Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Same belki i pustaki kosztowały ok 8tys. Do tego dojdzie beton, stal, drewno na szalunki. Robocizna równie pracochłonna jak przy monolitycznym. Trzeba bawić się z tymi belkami, układać :roll: A do monolitycznego poleciałby szybko szalunek. Wiecej drewna ale i tak byłoby taniej niz teriva :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Same belki i pustaki kosztowały ok 8tys. Do tego dojdzie beton, stal, drewno na szalunki. Robocizna równie pracochłonna jak przy monolitycznym. Trzeba bawić się z tymi belkami, układać :roll: A do monolitycznego poleciałby szybko szalunek. Wiecej drewna ale i tak byłoby taniej niz teriva :roll:

 

szybko? mayland mój strop układali więcej niż tydzień :-?

 

http://img265.imageshack.us/img265/866/p3310001ip9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj zrobili garaż. Beton kazali mi zamówić na 26 lipca. Mam trudny strop bo kilka podciagów. Do tego dojdą schody i tarasy :roll: Wszystko razem wylewane. Kazali mi zamówić 21m3 betonu :roll: Zbankrutuje na ten strop :-? :evil:

 

u nas na sam strop weszło 22m betonu + schody i tarasy 9m + 4 tony pręta żebrowanego + 350 stempli +6m calówki :-? a te ceny...rosną...

 

 

mayland będzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj zrobili garaż. Beton kazali mi zamówić na 26 lipca. Mam trudny strop bo kilka podciagów. Do tego dojdą schody i tarasy :roll: Wszystko razem wylewane. Kazali mi zamówić 21m3 betonu :roll: Zbankrutuje na ten strop :-? :evil:

 

u nas na sam strop weszło 22m betonu + schody i tarasy 9m + 4 tony pręta żebrowanego + 350 stempli +6m calówki :-? a te ceny...rosną...

 

 

mayland będzie dobrze :D

Miko!!! :o :o :o Dużo :o :o :o Naprawdę sporo :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli mi już układać strop :lol:

 

Extra :D Jaki robicie?

Teriva ale teraz żałuję, że nie monolityczny. Jest tak pracochłonny i kosztowny, że nie wiem, czy monolityczny nie byłby szybszy i tańszy. :roll:

 

Też mam terive... Widzisz, my nawet nie rozważaliśmy innego :roll: Teraz sądzę, ze to był błąd własnie ze wzgledu na koszty :roll:

 

o tym,że teriva tania mówią zawsze wykonawcy...bo łatwiej i szybciej im to ułożyć

 

nasz od razu kazał monolityczny ze wzgledu na koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny strop mikopiko...

a u nas wykończeniówka trwa ale z takimi przerwami że obłęd... 8) wszystko przez ten brak prądu :cry:

 

mnie też szlag trafia z tego powodu :evil:

do czego to podobne, żeby w takich czasach nie można było tego zrobić od ręki :roll:

 

miko, Ty jak Sylvia, tez nie masz prądu? :o

no właśnie? :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...