Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale tam nie bedzie wanny jak na rysunku,tylko prysznic wbudowany.

 

 

 

A co z tym rogiem za wc? też trochę miejsca jest tam..

 

zakafelkowany może być - geberit wpuszczony narożnikami w ścianę...

tez tak myslalam i nad nim wtedy powstaje poleczka ,ktora mozna wlasnie zostawic ,albo zrobic szafke na drobiazgi.

 

a gdyby zrobic odwrotnie tzn kibelek na wprost a umywalke narozna?

 

 

chyba jednak umywalka na wrost .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siedziałam 3 dni na swojej budowie i myślałam o łazience :lol: Było w trakcie murowania ścian więc każda decyzja była jeszcze do zrealizowania. Okazało się, że mam bardzo nieustawną łazienkę. Słup nośny więźby wyszedł prawie na środku a nie w ścianie jak miało być wg projektu. No i zaczęły się problemy z ustawieniem wszystkiego. Myslałam, myślałam i... wymyśliłam, że brodzik będzie cały z płytek w nieregularnym kształcie wielokąta bo innego wyjścia nie ma. Dokupię tylko szklane drzwi i mam prysznic :lol: W ten sposób reszta armatury się zmieści i nie będzie ze sobą kolidować.

Inna sprawa, że nie mam pojęcia jak zrobić tę łazienkę... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hopki a gdzie ten prysznic?

Najlepiej wejdź na stronę koła, tam mają program do projektowania łazienek. Popatrz na wymiary umywalek, sedesów i całej reszty a potem jak odwrócisz w formie 3D kilka razy, będziesz wiedziała czy ciasno czy nie.

 

o widzisz, dobry pomysł z tym programem

 

cześć dziewczyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hopki a gdzie ten prysznic?

Najlepiej wejdź na stronę koła, tam mają program do projektowania łazienek. Popatrz na wymiary umywalek, sedesów i całej reszty a potem jak odwrócisz w formie 3D kilka razy, będziesz wiedziała czy ciasno czy nie.

 

chyba bede musiala naprawde tak zrobic !!!Dzieki dziewczyny!!!

 

a z pralnia dalej nie wiem :-?

 

 

a propos mini ,ja wtym roku tez postanowilam zaszalec i odwazylam sie pokazac swoje nogi po bardzo dlugim czasie i po porodzie we wrzesniu i powiem Wam ze czuje sie rewelacyjnie :) spodenki tez sobie kupilam!!!a co tam!!! :) i tez jestem blisko trzydzieski :wink: :) taka ze mnie mamuska w miniowce :)

 

wiolasz..nie ma co sie zastanawiac ,bo lato sie skonczy :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja...trzeba chodzić póki jeszcze ciało młode i ładne..

 

Ale wiecie co? odkąd jestem matką, jakoś tak częściej czuje sie seksowna i kobieca. Moze to ta magiczna 30-tka tak działa? :D

 

Jako nastolatka jakos zbytnio się wstydziłam, na studiach też jakoś nie szalałam z pokazywaniem ciała. A teraz? normalnie szaleję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka miniówke mam i nawet kilka bluzek mocno wydekoldowanych ale odkąd przytyłam to do spódniczek nie potrafię się zmieścić :/ może w końcu uda mi się schudnąć... i tka leża i grzeją miejsce na półce

 

ja mam sposob ze wszystko co małe wysprzedaje na allegro

nie czekam az schudne ;)

nie robie sobie płonnych nadziei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kilka miniówke mam i nawet kilka bluzek mocno wydekoldowanych ale odkąd przytyłam to do spódniczek nie potrafię się zmieścić :/ może w końcu uda mi się schudnąć... i tka leża i grzeją miejsce na półce

 

ja mam sposob ze wszystko co małe wysprzedaje na allegro

nie czekam az schudne ;)

nie robie sobie płonnych nadziei :wink:

qqq masz rację ale te dwie spódnice to mi dużo miejsca nie zajmą...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjny temat-kobiety buduja!!!!i ja wczesniej tu nie trafilam?! :wink:

 

no to od razu Was kochane zapytam ,gdzie zrobic pralnie ,suszarnie prasowalnie,garderobe?najpierw mialam zrobic duze pomieszcenie gospodarcze w pomieszceniu nad garazem.Jednak kiedy juz sa sciany ( w tej chwili deskowanie ) tak mi sie spodobalao to pomieszczenie ,zwlaszcze ze jest nizej usytuowane a poza tym chcelibysmy tam zostawic belki drewniane wiezby no i pojawil sie problem z pralnia!czy umiescic pralke w lazience2/03=11,2m2(zabudowac) czy przeniesc lazienke do pomieszczenia 2/06-15,8m2 a po podlodze 18,2 a w lzience zrobic pralnie suszarnie i prasowanie??czy moze jednak wstawi pralke do piwnicy i tam tez miec wszelkie mopy i srodki czystosci?

chyba oszaleje!!nigdy nie mieszkalam w domu i nie wiem czy to faktyznie problem z bieganiem po schodach ?!

 

i jeszcze jedno ;czy wciskac prysznic w mala lazieneczke 2,15m2 na dole czy zrobic u gory w duzej lazience?Maz pyta ,co jesi dwie osoby beda chcialy na dluzej korzystac z lazienki?ale czy tak w oogole sie moze zdarzyc?

 

tu wklejam rzut poddasza http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e85700220bd3710.html

kobiety doradzcie??!

 

Nie wciskaj. Wątpię, zeby wiele razy zdarzało się, ze w tym samym czasie 2 czy 3 osoby będą chciały z niego skorzystać :)

 

A ja mam wyfugowaną kuchnię i małe wc. Aaaale mi się podoba :lol: :lol: :lol: Postaram się Wam wkleić później fotkę, bo któraś z Was chciała zobaczyć zieloną łazienkę... (tylko nie pamietam kto :oops: ) :wink:

 

Ja, ja chcialam, pamietasz, niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...