Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Ja też uważam, że miaszanka traw ma znaczenie.

Ja stawiam na Graminex sport,może nie należy do tanich,ale jakość super!

No ale jak wiadomo,każdy ma swoją rację;)

 

Zeby mnie ktos zle nie zrozumial - tez uwazam, ze mieszanka ma duze znaczenie ale nie marka, czy cena :) Trawa sportowa kupiona w ogrodniczym bedzie identyczna trawa (polecam patrzec na sklad) co 3 x drozsza trawa sportowa w super opakowaniu na najwyzszej polce w markecie ;) Ot marketing, nawet trawe mozna sprzedac 3 x drozej jak sie zrobi ladne pudelko :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Zeby mnie ktos zle nie zrozumial - tez uwazam, ze mieszanka ma duze znaczenie ale nie marka, czy cena :) Trawa sportowa kupiona w ogrodniczym bedzie identyczna trawa (polecam patrzec na sklad) co 3 x drozsza trawa sportowa w super opakowaniu na najwyzszej polce w markecie ;) Ot marketing, nawet trawe mozna sprzedac 3 x drozej jak sie zrobi ladne pudelko :) :)

 

 

Ależ dokładnie tak.

:)

 

Jeśli mogę coś polecić :

mam zaprzyjaźnionego z FM Pana z Pszczyny, który ma sklep specjalizujący się WYŁĄCZNIE W TRAWNIKACH.

 

To Forumowy Yurec, chyba taki ma nick - specjalista od traw.

Udziela się w wątkach o Ogrodach.

:)

 

Ja pojechałam do niego :

z próbkami ziemi ( z różnych miejsc działki ), zbadał wszystkie próbki na miejscu a potem idealnie dobrał mieszankę traw - ogromne wory bo ja miałam 50 arów.

Inna była na przód ( strona północna i przedogródek ) a inna na tył działki ( palące afrykańskie słońce w upały ).

 

Wyszły mnie taniej niż w markecie czy na necie.

A do tego dostałam jeszcze od Pana Jurka : walec na kilka dni, w prezencie wiele szczepek ozdobnych traw ( miskanty ;) ) i wiele dobrych rad i ciepłych słów.

Ja BARDZO POLECAM TEGO PANA !

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania stemple budowlane po 1 budowie.

Wysokość stempli była na 3.10 - końcówki są zacięte ale myślę że ok 3 metry da się wykorzystać.

Posiadam 120 szt (sąsiad też posiada taką ilość).

 

Cena ok 5 zł.

 

Drewno do odebrania w Orzeszu.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

 

Ewentualnie będzie też do sprzedania deska szalunkowa(po 1 stropie) ok 4m3

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja też mam stemple do sprzedania, długie na 2.85, zacinane, raz użyte, dość grube, ilość około 350 szt, cena za sztukę: 3,90. Mam też deski szalunkowe calowe, jakieś 3-4 kubiki, cena za kubik 340 zł. Jak ktoś jest chętny na wszystkie, plus deski szalunkowe calowe (zostało mi jakieś 3-4 kubiki) to cena promocyjna bo mi to zawadza: stempel 2,90 złsztuka, deski 290 zł kubik. Lokalizacja: Suszec (to między Żorami a Pszczyną) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś z Was pożyczyć zgrzewarki elektrooporowej ?

Niestety wszystkie moje kontakty zawiodły w tej kwestii, więc może ktoś z Was pomoże :)

 

Potrzebuję zgrzać 6 kolanek fi 40. Lub nie macie namiaru na jakąś wypożyczalnie u nas w okolicy ?

Najbliższą znalazłem w Katowicach EWPA Majster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś z Was pożyczyć zgrzewarki elektrooporowej ?

Niestety wszystkie moje kontakty zawiodły w tej kwestii, więc może ktoś z Was pomoże :)

 

Potrzebuję zgrzać 6 kolanek fi 40. Lub nie macie namiaru na jakąś wypożyczalnie u nas w okolicy ?

Najbliższą znalazłem w Katowicach EWPA Majster.

 

Z tego co pamiętam to chyba można było zgrzewarkę elektrooporową wypożyczyć w Rowibud w Żorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja też mam stemple do sprzedania, długie na 2.85, zacinane, raz użyte, dość grube, ilość około 350 szt, cena za sztukę: 3,90. Mam też deski szalunkowe calowe, jakieś 3-4 kubiki, cena za kubik 340 zł. Jak ktoś jest chętny na wszystkie, plus deski szalunkowe calowe (zostało mi jakieś 3-4 kubiki) to cena promocyjna bo mi to zawadza: stempel 2,90 złsztuka, deski 290 zł kubik. Lokalizacja: Suszec (to między Żorami a Pszczyną) :)

chetni, wiadomość na priv

 

szukamy jeszcze takich na 3,8-4m, wie ktoś lub bedzie miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubijarka w firmie Protech Rybnik ul.Gliwicka

 

 

Dzięki za info, ale "koparkowy' miał wizytówkę z wypożyczalnią. Nawet nie wiedziałem że mamy taką wypożyczalnię w Rybniku ul. Sienkiewicza 42 (na rondzie obok byłego skelpu motocyklowego SZPILA) jak się jedzie na Żory z Rybnika.

