Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Witam dziewuchy po długiej przerwie!

Gratuluje nowonarodzonych i mających się narodzić dzieci!

Dla PP - śliczne imię dla córci! Kiedyś też chciałam Weronkę (to po filmie Kolskiego "Jańcio WOdnik") - ale znajomi nas uprzedzili i mamy Tośkę.

 

Już nie wiem z któryej strony dzień jest dłuższy, ale mam dom przykryty, mam okna, drzwi, tarasy i trawę po pas...

W przyszłym tygodniu wchodzi elektryk. :D :D :D

Jest super! Choć nawet ostatnio nie miałam czasu zajrzeć na stronę i poplotkować.

Pozdrawiam budujące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! Dziewczyny ratujcie. Poradźcie , chciałabym wydzielić w salonie kącik na komputer .

Szukam pomysłów na na ładną sciankę,która planuję postawić za widocznym na zdjeciu otworem drzwiowym. Nie wiem jaki kształt wybrać, czy prosta , czy jakieś wygibaski zrobić .Scianka miałby długość około 1,5 metra. Tak zeby zasłonić komputer tylko. Co myslicie????

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/9/4/3/24676726_d.jpg

Pytałam już we wnętrzach,ale tam cicho sza :-?

pzdr cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przychodzi do glowy to ażurowa ścianka - regalik na książki i bibeloty. Przy komputerze jakieś słowniki czy segregatory zawsze są potrzebne, więc byłyby pod ręką. Ja zrobiłabym proste półki.

A tak swoją drogą ja też pare dni temu pytałąm w e wnętrzach o radę i nikt mi nie pomógł. :( Potem wpisałam prośbę do dziennika i też nikt nie chce mi doradzić. Może któraś z was mi coś podpowie? W ostatnim wpisie w dzienniku opisałam. Zajrzycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :( :(

Witam wszystkie budujące kobiety!

 

Sądziłam, że znajdę tu wsparcie duchowe :-?

Czuje się jak lokomotywa, do której ktoś podpiął drugą - jadącą w przeciwnym kierunku! Ta druga to mój mąż! :evil:

Widzę jednak, że się spóźniłam....kilka lat

Ja dopiero zaczynam gromadzić dokumenty do pozwolenia, więc nic tu po mnie. :-? :evil:

 

 

ale chcę się podzielić swoim pomysłem na "kącik komputerowy"

planuję narożną szafkę w której będzie schowany komputer i cała reszta. "ścianka" zmniejsza powierzchnię salonu, a szafka będzie wyglądała niepozornie przecież nikt nie musi wiedzieć gdzie jest komputer.....

no i mniej kurzu na sprzęcie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyla ja jestem zwolenniczką zamykania wszystkiego. nie lubię otwartych półeczek (poza biblioteką) bo wprowadza to zawsze wizualny bałagan w pomieszczeniu. W tym przypadku w salonie to już napewno nie stawiałabym niczego "na widoku". Zamiast ścianki mozesz przestrzeń wydzielić też meblami. Stawiając np. dwie witryny tyłami do siebie masz dostęp do jednej od strony stanowiska komputerowego a do drugiej od strony salonu. Można też postawić i trzy :lol: i stworzyc jakby filar z witrynami na 3 strony. Wszystko wtedy mozńa schować, zamknać i ukryć jesli nie jest potrzebne. I zawsze można taką ruchomą ściankę przemeblować jak się znudzi :lol:

 

Obecnie mam takie rozwiązanie w sypialni. Tam komputer jest zasłoniety bokiem szafy ubraniowej. Szafy są głębsze więc taka przesłona w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :( :(

Witam wszystkie budujące kobiety!

 

Sądziłam, że znajdę tu wsparcie duchowe :-?

Czuje się jak lokomotywa, do której ktoś podpiął drugą - jadącą w przeciwnym kierunku! Ta druga to mój mąż! :evil:

Widzę jednak, że się spóźniłam....kilka lat

Ja dopiero zaczynam gromadzić dokumenty do pozwolenia, więc nic tu po mnie. :-? :evil:

 

Witam i zapewniam, że nigdy nie jest za późno!!! Buduj!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland dzięki za wsparcie :)

nie mam zamiaru się poddać!!!

 

 

.... i już mi trochę lżej bo do tej pory sądziłam, że to tylko mój mąż jest taki "dziwny" - nie tylko nie pomaga ale jeszcze zniechęca :evil: :evil: :evil: :roll:

"podcina skrzydełka" :cry: :cry:

 

ciekawe kiedy nastąpi przełom... mam nadzieje, że zanim dostanie do ręki pilot do telewizorka w naszym nowym salonie!!!! :-? :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto3.m.onet.pl/_m/fb0cb0d5ee0d5ee1c96fdac6d0301c9f,5,19,0.jpg

dziewczyny, te okna po lewej (balkon+okno) to moja sypialnia. Pomalowana na średni fiolet. Doradźcie, jak rozwiązać firany na oknach. Tzn. ma to być coś, co będzie ozdobą okna, a nie klasyczna firana do zakrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyla - a jak duży masz salon i ile z nidego można uciąć?

ja mam ostatnio chopla na akwaria wbudowane w ścianę

więc może taki murek z efektownymi imitacjami piaskowca lub czymś takim na wysokość ok 1 metra, a na wierzchu duże akwarium,

powinno łatwo wkomponować się w salon i cieszyć oczy, zasłoni komputer a jednocześnie przez akwarium można widzieć salon

jest to rozwiązanie dość radykalne -nie da się przesunąć na imprezę :wink: wiec dla tego pytam o przestrzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka - no ja bym już z kolorem firan nie szalała - zależy co kto lubi

Mam obecnie fiolet w sypialni (niedługo go zamaluję) ale najlepiej współgrał mi z firanami ekri - wręcz złotymi bez kolorowych dodatków tylko firana była dość ornamentowa i drapowana przy karniszu. Przy ciemnym kolorze mebli dawało to całkiem ciekawy efekt. Przyznaję że to rozwiązanie raczej spokojne - zachowawcze.

Ale zauważyłam że taki kolor firan jest bardzo "tważowy" mam teraz zamiar przemalować pokój na oliwkowo - i chyba te firany też się sprawdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

U nas prace wykończeniowe idą pełną parą. Obecnie jesteśmy na etapie kartongipsów na sufitach i strychach. Panowie pracują energicznie i wydaje nam się, że dobrze :-) Poza tym podoba mi się, że na koniec prac robią porządki na budowie, zamiatają podłogi itp. No, a jak podjeżdzamy do nich rano na budowę, to pięknie pachnie w domku kawą :-D

Z rzeczy mniej przyjemnych mieliśmy próbę włamania do domu :( Na szczęście dom zabezpieczony i skończyło się na niczym, ale i tak byliśmy zestresowani sytuacją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...