Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beti - gratulacje !

Z testami to jest tak, że jak pokaże jedną kreskę to może się mylić i warto czasem powtórzyć, ale jak pokaże dwie to bankowo fasolka jest w brzuszku :D

Ja nie zapomnę tej przełomowej chwili, kiedy to kompletnie nieprzygotowana, zszokowana i oszołomiona zobaczyłam dwie kreski na teście... :D

 

I u mnie też sprawdziło się powiedzenie - nowy domek, nowy potomek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti - gratulacje !

Z testami to jest tak, że jak pokaże jedną kreskę to może się mylić i warto czasem powtórzyć, ale jak pokaże dwie to bankowo fasolka jest w brzuszku :D

Ja nie zapomnę tej przełomowej chwili, kiedy to kompletnie nieprzygotowana, zszokowana i oszołomiona zobaczyłam dwie kreski na teście... :D

 

I u mnie też sprawdziło się powiedzenie - nowy domek, nowy potomek :D

 

My o tą ciąże staraliśmy się jakieś 1,5 roku... W poprzednią też zaszłam po prawie 2 latach starań... Dlatego wiem, że jak sie chce to wcale nie jest łatwo :-? A teraz ogromnie sie cieszymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto odpowiedź czy warto nadal brać kredyty we frankach:

http://biznes.onet.pl/5,1418103,prasa.html

Dzieki za stronke. Poczytalam i chociaz w kwestiach bankowosci, walut, przelicznikow itp. bardzo sie gubie, to mysle, że jednak pozostane przy frankach.Jestem na etapie zalatwiania kredytu. Czy Ty sie znasz na tych zagadnieniach? Co sadzisz o kredycie we frankach? Bede wdzieczna za jakas podpowiedz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto odpowiedź czy warto nadal brać kredyty we frankach:

http://biznes.onet.pl/5,1418103,prasa.html

Dzieki za stronke. Poczytalam i chociaz w kwestiach bankowosci, walut, przelicznikow itp. bardzo sie gubie, to mysle, że jednak pozostane przy frankach.Jestem na etapie zalatwiania kredytu. Czy Ty sie znasz na tych zagadnieniach? Co sadzisz o kredycie we frankach? Bede wdzieczna za jakas podpowiedz.

Pozdrawiam

 

braza, my załatwiamy juz dokumenty do banku i bierzemy we frankach. Myśle, ze lepiej się opłaca niż w złotówce. W jakim banku bierzesz kredyt jeśli mogę zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie rozpatrujemy 2 mozliwosci - Santander i ING Bank Ślaski. Czekamy na odpowiedzi. Te dwa banki finansuja 100% inwestycji. Ewentualnie Millenium, ale oni finansuja tylko 50%. Na dzien dzisiejszy niestety nie bardzo nam to ostanie odpowiada. A Ty na jaki sie zdecydowalas, jesli mozna zapytac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiałam w Millennium ale nie dostałam kredytu :( Przy działalności gospodarczej nie jest tak łatwo :( I mam torche zal bo wprowadzili mnie tam w błąd... ale to inna historia.

Obecnie mam doradcę finansowego. W tym miesiącu bedziemy ponownie składać papiery do Multibanku. Podobno ma sie udać :-? :roll:

Sama juz nie wiem czy chcę tego kredytu. Dom już do stropu stoi, na stan surowy mam kasę. Resztę mogłabym finansować ze sprzedaży mieszkania. :roll: Waham się. Krdeyt byłby jednak zastrzykiem nie do pogardzenia. No i można częśc kasy zainwestować tak, by starczało na ratę kredytu :lol: Ciekawe tylko, czy mi go dadzą? :( :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załatwiałam w Millennium ale nie dostałam kredytu :( Przy działalności gospodarczej nie jest tak łatwo :( I mam torche zal bo wprowadzili mnie tam w błąd... ale to inna historia.

Obecnie mam doradcę finansowego. W tym miesiącu bedziemy ponownie składać papiery do Multibanku. Podobno ma sie udać :-? :roll:

Sama juz nie wiem czy chcę tego kredytu. Dom już do stropu stoi, na stan surowy mam kasę. Resztę mogłabym finansować ze sprzedaży mieszkania. :roll: Waham się. Krdeyt byłby jednak zastrzykiem nie do pogardzenia. No i można częśc kasy zainwestować tak, by starczało na ratę kredytu :lol: Ciekawe tylko, czy mi go dadzą? :( :evil:

 

Tak i my myślimy, ze mimo że starczy nam na niezłą część budowy to wolę kredyt a co zostanie inwestujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...