze własne cztery kąty. 15 miesięcy zleciało niewiadomo kiedy. Były wpadki, ale przede wszystkich chwile zadowolenia i dumy i tego co powstało. Jeszcze sporo pracy przed nami ( cała wykończenióka na zewnątrz ), ale wydaje mi się ,że teraz to już z górki Życzę wszystkim budującym kobietom szybkiego zakończenia budowy i zamieszkania.

POWODZENIA !!!

 

Przez jakiś czas niestety będę bez netu . Ale tylko jak nas podłączy TP to będę nadal śledzić Wasze postępu i służę pomocą.

Pozdrawiam

Ala

 

 

Bardzo gratulujé :D

 

a u nas prace stojá :cry:

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję wszystkim :D :D :D

Jestem na nogach od 6 .Z jednej strony nie mogę doczekać się już pakowania i przewożenia, a z drugiej strony jestem przerażona, jak to wszystko przebiegnie. Czy uda nam się zrobić wszystko dzisiaj.

 

Jak dorwę się gdzieś do netu to dam Wam znać , jak wyszło nam to "przeprowadzanie" :D

 

Agnieszko, najprościej idż do sklepu i kup DR OETKER'a . Sama ostatnio kupiłam ciasteczka maślane. Jeszcze ich nie piekłam, ale na opakowaniu wyglądają apetycznie. Widziałam jeszcze inne np pierniczki, kokosanki.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy mogę wstąpić do klubu?

Właśnie staję się kobietą samotnie budującą - mój mąż jutro wyjeżdża na 4 miesiące - jest oficerem na statku.

I choć "przerabiam ten temat" od 10 lat zawsze w takim momencie jest mi smutno i źle, nienawidzę jego pracy

http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_evil.gif

czy są tu żony marynarzy?

Chociaż mój mąż o budowie ma pojęcie jeszcze bardziej zielone niż ja, przy rozmowach z fachowcami zabroniłam mu się odzywać http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif bo zadaje pytania, na które ja mogę odpowiedzieć po lekturze forum, to przynajmniej jest i stanowi "podporę duchową".

A teraz http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_cry.gif

Oczywiście pozbieram się, jak zawsze, ale nie dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Czy mogę wstąpić do klubu?

Właśnie staję się kobietą samotnie budującą - mój mąż jutro wyjeżdża na 4 miesiące - jest oficerem na statku.

I choć "przerabiam ten temat" od 10 lat zawsze w takim momencie jest mi smutno i źle, nienawidzę jego pracy

http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_evil.gif

czy są tu żony marynarzy?

Chociaż mój mąż o budowie ma pojęcie jeszcze bardziej zielone niż ja, przy rozmowach z fachowcami zabroniłam mu się odzywać http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_wink.gif bo zadaje pytania, na które ja mogę odpowiedzieć po lekturze forum, to przynajmniej jest i stanowi "podporę duchową".

A teraz http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_cry.gif

Oczywiście pozbieram się, jak zawsze, ale nie dziś.

 

Witaj i trzymaj sie dzielnie. Na szczęście nie jestem żoną marynarza, ale budową muszę się zajmować. Mój mąż pracuje dużo, ale zawsze wieczorem lub w nocy odbywamy rozmowy budowlane :D więc mam sytuację nieco lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek - Gratulacje!

 

A ja od wczoraj chodzę wściekła, bo dowiedzieliśmy się że kafelkarz umawiany w kwietniu jednak do nas nie przyjdzie :evil: I jeszcze rzucił tekstem, że takie jest życie... normalnie jakbym go dostała w swoje ręcę to nie wiem co bym zrobiła, same niecenzuralne słowa cisną mi się na usta :evil: Mam nadzieję, że mu bokiem wyjdzie ta inna robota którą ma bliżej domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alunek - Gratulacje!

 

A ja od wczoraj chodzę wściekła, bo dowiedzieliśmy się że kafelkarz umawiany w kwietniu jednak do nas nie przyjdzie :evil: I jeszcze rzucił tekstem, że takie jest życie... normalnie jakbym go dostała w swoje ręcę to nie wiem co bym zrobiła, same niecenzuralne słowa cisną mi się na usta :evil: Mam nadzieję, że mu bokiem wyjdzie ta inna robota którą ma bliżej domu

 

 

Uszy do góry pomyśl, tylko, że to tak specjalnie bowiem właśnie teraz znajdziesz lepszego fachowca :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio czytałam, że to wole oko to dosyć drogie jest... jedno masz czy wiecej, grazia111 ?

 

Też słyszałam, że jest drogie. Teraz już wiem dlaczego. Okazuje się, że powinna być dachówka - karpiówka, która jest droższa od innych dachówek, a do tego trzy razy więcej jej idzie na 1 m2 i jeszcze do tego wykonawca bierze oczywiście więcej z metra za ułożenie.

uFFFF :roll:

 

 

mam jedno wole oko nad wejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne koleżanki :-)

Podczytuję Was od pewnego czasu, bo też jestem kobietą budującą :-D Budujemy w Borkowie Łostowickim pod Gdańskiem (tam gdzie e.kala ;-) - witaj sąsiadko). Budowę rozpoczęliśmy w połowie sierpnia. Obecnie mamy stan surowy otwarty. Dziś kończą nam kłaść dachówki. Na ten sezon zostało nam już tylko wykonanie schodów zewnętrznych i ścianek działowych w środku. Jeśli będzie padać, to pewnie murarze się za to zabiorą w tym tygodniu (póki nie pada robią jakieś prace pod gołym niebem na innej budowie) i będziemy mieli trochę odpoczynku.

Alunek - gratuluję przeprowadzki! Ja już też nie moge się doczekać swojej - mam nadzieję, że za rok będę już pisać ze swojego domku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...