Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przedstawiam Wam Wiktorię.

Urodzona 9.05.2007, godz. 19:30 w 34 tc.

Waga 2250g, wzrost 45cm.

Zdjęcia jeszcze szpitalne.

Rośnie kolejna kobieta budująca :D :wink:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/2d03549ef55c6f4e68e7873d88f55378,5,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/32e1a3e0f0b41941513e8ac62eb70c0f,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochadełko prześliczne. Dawno nic nie pisałam, ale nie sposób przejść koło takiej miłości obojętnie. A te usteczka rozkoszne... I wygląda na dwa razy cięższą. Taka okrąglutka. (Moje Skarby były takie 13 i 10 lat temu.) Gratuluję Mamusi. I imię dałaś takie "pasowne"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Wiki już w domku. Ponieważ to już nasze drugie dziecko przedwcześnie urodzone dostałam od p. ordynator kredyt zaufania jako doświadczona wcześniaczo mama :D

I już planujemy wspólne zakupy budowlane, bo jest karmiona naturalnie, a tych elementów nie da się zostawić babci :wink:

 

Imię wybrała jej starsza siostra i urodziła się w dzień zwycięstwa...

I już mi się po cichu marzy trzeci bobas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam Wam Wiktorię.

Urodzona 9.05.2007, godz. 19:30 w 34 tc.

Waga 2250g, wzrost 45cm.

Zdjęcia jeszcze szpitalne.

Rośnie kolejna kobieta budująca :D :wink:

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/2d03549ef55c6f4e68e7873d88f55378,5,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/32e1a3e0f0b41941513e8ac62eb70c0f,5,19,0.jpg

 

Jaka cudna i rozkoszna :)

Nie mogę się swojego Maleństwa doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dorota! prawie Krajanko, bo my bedziemy budowac za duuuzym wzgorzem.

Dorbie(tez Dorota)

 

Witam

 

delikatnie pukam i pytam, czy mogę dołączyć do Klubu. Wkrótce będziemy budować domek w gdańskim Kiełpinie Górnym i chętnie pokorzystam z Waszego doświadczenia. A 80 stron imponuje ;)

 

pozdrawiam

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mdorota11 - witam krajankę :-D Budujemy się w Borkowie Łostowickim, więc niedaleko Was. A gdzie konkretnie w Kiełpinie będziecie się budować?

U nas nastał okres oczekiwania na prace wykończeniowe. Wczoraj nareszcie zrobili nam wylewki (z tygodniowym opoznieniem :evil: ). Podobno ładnie wyszły :) Ja widziałam tylko trochę stojąc w drzwiach i przed garażem. Dziś pojedziemy obejrzeć dokładnie. No i w związku z tą obsuwą przesunęliśmy rozpoczęcie wykończeniówki na połowę czerwca, żeby wszystko zdążyło wyschnąć. Ile czasu czekałyście z pracami wykończeniowymi od zrobienia wylewek? No i pytanko - z czego robicie/robiłyście podłogę na struchu - z desek czy z płyt osb?

Beti555 - ładnie prezentuje się Twój domek :) Jak następnym razem będziemy w okolicy i będziecie w domu, to chętnie obejrzymy dokładniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jeszcze tynków nie mamy a ja juz ustalam róznych wykonawców do wykończeniówki. Dzisiaj dostałam wycenę wykonania schodów i jestem troche przerażona :o .Może koleżanki z Gdańska maja namiary na kogoś dobrego i przystępnego cenowo. Potrzebny mi by był prawdopodobnie na sierpień.

izi7 u mnie płytki maja byc układane 30 dni po wylewkach, nie wiem natomiast kiedy można zacząć ocieplać poddasze :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...