Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

A ja chciałabym zacząć za miesiąc, ale powiedzcie kobiety skąd tu wziąć materiały budowlane, gdzie tylko zadzwonię nie ma i nie będzie, albo jęsli to w cenie z nieba raczej z kosmosu i każą czekać do pół roku. Interesuje mnie juz praktycznie gazobeton lub ytong, co będzie....

 

dzięki z góry za pomoc.

 

Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim pełnego placu robót heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie budujące kobiety :)

 

My ruszyliśmy wczoraj i w związku z tym mam do Was pytanie:

co należy wrzucić w fundamenty? Chodzi mi o zwyczaje- słyszałam, że pieniadze i co jeszcze?

 

Wiem, że to gdzieś tu na forum było ale kopię i kopię i nie mogę znależć.

 

Pomożecie? :)

 

Pozdrawiam

 

Pomożemy :lol:

Ja na przykład wrzuciłam w fundamenty butelkę, do której włożyłam wydruk pierwszej strony naszego dziennika budowy oraz wydruk strony startowej z Onetu z dnia zalewania ław. Tak dla potomności 8) :D

 

Ja jeszcze słyszałam że albo złotą monetę w fundament albo 1 grosz w każdy róg domu

 

Gratuluję ładniutkich okien oraz trzymam kciuki za szybkie odebranie PnB :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze okienka :D

 

[/img]

 

Prawda, ze ładne? :D

 

Super, Betti! A z jakiej firmy masz okna?plastiki?

 

To niemieckie okna PVC Foris z firmy Domplast. Znam kilka osób, którzy je mają i w ciągu kilku lat używania wyglądają nadal super. Dlatego sie zdecydowaliśmy. Poza tym cenowo wyszli najlepiej :D Jeśli byłabyś zainteresowana czymś więcej, wyslę Ci na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalik, przerazasz mnie! A my nie jestesmy w stanie kupic wczesniej bloczkow bet tylko jak dostaniemy kredyt, juz sie boje co to bedzie w sierpniu, czy nasza ekipa nas nie wykoleguje, bo bedzie musiala czekac.

 

Witam

A ja chciałabym zacząć za miesiąc, ale powiedzcie kobiety skąd tu wziąć materiały budowlane, gdzie tylko zadzwonię nie ma i nie będzie, albo jęsli to w cenie z nieba raczej z kosmosu i każą czekać do pół roku. Interesuje mnie juz praktycznie gazobeton lub ytong, co będzie....

 

dzięki z góry za pomoc.

 

Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim pełnego placu robót heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalik, przerazasz mnie! A my nie jestesmy w stanie kupic wczesniej bloczkow bet tylko jak dostaniemy kredyt, juz sie boje co to bedzie w sierpniu, czy nasza ekipa nas nie wykoleguje, bo bedzie musiala czekac.

 

Witam

A ja chciałabym zacząć za miesiąc, ale powiedzcie kobiety skąd tu wziąć materiały budowlane, gdzie tylko zadzwonię nie ma i nie będzie, albo jęsli to w cenie z nieba raczej z kosmosu i każą czekać do pół roku. Interesuje mnie juz praktycznie gazobeton lub ytong, co będzie....

 

dzięki z góry za pomoc.

 

Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim pełnego placu robót heh

 

dobrze ze u nas jest wszystkiego pod dostatkiem, nawet za lezakowanie nie płace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny, dawno nie zaglądałam. Beti, piękny domek!!! Będziesz sobie mieszkać jak jaka wielka pani. :wink: Naprawdę bardzo mi się podoba. Gratuluję okienek. :D Ja też w czwartek odbieram okna i zaraz potem zaczynamy montaż. Ale myśmy poszli w tanie rozwiązania - kupiliśmy używane okna poniemieckie, plastiki. Wcześniej też tak zrobiliśmy w domku dla gości i jestem bardzo zadowolona z tych okien 8) a zwłaszcza z ich ceny :wink: Jedno okno dwuskrzydłowe 220 cm x 133 cm kosztuje TYLKO 350 zł, a po starannym umyciu wygląda znakomicie. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady i wsparcie

 

 

ivozelka gratuluję, nie zerknęłam skąd jesteś ale na GK jest nas czwóreczka rozpoczynająca w tym tygodniu budowę -może do nas dołączysz? Zapraszamy :)

 

 

Mam jeszcze pytanie, co można odliczyć VAT / jakie usługi, materiały/?.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...