Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e.kala

będzie dobrze, szukaj fachowców cały czas. Takie czekanie na ekipę i zastój na budowie potrafią zdołować.

My też się załamywaliśmy po wyrzuceniu murarzy - poddasze i kominy robiło chyba 5 ekip. Ostatnia z łapanki w hipermarkecie. Cały czas dzwoniłam, pisałam, prosiłam - jak ktoś może polecić niech da znać.

Gdyby nie to dach byłby w wrześniu. Ale jakoś udało się. :wink:

Pocieszają mnie Ci co się wprowadzają: to jeszce nic - wykończeniówka - ta wykańcza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że dekarze ustaleni w sierpniu na początek listopada. Umowa podpisana, cena do zapłacenia duża bo podobno super fachowcy tylko, że jakoś ich nie widac :evil: i ciągle słyszę, że wejdą od poniedziałku :( .

 

Firma, która zajmuje się moim dachem namówiła mnie na super membranę, zrezygnowałam z deskowania i papy a teraz więźba "goła" :evil:

Płacę za dach dużo i miało byc tak, że nas nic nie interesuje a oni zajmuja się dostarczeniem materiałów, wykonastwem, gwarancja na 5 lat. Miało byc tak pieknie :-? . Najlepsze jest to jak zapytałam co będzie jak nie dotrzymaja terminu wykonania dachu, który jest w umowie. Odpowiedź NIC

Mozna sie wkurzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala mam to samo. Niestety :( Termin zakończenia (z więźbą!!!) miałam na 18.11. Do dzisiaj nie mam dokończonych kominów, nie mówiąc o więźbie :evil: Jak zapytałam o ten przekroczony termin, to wykonawca też mi tak odpowiedział jak Tobie. U mnie ten termin dawno juz minął... Dowiedziałam sie tez, ze już siedzi na nim komornik, wiec w sądy tez nie chce mi się bawić :-? Drewna na dach nie ma, pogoda piękna, a to wszystko o kant d... rozbić :evil: I co z tego, że podpisaliśmy umowę???? Wielkie NIC :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończy zlecanie robót niesprawdzonym firmom. Mam nadzieję, że nie płaciłyście z góry. Życzę aby Wasze dachy szybko zaistniały. Pozdrawiam.

 

Firma ktorej ja powierzyłam dach jest sprawdzona. Wiele osób ich chwali. Tłumaczą się nawałem prac i ciągle słyszę, że muszę czekać ale już niedługo wchodą do mnie. Zdecydowałam się na nią dlatego, że miała dobra opinię i nie zniechęciliśmy się gdy obaczyliśmy kwotę jaka mamy zapłacić.

Może poradisz co zrobić aby w końcu zajęli się dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się wam pochwalę, w sobotę osiągnęłam stan surowy zamknięty, jeszcze tylko posprzątać koło domu, nawieźć piasek pod taras aby się uleżał i miesiąc przerwy do połowy stycznia- elektryk. Zapyta się was Czy folię z okien trzeba zrywać?Już?

http://images3.fotosik.pl/277/91dcc6581b41adf8m.jpg

http://images3.fotosik.pl/277/54f1bc88f9f74da3m.jpg

http://images4.fotosik.pl/233/ac9a00208778e161m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze posty i dochodzę do wniosku, że nie znam sie tak dobrze jak Wy! :)

My na okna jesteśmy umówieni w styczniu, będziemy mieć wycenę z 3 firm. I tyle w temacie okien ;)

Taka jestem znawczyni :lol:

 

A ja zauważyłam, że wiem jeszcze mniej :( Jak Was czytam to :o

 

I wychodzi na to, ze wiem, ze nic nie wiem ;)

 

Witam

Ja ciągle wchodzę i podczytuję i za każdym razem wielkiego bólu głowy dostaję, bo chwilami wogle nie wiem co i jak...

No ale pisać i czytać też człowiek kiedyś nie umiał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...