Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Hej, hej moje piękne...

 

u nas układają strop nad garażem ....

 

ale mam do Was pytanie, tym razem nie chodzi o drzwi, a o okna...

 

W kuchni mam okno +95 cm od posadzek, a w pozostałych pomieszczeniach w domu +85 cm

 

85 cm - nie za nisko???? Co o tym sądzicie????

 

dajcie znaka

 

 

Ściskam moje piekne :)

u nas w pokojach +85 w kuchni +110

 

jak jest w kuchni wyżej to i lepiej ... my mamy wszędzie na dole 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, hej moje piękne...

 

u nas układają strop nad garażem ....

 

ale mam do Was pytanie, tym razem nie chodzi o drzwi, a o okna...

 

W kuchni mam okno +95 cm od posadzek, a w pozostałych pomieszczeniach w domu +85 cm

 

85 cm - nie za nisko???? Co o tym sądzicie????

 

dajcie znaka

 

 

Ściskam moje piekne :)

 

Mam wszedzie 85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie mogą ukraść, to zniszczą ze złosci :x

 

Tego się obawiam najbardziej!

Nie drże jakoś przed złodziejami - akceptuję wysoki poziom ryzyka i mam testosteronu powyżej normy. Zakładam, że u nas nie będzie co ukraść (nie mamy nawet telewizora), tylko boję się, że jakiś gnojek ze złości, gdyby już się włamał zniszczy meble wolsztyńskie, które są absolutną i jedyną rozpustą przewidzianą na dzień dzisiejszy poza pancernymi oknami.

W związku z czym pytam:

jak to jest z alarmami? Kiedy montować? Czy od razu z monitoringiem?

Jeszcze nie wgryzłam się w temat.

Za to jutro wylewają u nas strop!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie mogą ukraść, to zniszczą ze złosci :x

 

Tego się obawiam najbardziej!

Nie drże jakoś przed złodziejami - akceptuję wysoki poziom ryzyka i mam testosteronu powyżej normy. Zakładam, że u nas nie będzie co ukraść (nie mamy nawet telewizora), tylko boję się, że jakiś gnojek ze złości, gdyby już się włamał zniszczy meble wolsztyńskie, które są absolutną i jedyną rozpustą przewidzianą na dzień dzisiejszy poza pancernymi oknami.

W związku z czym pytam:

jak to jest z alarmami? Kiedy montować? Czy od razu z monitoringiem?

Jeszcze nie wgryzłam się w temat.

Za to jutro wylewają u nas strop!!!! :D

 

fajnie strop...

my najpierw okna potem elektryka, wod-kan, alarm i alarm od razu z monitoringiem dzięki temu nie śpię już na budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na solary, dziś mają przywieźć :)

Chyba pojadę popatrzeć na to, co ekipa już zdążyła zrobić. Wczoraj widziałam tylko podłogówkę w kuchni i mnóstwo styropianu w całym domu ;)

 

duzo macie solarow

 

Przyjechały, juz je obczaiłam :)

Mamy 2 baterie słoneczne, wystarczają nawet dla 5-7 osobowej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz kopią(znaczy sie ryją) działkę, firma robi stan surowy otwarty(ale z tynkami wewnętrznymi,później).Chcę juz zaklepać gości od ocieplenia zewnętrznego oraz kupić styropian. Mam pytanie Kobitki, jezeli któras już kupowała (w ostanim czasie) to ile płaciłyście za styropian 10-12 mm, plissssss :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my w końcu zawiezlismy papiery na pozwolenie na budowe. W naszych zalozeniach mialo to byc miesiac temu, ale niestety, pan sie wyrobil na dzis. mam nadzieje ze bedziemy czekac na nie dosc rozsadny czas, ze zdazymy ze wszystkim, mamy podpisana umowe z wykonawca na sierpien 2007, a jeszcze kredyt... Jestem troche przerazona. I tak wystarczy mi tego co mowia w mediach, wszysscy na okolo strasza i informuja mnie ze nie ma materialow, jak podrozal material. Bosz, przeciez ja tez mam uszy i oczy. To co mamy zrezygnowac ze swoich planow? Na co mamy czekac? Az bedzie lepiej? I mieszkac w dwoch pokojach cale zycie? koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz kopią(znaczy sie ryją) działkę, firma robi stan surowy otwarty(ale z tynkami wewnętrznymi,później).Chcę juz zaklepać gości od ocieplenia zewnętrznego oraz kupić styropian. Mam pytanie Kobitki, jezeli któras już kupowała (w ostanim czasie) to ile płaciłyście za styropian 10-12 mm, plissssss :-?

termoorganika platinum 230 zł brutto za m3

zwykły kosztuje ok 170-180 zł za m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...