Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

No witaski, witaski. Serdeczne witaski dla wszystkich zaawansowanych forumowiczów!!! Dołączam się, jesli mnie przyjmiecie. Bo wchodzę z pustymi rękami: WZ jeszcze w gminie, pozwolenie na budowę w przyszłości, plan w rozumie, a w kieszeni - delikatnie mówiąc - niewiele. Ale żeby to tak najgorzej nie brzmiało, to powiem, że mam działkę. Ciasną (8 arów), ale własną działkę w kształcie prostokata. No i marzenia o równie własnym, pięknym Domu pod pistacją :D .

Namiętnie śledzę Wasze budowanie, czytam dzienniki, oglądam zdjęcia i nie mogę się doczekać, kiedy ja będę mogła dzielić się wrażeniami z własnej budowy. Zazdroszczę Wam kompetencji w dziedzinie budownictwa jednorodzinnego. Mnie na razie załamują aktualności cenowe i podobne rewelacje w stylu "nie ma" i czasami boję się, czy podołamy :cry:

Na takim "babskim" forum jakoś łatwiej się wygadać.

Zamierzamy budować na południu Polski (okolice Krakowa). Tu wszyscy budują z maksa, a maksa brakuje na maxa. Czy ktoś może buduje z keramzytu i jak on się ma cenowo do maxa?

Podrawiam :)

 

Witam

My tez budujemy pod pisacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hanika witaj i nie martw się, dasz radę :)

 

Moja ekipa koniec końców wczoraj nie dojechała... Pogubili koła i dojechali tylko do szefa, u niego mieli przenocować i dziś mają się na działce zjawić. Mam nadzieję, że już bez przygód :)

 

Mam za to wytyczony domek :lol: No i dziś powinnam mieć wodę. Już nie chcę mówić, że będę na pewno miała, żeby nie zapeszać... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanika -i ja witam

z keramzytu będzie budować chyba Renka Grabow (ma swój dziennik) sorki Renka :wink:

 

u mnie dziś też mają wytyczać domek Penny

w końcu nabierze to bardziej przyziemnego wyglądu a nie tylko wirtualny

 

a na razie zbieram wszystki możliwe informacje o firmie wobet-hydret i ich oczyszczalni biologicznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-?

U mnie się nic nie dzieje...Czekam :roll:

Może dla rozrywki zafunduje sobie na dziś...hmm... wycieczkę po oczyszczalnię ścieków? 8) :lol:

 

Aaaaa zapomniałam :lol: Kupiłam nieruchomość!!! :lol: Jutro mi przywiozą 8)

Garaż blaszak :lol: Muszę go na czymś postawić, jakieś płyty czy coś innego by na ziemi bezpośrednio nie stał :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się lokalizacja tej działki. Wygląd samej działki to lata pracy. Ale takie jeżdżenie i pilnowanie na odległość niewiele daje :( Sporo pracy to kosztuje. Jak zamieszkam to się wezmę za robotę :lol: Może to zacznie dobrze wygladać za rok, dwa... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło... Firma dla której pracował mój mąż zaproponowała zawieszenie współpracy i wypłacenie kilkudziesięciu tysięcy PLN zaległości w niewielkich ratach. Mój mąż od kilku dni rozsyła CV, odzew nie jest wielki. Miał rozmowę w piątek i teraz następną w czwartek. Roboty w domu stoją (poza tymi, które nie wymagają żadnych nakładów finansowych). Pieniędzy na życie ledwo ledwo... Potrzebuję, żeby mi ktoś powiedział, ze to wszystko dobrze się skończy :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło... Firma dla której pracował mój mąż zaproponowała zawieszenie współpracy i wypłacenie kilkudziesięciu tysięcy PLN zaległości w niewielkich ratach. Mój mąż od kilku dni rozsyła CV, odzew nie jest wielki. Miał rozmowę w piątek i teraz następną w czwartek. Roboty w domu stoją (poza tymi, które nie wymagają żadnych nakładów finansowych). Pieniędzy na życie ledwo ledwo... Potrzebuję, żeby mi ktoś powiedział, ze to wszystko dobrze się skończy :cry:

 

bedzie dobrze - maz napewno znajdzie prace - i wszytsko wroci do normy - TRZYAMAM KCIUKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...