 

Ubijarkę też tam mieli do wypożyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy zatrudniłam fachowców od dachu. dzis przyszli umowy jeszcze nie podpisałam czekam na męża. gwarancja niby 3 lata. ale tak wchodze na forum i czytam i tu uwaga oszuści remigiusz masztella. pokazywał mi zdjecia jak robił tam dach w swierklanach u kusia i inne i wyglądały fachowo zrobione. i co teraz mam ich zwolnic czy jak bede miała umowe to najwyżej nie zapłace jak bedzie cos nie tak ale na dachach sie nie znam:bash: co zrobic powiedziec im co wyczytałam na forum? ale on sam mowił ze pisze na forum muratora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy zatrudniłam fachowców od dachu. dzis przyszli umowy jeszcze nie podpisałam czekam na męża. gwarancja niby 3 lata. ale tak wchodze na forum i czytam i tu uwaga oszuści remigiusz masztella.

 

Hmmm... nie znam ich.

Ale gdy faktycznie tak wyczytałaś i jest to wiarygodne to chyba bym odpuściła sobie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z moich wieści to takie, się pochwalę a co !

:D

 

 

Dostałam pracę we Wrocku !!!

:wave:

Więc wyprowadzam się ze Śląska 1-go sierpnia i "od zaraz" zaczynam nową pracę.

 

 

A trochę gorsze info to :

kochanka ex już męża w niedzielę JUŻ oficjalnie wprowadziła się do mojego domu w Skrzyszowie... :bash:

Miała pecha, bo operacja ta odbyła się praktyczniena moich oczach, hahahaha !

Traf chciał, że byłam wtedy właśnie w "gościach" u mojej Przyjaciółki - Sąsiadki, hahahaha !

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA, gratulacje z okazji nowej pracy i przeprowadzki. No i powodzenia życzę. A co do domu, to trochę smutno, że nie tobie tam przyszło mieszkać po całej budowie....

 

Elmagra,

dziękuję !

:yes:

 

No cóż, serce boli, przyznam...

Bo naprawdę narobiłam się przy tej budowie i włożyłam w nią całe serce i duszę ( 3 lata z życia... ).

Sami wiecie jak to jest...

Wybudowanie domu to było moje największe marzenie..... a kochanka przyszła "na gotowe".

Życie.

:(

 

W zasadzie przez większość budowy ( prawie dwa lata ) mieli ze sobą romans, więc ja na pracowałam ciężko na budowie a mąż w tym czasie przeżywał swoje uniesienia miłosne....

Powiedział mi o romansie i o tym, że ona jest w ciąży i że odchodzi jak.... wprowadziliśmy się do naszego nowiutkiego i urządzonego przeze mnie domu.

W jedną minutę straciłam wszystko.

 

Niestety, ale życie nie zawsze układa się nam tak, jakbyśmy tego chcieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmagra,

dziękuję !

:yes:

 

No cóż, serce boli, przyznam...

Bo naprawdę narobiłam się przy tej budowie i włożyłam w nią całe serce i duszę ( 3 lata z życia... ).

Sami wiecie jak to jest...

Wybudowanie domu to było moje największe marzenie..... a kochanka przyszła "na gotowe".

Życie.

:(

 

W zasadzie przez większość budowy ( prawie dwa lata ) mieli ze sobą romans, więc ja na pracowałam ciężko na budowie a mąż w tym czasie przeżywał swoje uniesienia miłosne....

Powiedział mi o romansie i o tym, że ona jest w ciąży i że odchodzi jak.... wprowadziliśmy się do naszego nowiutkiego i urządzonego przeze mnie domu.

W jedną minutę straciłam wszystko.

 

Niestety, ale życie nie zawsze układa się nam tak, jakbyśmy tego chcieli...

 

Gdyby to był facet z jajami z w dodatku miał trochę honoru to sam powinien wynieść się z domu i szukać zamieszkania gdzie indziej.

Ale cóż życie ....

Zatem powodzenia we Wrocku i w nowej pracy. :):):bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neszka83,

dziękuję bardzo !

:D

 

Wiesz, to oni powinni się wstydzić.

Ja mam czyściutkie sumienie i już dość luźny stosunek do tego wszystkiego.

Ale serio, nie spodziewali się mnie tam, hahaha ! Co za traf !

:cool:

 

A że byłam u Sąsiadki aż dwa dni ( z nowym facetem, hahahahaha ! ) i popiliśmy ostro to nie mogłam jechać ( musieliśmy wszyscy wytrzeźwieć... ) a w tym czasie nadjechała ona.... ze wszystkimi swoimi betami i na pewno zawału pewnie dostała, jak zobaczyła moje auto pod domem Sąsiadki, hahaha !

:D

Stanęła tak, żeby ją jak najmniej było widać i czmychnęła szybko do wnętrza domu.

Potem chyba odsypiała podróż bo nie wyszła ani na chwilę przed dom, hahahaha !

Podobno wyszli z domu dopiero, jak my pojechaliśmy - po wielu godzinach, hahahaha !

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...