Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A dziś dowiedziałam się, że niedaleko naszej działki będą stawiać bloki. Na szczęście nie bezpośrednio przy naszej działce, ale blisko. Miały być tam szeregowce, a będą bloki. Plus tego jest taki, że podciągną do nas drogę ;-)

 

W którym miejscu będą te bloki? Z tego Borkowa niezła metropolia się zrobi, koło nas myslę, że w ciągu roku rozpoczęto budowę około 30 domów. Bloki nam na pewno nie grożą. Ta ucieczka od cywilizacji cos nam sie chyba niezbyt udała :wink: .

 

Będą budować na granicy Borkowa od strony osiedla Cztery Pory Roku. My celowo wybraliśmy działkę właściwie 'w mieście', żeby do cywilizacji mieć blisko, bo i tak mam niedobory czasowe i wizja problemów komunikacyjnych, logistycznych itp. skłonila nas do takich wyborów. Takie są niestety uroki życia w dużych miastach, że wszędzie jest daleko i staraliśmy się zminimalizować te problemy. Tak więc o działce na wsi spokojnej i wesołej pomyślę w okolicach emerytury, wtedy będę pewnie chciala mieć blisko tylko do przychodni i kościoła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś dowiedziałam się, że niedaleko naszej działki będą stawiać bloki. Na szczęście nie bezpośrednio przy naszej działce, ale blisko. Miały być tam szeregowce, a będą bloki. Plus tego jest taki, że podciągną do nas drogę ;-)

 

W którym miejscu będą te bloki? Z tego Borkowa niezła metropolia się zrobi, koło nas myslę, że w ciągu roku rozpoczęto budowę około 30 domów. Bloki nam na pewno nie grożą. Ta ucieczka od cywilizacji cos nam sie chyba niezbyt udała :wink: .

 

Będą budować na granicy Borkowa od strony osiedla Cztery Pory Roku. My celowo wybraliśmy działkę właściwie 'w mieście', żeby do cywilizacji mieć blisko, bo i tak mam niedobory czasowe i wizja problemów komunikacyjnych, logistycznych itp. skłonila nas do takich wyborów. Takie są niestety uroki życia w dużych miastach, że wszędzie jest daleko i staraliśmy się zminimalizować te problemy. Tak więc o działce na wsi spokojnej i wesołej pomyślę w okolicach emerytury, wtedy będę pewnie chciala mieć blisko tylko do przychodni i kościoła :wink:

 

Dobre :lol:

ale masz rację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, poradźcie...

 

Mielismy zamówione drzwi wewnętrzne. Wczoraj się okazało, ze producent jest niesłowny, drzwi nie będzie :x Wobec tego zaczęły się poszukiwania kolejnych. I mętlik w głowie... Te, które mieliśmy mieć były drewniane, cena ok 800zł za jedne. Tymczasem okazuje się, ze drzwi w okleinie wyniosą nas tyle samo, a nawet wiecej :roll:

 

Jakie macie drzwi? Lub jakie macie zamiar kupować?

Obejrzeliśmy dziś już ich setki, ale nie wiemy na jakie się zdecydować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są niestety uroki życia w dużych miastach, że wszędzie jest daleko i staraliśmy się zminimalizować te problemy. Tak więc o działce na wsi spokojnej i wesołej pomyślę w okolicach emerytury, wtedy będę pewnie chciala mieć blisko tylko do przychodni i kościoła :wink:

 

do przychodni moze byc daleko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są niestety uroki życia w dużych miastach, że wszędzie jest daleko i staraliśmy się zminimalizować te problemy. Tak więc o działce na wsi spokojnej i wesołej pomyślę w okolicach emerytury, wtedy będę pewnie chciala mieć blisko tylko do przychodni i kościoła :wink:

 

do przychodni moze byc daleko ;)

 

 

Z Borkowa i owszem, w Straszynie nadal nic nie ma, na Rotmance mierny gabinecik, w Pruszczu i owszem ale to juz daleko, czyli najblizej u mnie na Oruni Gornej w "Baltimed" chociaz od stycznia otwiera sie konkurencja na Swietokrzyskiej, ale zaraz zaraz jest w Kowalach jakas filia chyba z Jasienia. My mamy duzo pacjentow ze Straszyna, Borkowa, Kowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Rotmance mierny gabinecik

 

Dobrze, że mój wujek forum nie czyta :wink:

 

najblizej u mnie na Oruni Gornej w "Baltimed" chociaz od stycznia otwiera sie konkurencja na Swietokrzyskiej, ale zaraz zaraz jest w Kowalach jakas filia chyba z Jasienia. My mamy duzo pacjentow ze Straszyna, Borkowa, Kowali.

 

Do Baltimedu chodzę z dziećmi i jak będę mieszkać w Borkowie to tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Rotmanke chodze do stomatologa i widze jak tam wyglada przychodnia.

A ciekawe czy do mnie z dziecmi nie trafilas :wink: O, jejku, moze lepiej sie nie zdradzac, bo to nie wiadomo jakie wrazenie czlowiek zrobi :wink:

 

Ja sie nie zdradzam. Może i sie spotkałysmy ale o tym nie wiemy. Magia internetu. Jeżeli chodzi o przychodnie to dużo zależy od samego lekarza. Piękny wygląd budynku to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty predzej mnie poznasz :D Uff, po wakacjach nie bede juz przyjmowac dzieci, wszyscy wracaja z urlopow. Ale bardzo polecam ta przychodnie, najwazniejszy jest szef, wymagajacy i od nas i od pacjentow, przede wszystkim kultury w obie strony, a oferta dla pacjentow jest duza w porownaniu z innymi przychodniami w ktorych pracowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...