Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zadzwonilam, wyobrazcie sobie ze ten nasz projektant nie zlozyl tego odrolnienia, a nam kazal czekac na nie. Jade do niego!Bo oczywisice jest nieuchwytny na telefonie.

 

Hmmm, a może to ten sam co nam robił adaptacje? Nasz też tak kłamał :-?

 

No bo to jest tak, ze jak sie samemu człowiek nie zajmie sprawą, to moze czekać i czekać....

Trzeba dzwonić, dzwonić, chodzić, pytać i ciągle pilnować, bo później są takie właśnie kwiatki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilam, wyobrazcie sobie ze ten nasz projektant nie zlozyl tego odrolnienia, a nam kazal czekac na nie. Jade do niego!Bo oczywisice jest nieuchwytny na telefonie.

 

Hmmm, a może to ten sam co nam robił adaptacje? Nasz też tak kłamał :-?

 

Wiecie, jak czytam takie Wasze przypadki o załatwianiu papierów, to przyznam, że ten etap budowy to dla mnie magia. Wszystkie media w działce - nic nie trzeba załatwiać. Projekt indywidualny ze wszystkimi wymogami.

Nasz pośrednik zakupu działki w ramach prowizji załatwiał wszystkie odrolnienia, składał wnioski na pozwolenie, itd. My tylko odebraliśmy jak się wszystko uprawomocniło. Uff, miło powspominać te czasy :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie się dzielę to i tu też! :lol:

Budowa od dziś pójdzie w górę! :lol:

 

Extra :D

mam mnięszane uczucia :-? jakiś strach mnie ogarnął i niepokój :-?

 

Nic sie nie bój!!

 

Niech się mury pną do góry!!! :lol:

 

My juz jesteśmy wytynkowani, a dzis będziemy wychudziakowani ;)

I płacilismy juz za tynki :x Znów te tysiace... :wink: :wink:

 

I mamy podłogę na strychu - całkiem pokaźny ten stryszek nasz, będę miała, gdzie graty wrzucać :) I kupilismy dzisiaj wejście na owy strych :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilam, wyobrazcie sobie ze ten nasz projektant nie zlozyl tego odrolnienia, a nam kazal czekac na nie. Jade do niego!Bo oczywisice jest nieuchwytny na telefonie.

 

Hmmm, a może to ten sam co nam robił adaptacje? Nasz też tak kłamał :-?

 

Wiecie, jak czytam takie Wasze przypadki o załatwianiu papierów, to przyznam, że ten etap budowy to dla mnie magia. Wszystkie media w działce - nic nie trzeba załatwiać. Projekt indywidualny ze wszystkimi wymogami.

Nasz pośrednik zakupu działki w ramach prowizji załatwiał wszystkie odrolnienia, składał wnioski na pozwolenie, itd. My tylko odebraliśmy jak się wszystko uprawomocniło. Uff, miło powspominać te czasy :D :wink:

 

No bo miałaś kogoś od czarnej roboty :)

Nasz projektant-inspektor-kierownik w jednym też nam wszystko pozałatwiał, jedynie biegalismy o warunki zabudowy, bo były problemy spore, no i teraz o przyłącze wody i prądu.

Tylko niektórzy mają tak dobrze :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic sie nie bój!!

 

Niech się mury pną do góry!!! :lol:

 

My juz jesteśmy wytynkowani, a dzis będziemy wychudziakowani ;)

I płacilismy juz za tynki :x Znów te tysiace... :wink: :wink:

 

I mamy podłogę na strychu - całkiem pokaźny ten stryszek nasz, będę miała, gdzie graty wrzucać :) I kupilismy dzisiaj wejście na owy strych :p

 

dzięki! ale ci fajnie! To do czerwca zdążycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic sie nie bój!!

 

Niech się mury pną do góry!!! :lol:

 

My juz jesteśmy wytynkowani, a dzis będziemy wychudziakowani ;)

I płacilismy juz za tynki :x Znów te tysiace... :wink: :wink:

 

I mamy podłogę na strychu - całkiem pokaźny ten stryszek nasz, będę miała, gdzie graty wrzucać :) I kupilismy dzisiaj wejście na owy strych :p

 

dzięki! ale ci fajnie! To do czerwca zdążycie?

 

Wątpię. Chcemy się wprowadzić sierpień/wrzesień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy się wprowadzić sierpień/wrzesień :)

 

Lepiej troszkę poczekać.

Ja gdybyśmy się mieli przeprowadzać sami, to bym przyspieszyła, ale ze względu na dzieciaczki wolę mieć pewność, że dom jest przeschnięty i wywietrzony.

My też się przeprowadzimy pod koniec wakacji, choć tynki dopiero zrobione w 2/3.

A o wykończeniówce aż strach mi myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk-puk

Melduję się w Waszym klubie.

Ja zaczynam dopiero w przyszłym roku, ale już teraz szukam namiarów na fachowców no i ... uczę się.

Bo jak nie ja to kto ? :lol:

Nie wiem czy nie za późno zabieram się za te poszukiwania.

Wszystko mnie przeraża, skąd ja mam to wszystko wiedzieć?

 

Witaj!

z forum się wszystkiego dowiesz! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy się wprowadzić sierpień/wrzesień :)

 

Lepiej troszkę poczekać.

Ja gdybyśmy się mieli przeprowadzać sami, to bym przyspieszyła, ale ze względu na dzieciaczki wolę mieć pewność, że dom jest przeschnięty i wywietrzony.

My też się przeprowadzimy pod koniec wakacji, choć tynki dopiero zrobione w 2/3.

A o wykończeniówce aż strach mi myśleć.

 

My już z tym wyczekaniem wyliczyliśmy, ze będziemy się wprowadzać najwcześniej w sierpniu.

W maju będziemy już kłaść kafelki, panele, malować, później meblować itd.

 

 

Od dziś mamy chudziaka!!!! :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...