Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

A ja przed chwila dowiedziałam się, ze męża bliska kuzynka robiła kilka dni temu cytologię i wyszły komórki rakowe :cry: 20.04 będzie miała zabieg w czasie którego pobiorą wycinek do zbadania jakie to dokładnie komórki... złośliwe czy może jednak nie... Staramy się ją wspierać, ale sama nie wiem czy to coś daje :-?

 

Beti podobny problem dotknął mojej siostry i przyjaciółki.. rak, to nie wyrok, uwierz mi.

Obie są dziś usmiechnięte i szczęśliwe - była chemia, zabiegi operacyjne, wyglądało groźnie (w obu przypadkach były zmiany złośliwe).

Siostra o chorobie prawie już zapomniała..

 

Głowa do góry, będzie dobrze! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anita Lipnicka>>> Piosenka słodko-gorzka

 

"Kiedy dzień jest zły

a noc dłuży się,

kiedy żadna myśl

już nie cieszy Cię

weź głęboki wdech

i zacznij wszystko jeszcze raz...

Tak... życie dziwne jest

słodko-gorzki ma smak

burzy w żyłach krew

cierpliwości uczy nas

(...)

Tak...życie żartem jest

co przez śmiech wyciska łzy

nie oszczędza serc

uczy nas jak silnym być(...)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Lipnicka>>> Piosenka słodko-gorzka

 

"Kiedy dzień jest zły

a noc dłuży się,

kiedy żadna myśl

już nie cieszy Cię

weź głęboki wdech

i zacznij wszystko jeszcze raz...

Tak... życie dziwne jest

słodko-gorzki ma smak

burzy w żyłach krew

cierpliwości uczy nas

(...)

Tak...życie żartem jest

co przez śmiech wyciska łzy

nie oszczędza serc

uczy nas jak silnym być(...)"

 

Oj prawda prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila dowiedziałam się, ze męża bliska kuzynka robiła kilka dni temu cytologię i wyszły komórki rakowe :cry: 20.04 będzie miała zabieg w czasie którego pobiorą wycinek do zbadania jakie to dokładnie komórki... złośliwe czy może jednak nie... Staramy się ją wspierać, ale sama nie wiem czy to coś daje :-?

 

Beti podobny problem dotknął mojej siostry i przyjaciółki.. rak, to nie wyrok, uwierz mi.

Obie są dziś usmiechnięte i szczęśliwe - była chemia, zabiegi operacyjne, wyglądało groźnie (w obu przypadkach były zmiany złośliwe).

Siostra o chorobie prawie już zapomniała..

 

Głowa do góry, będzie dobrze! :wink:

 

Staram sie mysleć, ze bedzie dobrze :D Moja mama tez przez to przechodziła :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Ja dziś nie oblewam, rano z sikawką zaszalałam.

 

Co do tematów na forum "Bab budowniczych" to powiem tak: na coraz lepsze samochody ludzi stać, na dvd stac, na komputery i zmywarki ludzi stać i na elektroniczne lodówki z telewizorem też ludzi stać a na dziecko nie stać??

Jeśli ktoś bedzie chciał je mieć, bo żadna siła nie powstrzyma. Juz sie przekonałam po innych dziewczynach, że najpierw sie odkłada dziecko bo studia, bo praca, bo dom bo to i tamto a jak juz sie wszystko ma i chce sie dziecka, to okazuje sie że teraz matka natura sie buntuje bo nie chce dać: a to cysta a to guzek, a to mało żywe plemniki bo stres i inne złe czynniki. Najlepiej jak zdarzy sie wpadka :wink: Wtedy już jest i tyle.

 

 

beti555,mam nadzieję, ze bedzie dobrze. Życzę siły i optymizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...