Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To ja też się wypowiem w temacie zmywarek, centralnych odkurzaczy, plazm itp.

Widzę, że my z mężem jesteśmy nietypowi - mój TŻ nie miał nic przeciwko zmywarce. Na odkurzacz centralny to on nalegał. Ja za to chce mieć plazmę, bo nasz obecny telewizor to 70kg kloc, który niezbyt mi pasuje do przyszłego salonu ;-) No i nie mam nic przeciwko wymarzonemu przez męża projektorowi do pokoju do kina domowego :-)

Jeśli chodzi o zmywarkę, to obecnie mamy 40-ke. Taka zmywarka w zupełności wystarcza na codzień dla dwójki dorosłych osób. W przypadku imprez / świąt itp. naczynia zbierają się znacznie szybciej i wtedy trzeba wstawiać nawet kilka razy dziennie. Myślę, że przy dwóje dzieci i codziennym gotowaniu obiadów na pewno przyda się 60-ka. No chyba, że z reguły jada się obiady poza domem, to wydaje mi się, że wystarczy 40-ka.

A a propos stosunku mężczyzn do zmywarki, to mój znajomy twierdzi, że w domu po żonie najwięcej przyjemności zapewnia mu zmywarka :D

Jeśli chodzi o odkurzacz centralny, to my robimy instalację. Za wersję full wypas z 6 gniazdkami (w tym jedna szufelka) wyszło nam ok. 1500pln za materiały i robociznę. Pewnie przy 2 gniazdkach można się wyrobić w okolicach 500pln. Samą jednostkę centralną kupimy jak będzie kasa - może nakońcu wykończeniówki, a może za rok albo dwa - czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam czy pisałam czy nie, ale po rozmowach z projektantką postanowiliśmy poprzestawiać trochę ściany w naszym domku ;-) Jakbyśmy się zabrali za takie prace tak jak Andzia78, to nie musielibyśmy nic burzyć, a tak, to czeka nas małe burzenie. Ale w sumie to wywalimy tylko jedną ściankę o długości 1,50, zamurujemy jedne drzwi, a drugie wykujemy ;-) Myśleliśmy nad tym cały weekend, decyzja podjęta :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ my nie mówimy że nasi mężowie są nietypowi

mają co potrzeba, wyglądają jak trzeba

prawda dziewczyny

 

tylko dyskutujemy o tym jak w sposób humanitartny i pezstresowy zaczęli myśleć tak jak my chcemy żeby myśleli :D :D

 

przecież ktoś musi zapłacić za te wszystkie zabawki :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi się wydaje, czy ta froterka również nanosi wosk? Jeżeli tak, to cudo. Nie usmiecha mi się woskowanie 60m parkertu 2 razy do roku :D

 

Co do kasy na plazmę, to próżne marzenia. Poza tym taki TV ma stosunkowo krótki okres życia. Potem się wypalają jakieś piksele czy coś innego i już nie świeci, jak trzeba. tak słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ my nie mówimy że nasi mężowie są nietypowi

mają co potrzeba, wyglądają jak trzeba

prawda dziewczyny

 

tylko dyskutujemy o tym jak w sposób humanitartny i pezstresowy zaczęli myśleć tak jak my chcemy żeby myśleli :D :D

 

przecież ktoś musi zapłacić za te wszystkie zabawki :wink: :wink:

 

tak wiem,

kobieta potrzebuje trzy zwierzątka

1) norki w szafie

2) jaguara w garażu

i3) osła który na to wszystko zarobi :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - mam nadzieję że w żaden sposób cię nie uraziłam

ale sam wiesz że mężczyznom do życia jak woda potrzebne są wyzwania i zdobywanie, walka itd

a kobiety są w stanie im to wszystko zapewnić

także żyjemy w ogólnej symbiozie i zawsze ten który sprosta tym maleńkim wymaganiom jest dla nas naj naj pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...