Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie w kuchni sa wszystkie podejścia i gniazdka, woda do lodówki też (będzie z kostkarką). Antene w kuchni mam w innym miejscu, nie do lodówki. Sprzęt wcześniej trzeba wybrać ale na zasadzie, jaki rozmiar, elektryczna kuchnia czy gazowa (ja mam i prąd i gaz) a nie konkretny model, który teraz wybieram. Lodówka będzie side by side z kostkarka i to faktycznie trzeba wiedzieć wcześniej bo jednak jest szeroka.

W sprawie tej szuflady to ja będę miała gniazdka na blacie na wyspie, szuflada tez mi sie wydaje niewygodna.

izi7 płyta chyba jednak będzie ta z polami, ale jeszcze myslimy.

 

A antene i prąd doprowadziłam do kabiny prysznicowej a teraz kazałam to zapuszkowac bo te kabiny przestały mi sie podobać. Cóż kobieta zmienna jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. szuflada się Wam nie podoba!

- choć moim zdaniem usytuowanie jej w odpowiedniej odległości od płyty przy której będę gotować znacznie ułatwi mi życie(często używam blędera)

 

a co powiecie na to:

http://lh4.google.com/Elfzip/RwOwMmQeiUI/AAAAAAAAAFs/R317GLpCqjM/s288/elektryczna%20szuflada%20krajalnica047.jpg

 

marzę o tym żeby wszystko było schowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A antene i prąd doprowadziłam do kabiny prysznicowej a teraz kazałam to zapuszkowac bo te kabiny przestały mi sie podobać. Cóż kobieta zmienna jest

 

 

??? jakiś konkretny powód??? czy tylko zwyczajna zmiana gustu?

 

Podobaja mi sie kabiny jak najbardziej szklane :D z niskim brodzikiem. Ładnie wyglądają i są higieniczne. Kabiny z masażami, sauna itp nie podobają mi sie wizualnie a najgorsze jest to że podobno ciągle trzeba je czyścić. Na poczatku uważałam, że koniecznie musze mieć kabinę z sauną ale z wyżej wymienionych powodów mi przeszło.

Popatrzcie co ładniejsze

http://www.salamandra.com.pl/zdjecia/3w1b_1.jpg

http://info.kolo.com.pl/images/kabiny_prsysznicowe_dlaczego_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnijcie mnie do siebie na wiosnę zaczynamy budowę naszego nowego domu bo w starym się już nie mieścimy. Wasza mądrość budowlana byłaby moją inspiracją!

 

Oć dziecie do mamuśki, tulić bendem 8) :lol:

 

A tak serio to witaj Anka w klubie :lol: :lol: Nic sie nie martw, z nami postawisz chałupę jak tralala :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnijcie mnie do siebie na wiosnę zaczynamy budowę naszego nowego domu bo w starym się już nie mieścimy. Wasza mądrość budowlana byłaby moją inspiracją!

 

Oć dziecie do mamuśki, tulić bendem 8) :lol:

 

A tak serio to witaj Anka w klubie :lol: :lol: Nic sie nie martw, z nami postawisz chałupę jak tralala :lol:

 

:D :D już czuję się jakbym w nim mieszkała dzięki :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala - a jak tam Twoje drzwi? Masz już? Jesteś zadowolona?

PP - gratulacje! My też coraz bliżej przeprowadzki, ale na razie cały czas nie mamy wody, więc ciśnienia do szybkiego kończenia brak :-( Ale do świąt chyba damy rade ;-)

 

Ościeznice częściowo pozakładane, drzwi bardzo ładne ale tez jeszcze nie moge w pełni ich podziwiać bo stoją w kartonach. Przesuwy jeszcze nie pomontowane. Klamki w pudełkach i jak tu odpowiedziec na pytanie czy jestem zadowolona :-?

 

U nas do przeprowadzki jeszcze trochę, w sumie zostało trochę do zrobienia. Parkiet musi leżec ze 3 tygodnie przed cyklinowaniem, kuchni brak i ze dwa tygodnie musimy czekac na podłączenie nas do gazu, elewacja nie skończona, ceramika i armatura jeszcze nie dojechała. no, ale chyba przed świętami zdążymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...