Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa wielkopolska


Recommended Posts

Standard Profinbud - gniazdko elektryczne włącznik światła

http://images23.fotosik.pl/219/e2c4edf2ceb368dbm.jpg

 

zapytaj swojego elektryka jak chce w tej puszcze zmieścić jeszcze włącznik. Bo ja miejsca na włącznik nie widzę

 

Dzięki za uwagę. Niestety chyba już nie skorzystam z usług tego Pana. Ostatnio zaprosiłem do rozmów Pana Kabata z Białej listy Wielkopolskich Firm. Mam nadzieję, że mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję Waszej pomocy w kilku tematach i jak zwykle wiem, że można na Kolegów liczyć:-)

 

Szukam dobrego Fachowca od zrobienia tarasu. Chodzi mi o kogoś co nie tylko zrobi ale i doradzi. Marzy mi się taras z płytek gresowych. Wiem, że to duże ryzyko i dlatego szukam kogoś wyjątkowo dobrego.

 

Szukam też fachowca od zrobienia ogrodzenia frontowego dla kolegi i w przyszłości dla siebie ?

 

No i na ten moment ostatnia prośba to czy macie może jakieś doświadczenia z piecami jednofunkcyjnym Firmy Immergas Hercules ABT 27 KW. Mam taką propozycję. Nie mam dobrej opinii o Włochach ale nigdzie nie znalazłem w Internecie negatywnej opinii. Można do niego dołączyć też solary i tak też się na tym zastanawiam. Piec ma zasobnik z wodą na 120 litrów

Dodam, że pożegnałem się z nieuczciwą Firmą Profinbud Pana Grzegorza Jędrysiaka z Suchego Lasu ( miało być kompleksowo i o podwyższonym standardzie a tylko cena była podwyższona ) i odetchnęłem psychiczne mimo iż tyle wyzwań przedemną. Robię wszystko by dokończyć dom samodzielnie więc każda podpowiedź mile widziana[/b]

 

Pozdrawiam Serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram dobre rady co zrobić z garażem - poziom garażu jest strasznie nisko w stosunku do poziomu terenu .... :cry: :cry: :cry:

(foty w dzienniku)

 

hmm, z tego co widzę to kiepska sprawa, znajomy też miał taki spadek na działce i musiał duuuużo wyżej podnieść fundamenty cełego domu, przez to wygrzebał sobie nawet małą piwniczkę, której nie było w projekcie. Szkoda, że nie zwrócił wam na to wcześniej uwagi kierownik budowy albo sami wykonawcy. Wg. mnie trzeba wstrzymać lanie chudziaka i domurować kilka warstw bloczków, najlepiej zapytajcie się budowlanych ekspertów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie koncepcji mam do odsprzedania drzwi do prysznica wnękowe - wahadłowe Glass 5 z firmy Aquaform - numer katalogowy producenta 06355

 

Wymiary: szerokość 80 cm, wysokość 185 cm,

Kolor profili: chrom optic,

Wypełnienie: szkło bezpieczne - przejrzyste z powłoką DP.

 

Szczegóły na stronie producenta:

http://www.aquaform.eu/products,view,75.html

 

Cena mocno korzystna ;-) Możliwość wystawienia faktury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dekarza do zamontowania rolet zewnętrznych, możecie kogoś polecić?

 

zawsze wydawało mi, że dekarze są od dachów. Wcześniej rekomendowałaś takie osoby na białej liście. Ja znam Pana, który sprzedaje i montuje rolety. Bardzo rozsądny facet, solidny, można na niego liczyć. Jak coś zapytaj na priv to podam kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dekarza do zamontowania rolet zewnętrznych, możecie kogoś polecić?

 

zawsze wydawało mi, że dekarze są od dachów. Wcześniej rekomendowałaś takie osoby na białej liście. Ja znam Pana, który sprzedaje i montuje rolety. Bardzo rozsądny facet, solidny, można na niego liczyć. Jak coś zapytaj na priv to podam kontakt.

Pozdrawiam

 

Dekarze, których polecałam nie montowali wcześniej rolet, a ja nie chce, żeby u mnie był ich pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W jaki sposób najlepiej połączyć ze sobą prostopadle profile CD przy konstruowaniu półek lub innych konstrukcji z profili aluminiowych oraz płyt GK.

 

Bardzo proszę o linki oraz ewentualnie przesłanie wszelkich możliwych zdjęć takich konstrukcji, na których widać sposoby łączenia profili aluminiowych, szczególnie łączenie ze sobą prostopadłe profili CD, i które ułatwią mi samodzilne wykonanie kilku planowanych w domu konstrukcji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500200650 Posadzki maszynowe!!!

robili u mnie i u muriel!

Jak sie potargujesz to nawet tanio będziesz miał.

Ps. tylko sie ich nie przestrasz tak jak mój kierownik ;p

 

Wielkie Dzieki! Dzwonilem przed chwileczka i jak narazie prognozy sa dobre. Nie przestraszylo ich ze maja dojechac 70km oraz fakt ze jest to w mieszkaniu na 3 pietrze. Sam termin rowniez moze byc dogodny. Mnie natomiast nie przestraszyla cena :)

 

Najwazniejsze scooby... jestes zadowolony z tej firmy jak i samych posadzek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynę maja nowa , do 7 czy 10pietra poda materiał,

a płaciłem im za robociznę tylko, a materiał mój, bo jak fachowiec kupuje materiał to najtanszy żeby zarobić najwięcej....

a z posadzek zadowolony bez żadnych zastrzeżeń, ale zobaczymy co powie płytkarz jak przyjdzie układać je, bo z zasady ten następny ZAWSZE krytykuje i widzi najmniejszy drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących. Pisze w tym wątku ponieważ to o co chce Was zapytać macie już za sobą. Jestem na etapie projektu, a raczej jego adaptacji. Mam już wybrany projekt ale mam dużo poprawek łącznie z ingerencją w fundamenty i konstrukcję dachu. Stąd moje zapytanie: czy możecie polecić jakiego dobrego "projektanta-adaptatora" z okolic Poznania, który przyjrzałby sie mojemu projektowi, dokonał wyceny zmian i realizacji tej adaptacji. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...