Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

mayland, to mój faworyt do duzej mojej łazienki :D

 

http://cersanit.pl/cms_foto/143/almeria_d.jpg

 

też ciekawa jestem opinii jak to wychodzi po kilku latach...

 

Wiolasz, widziałaś te kafelki na żywo??

 

Ja mam miętowo-zielone kafelki cersanitu kupione do łazienek.

I też planuję drewniane dodatki :)

 

Na żywo wszystkie te kafelki mają wzorek w małe motylki. Tak więc myślę, że jednym się bardzo spodobają innym mniej. Byłam w sklepie z moją siostrą i o ile mi się kolorek bardzo podobał, to akurat nie przepadam za wszelkimi wzorkami itp. i wolę proste rzeczy (więc te motylki za bardzo mi nie lażały), to mojej siostrze lubiącej takie różne detale bardzo przypadły do gustu. Najlepiej zobaczyć na żywo i przekonać się samemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jeszcze w sprawie kafelek, to wczoraj zamówiłam już kafelki do dolnej łazienki i do garażu. Do łazienki wybraliśmy kafle Pilch Madera, a do garażu gres techniczny w dwóch kolorach z Cersanitu. No i pozamawialiśmy też trochę armatury. Do wybrania zostało mi jeszcze sporo rzeczy do górnej łazienki - wanna, panel prysznicowy, kibelek. W sprawie kibelka może mi coś podpowiecie - chciałabym miskę podwieszaną z deską wolnoopadającą. Widziałam Roca Dama Senso, ale trochę masywna jest ta miska. Chciałabym cos delikatniejszego. Macie jakieś ciekawe typy?

A do Pań z Trójmiasta pytanko - gdzie zamawiacie parapety? Chciałabym jakiś niedrewniany (jakiś aglomarmur, konglomerat czy co tam jeszcze wchodzi w grę), bo wizja przestawiania kwiatków na parapetach żeby się nie odbarwiły przy moim lenistwie nie wchodzi w gre ;-) Help...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZI7

Kibelek z klapą wolno opadająćą ma Żaba w dzienniku- poszukaj i zapytaj, bardzo sobie go chwali, ja tez taki planuję bo mam małe dzieci i ciągle walą kalpą i już mi po 6 latach pękła. Jak znajdziesz fajny to napisz na co sie zdecydowałaś.

Dla mnie to temat za 2 miechy.Jakie stelaże bierzesz geberit czy grohe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZI7

Kibelek z klapą wolno opadająćą ma Żaba w dzienniku- poszukaj i zapytaj, bardzo sobie go chwali, ja tez taki planuję bo mam małe dzieci i ciągle walą kalpą i już mi po 6 latach pękła. Jak znajdziesz fajny to napisz na co sie zdecydowałaś.

Dla mnie to temat za 2 miechy.Jakie stelaże bierzesz geberit czy grohe?

 

Ja np wzięłam stelaż podtynkowy Cersanitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wybraliscie dachowke? Zupelnie nie wiem w czym szukac, podobno dostepne sa tylko najdrozsze, a inne czeka sie rok. My potrzebujemy na pozna jesien, takze moze cos uda mi sie juz zaliczkowac. Poradzcie, raczej chcemy ceramiczna ale nie z gornej polki.

u nas czarny braas lumino podwójne s

ale kupowane rok temu więc nie wypowiadam sie o cenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wybraliscie dachowke? Zupelnie nie wiem w czym szukac, podobno dostepne sa tylko najdrozsze, a inne czeka sie rok. My potrzebujemy na pozna jesien, takze moze cos uda mi sie juz zaliczkowac. Poradzcie, raczej chcemy ceramiczna ale nie z gornej polki.

 

Właśnie kilka godzin temu złożyłam zamówienie na dachówkę i wpłaciłam zaliczkę. Dachówka IBF brązowa, termin dostawy do 2 miesięcy. Cena 2,44/szt. Z tego co ustaliłam w trakcie poszukiwań - Euronit w tej chwili nie przyjmuje zamówień, Roben ma terminy realizacji ok. września - cena dziś to 3,22/szt, w chwili realizacji dostawy nieznana, ale prognozowana ok 10-20% wyższa, Creaton jest dostępny w kolorze miedzianym, mnie oferowano w cenie 4,63 (cena z 17% rabatem). Rupp zamówień nie przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytalam sie i forum i gazet i tez bedziemy sie orientowac w dachowkach cemetowych. Jak na razie jestem za Brassem podwojna S Lumino kolor brazowy. Nie wiedzialam ze jest az tylu zwolennikow dachowek cementowych. Wnioski takie ze lepsza dobra cementowa od taniej ceramicznej, a i tak tansza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wybraliscie dachowke? Zupelnie nie wiem w czym szukac, podobno dostepne sa tylko najdrozsze, a inne czeka sie rok. My potrzebujemy na pozna jesien, takze moze cos uda mi sie juz zaliczkowac. Poradzcie, raczej chcemy ceramiczna ale nie z gornej polki.

 

Właśnie kilka godzin temu złożyłam zamówienie na dachówkę i wpłaciłam zaliczkę. Dachówka IBF brązowa, termin dostawy do 2 miesięcy. Cena 2,44/szt. Z tego co ustaliłam w trakcie poszukiwań - Euronit w tej chwili nie przyjmuje zamówień, Roben ma terminy realizacji ok. września - cena dziś to 3,22/szt, w chwili realizacji dostawy nieznana, ale prognozowana ok 10-20% wyższa, Creaton jest dostępny w kolorze miedzianym, mnie oferowano w cenie 4,63 (cena z 17% rabatem). Rupp zamówień nie przyjmuje.

 

 

A ceramicznych trzeba wiecej liczyc na m2 14-16szt/m2 w zaleznosci od ksztaltu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny proszę o pocieszenie,

jestem załamana dzwonię do Niemiec, po odbiór moich siiikatów, już zapłaconych i panienka twierdzi, że je sprzedała komuś innemu...................

jestem załamama

A ma Twoje potwierdzenie?!?

Ojej! Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy, spokój ducha, cierpliwość do nękania nieodpowiedzialnej firmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ceramicznych trzeba wiecej liczyc na m2 14-16szt/m2 w zaleznosci od ksztaltu

 

Dokładnie. Na moim dachu różnica w cenie pomiędzy dachówką cementową a ceramiczną (razem z robicizną) to na dzień dzisiejszy 20 tys...

Jeśli chciałabyś się decydować na Braasa to radzę szybko. Oni mieli przerwę w przyjmowaniu zamówień, ale ponoć od juta mają wznowić ich przyjmowanie. Na pewno będzie sporo zainteresowanych więc nie wiadomo jak będzie z terminami realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...