Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Beti555 - kto Ci robił ocieplanie domku styropianem? Z jakim wyprzedzeniem się umawiałaś? Wyglada na to, że ekipa od elewacji postanowiła zostawić nas na lodzie. A mieli właśnie zaczynać :-( Nie mogę się do nich dodzwonić od tygodnia i tracę nadzieję, że coś z tego będzie.

 

U nas ocieplał dom i kładł siatkę z klejem mój mąż... A namiar do ekipy od takich prac wysłałam Ci na priv :D

 

może Twój mąż chce też ocieplić u nas? ;-)

 

hihihi :lol:

 

Mysle, ze by sie nie podjął, patrząc jaka to k....ska robota :-?

 

A udało Ci sie cos załatwić z tymi od elewacji?

 

Zadzwoniłam, cena trochę duża (45/m2), ale biorę ich pod uwagę. Dziś mamy spotkanie z kolejnym kolesiem. Ceny ma lepsze, ale wzięłam go z gazety, więc to spory minus. Wolę ludzi z polecenia. No, ale ma nam podać namiary na budowy gdzie robił elewacje, więc jeśli będzie sensownie się prezentował, to zrobimy objazd i popytamy o niego. A mój poprzedni majster od elewacji wygląda na to, że wyjechał za granice... A rozmawiałam z nim 3 tygodnie temu i nawet się na ten temat nie zająknał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A udało Ci sie cos załatwić z tymi od elewacji?

 

Zadzwoniłam, cena trochę duża (45/m2), ale biorę ich pod uwagę. Dziś mamy spotkanie z kolejnym kolesiem. Ceny ma lepsze, ale wzięłam go z gazety, więc to spory minus. Wolę ludzi z polecenia. No, ale ma nam podać namiary na budowy gdzie robił elewacje, więc jeśli będzie sensownie się prezentował, to zrobimy objazd i popytamy o niego. A mój poprzedni majster od elewacji wygląda na to, że wyjechał za granice... A rozmawiałam z nim 3 tygodnie temu i nawet się na ten temat nie zająknał :evil:

 

O cholipcia... Te ceny są obłędne :( A fachowcy tak niesłowni, że... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholipcia... Te ceny są obłędne :( A fachowcy tak niesłowni, że... :evil:

 

U nas będzie 40 zł za metr. A jak z ceną podbitki, ile za robocizne teraz sie płaci?

 

A mogę prosić o namiar? :) I z jakim wyprzedzeniem się z nimi umawiałaś? Kiedy będą u Was robić? Jak rozmawiałam w marcu/kwietniu z ekipami, to też podawali mi cenę 40/m2. Teraz Ci sami chcą już więcej i terminy mają na koniec roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, dalam do wyceny okna biale pieciokomorowe w Vetrex i doznalam szoku ile kosztuje okno tarasowe z przesuwanymi drzwiami - 8700zl - okna sa cztery 90/220 zewnetrzne sa nieotwierane na stale a wewnetrzne maja byc przesuwane. Takie samej wielkosci tylko otwierane koisztuja u nich 2300zl. To jest cena z montazem.

Na pewno ktos z Was ma okna przesuwane jaka cene dostaliscie? W jakiej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o namiar? :) I z jakim wyprzedzeniem się z nimi umawiałaś? Kiedy będą u Was robić? Jak rozmawiałam w marcu/kwietniu z ekipami, to też podawali mi cenę 40/m2. Teraz Ci sami chcą już więcej i terminy mają na koniec roku :(

 

Namiaru nie dam bo ta ekipa wykańcza mi cały dom :wink: :D Jest to dla nas luksus bo nie musimy ciągle szukać fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o namiar? :) I z jakim wyprzedzeniem się z nimi umawiałaś? Kiedy będą u Was robić? Jak rozmawiałam w marcu/kwietniu z ekipami, to też podawali mi cenę 40/m2. Teraz Ci sami chcą już więcej i terminy mają na koniec roku :(

 

Namiaru nie dam bo ta ekipa wykańcza mi cały dom :wink: :D Jest to dla nas luksus bo nie musimy ciągle szukać fachowców.

 

Ale chyba skończą u Ciebie w jakimś przewidywalnym terminie? U nas wykończeniówka potrwa jeszcze z miesiąc, więc pewnie u Was podobnie. No chyba, że planujesz z nimi współpracować aż do zimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w temacie co słychać na budowie, to obecnie mamy już prawie w całości wykafelkowane podłogi na parterze i w połowie zrobioną dolną łazienkę. Została jeszcze do zrobienia górna łazienka, a potem malowanie i panele. I będzie można mieszkać :) Jutro mają nam montować kominek. Drzwi i schody się robią i będą w połowie września. Ale generalnie mam doła budowlanego. Jakoś mamy ostatnio pod górkę i na budowie i poza i nie chce mi się już o nic bić i zabiegać. Mam wszystkiego dosyć i zaczynam myśleć, że co to za różnica, czy wprowadzę się we wrześniu czy w grudniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w temacie co słychać na budowie, to obecnie mamy już prawie w całości wykafelkowane podłogi na parterze i w połowie zrobioną dolną łazienkę. Została jeszcze do zrobienia górna łazienka, a potem malowanie i panele. I będzie można mieszkać :) Jutro mają nam montować kominek. Drzwi i schody się robią i będą w połowie września. Ale generalnie mam doła budowlanego. Jakoś mamy ostatnio pod górkę i na budowie i poza i nie chce mi się już o nic bić i zabiegać. Mam wszystkiego dosyć i zaczynam myśleć, że co to za różnica, czy wprowadzę się we wrześniu czy w grudniu...

 

mam trochę mniej kafelek położonych ale odczucia mam identyczne... :o :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w temacie co słychać na budowie, to obecnie mamy już prawie w całości wykafelkowane podłogi na parterze i w połowie zrobioną dolną łazienkę. Została jeszcze do zrobienia górna łazienka, a potem malowanie i panele. I będzie można mieszkać :) Jutro mają nam montować kominek. Drzwi i schody się robią i będą w połowie września. Ale generalnie mam doła budowlanego. Jakoś mamy ostatnio pod górkę i na budowie i poza i nie chce mi się już o nic bić i zabiegać. Mam wszystkiego dosyć i zaczynam myśleć, że co to za różnica, czy wprowadzę się we wrześniu czy w grudniu...

 

A ja już założyłam, że będzie to grudzień, ekipa chyba będzie zajęta do zimy bo ogrodzenie też robią, odprowadzenie deszczówki itp. Dół budowlany też mnie ogarnia tym bardziej, że kredyt się skończył i czekamy na decyzje o podwyższeniu kredytu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...