Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ja to bym chyba ludziom nie mogla spojrzec w oczy jak by u mnie robili za free zamiast w tym czasie normalne pieniadze zarabiac !!

co wiecej ... bylo mi glupio jak najlepszy przyjaciel zaproponowal mi pomoc w ramach swojego dnia urlopu /specjalnie dla nas wzial urlop/ !! ale tu moglismy sie zrewanzowac !! on potrzebowal pomocy to mariusz wzial urlop i pojechal mu pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość Arturo72
bylo mi glupio jak najlepszy przyjaciel zaproponowal mi pomoc w ramach swojego dnia urlopu /specjalnie dla nas wzial urlop/ !! ale tu moglismy sie zrewanzowac !! on potrzebowal pomocy to mariusz wzial urlop i pojechal mu pomoc :)

No i widzisz,a jednak znasz takich ludzi,dla mnie to jest normalne,pomóc znajomemu za free i na podobnej zasadzie to będzie.

Inny poproszony o pomoc,rzuci od razu cenę za przysługę...ja bym właśnie tego nie umiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz,a jednak znasz takich ludzi,dla mnie to jest normalne,pomóc komuś za free i na podobnej zasadzie to będzie.

 

 

tak tylko ja mowie o jednym dniu wolnym a nie o tygodniu ciezkiego bakania po pelnej dniowce - zeby dobrze elektryke zrobic to w tydzien zrobi to wykwalifikowana ekipa w skladzie ok 4 ludzi !! a to juz za duzo za duzo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
tak tylko ja mowie o jednym dniu wolnym a nie o tygodniu ciezkiego bakania po pelnej dniowce - zeby dobrze elektryke zrobic to w tydzien zrobi to wykwalifikowana ekipa w skladzie ok 4 ludzi !! a to juz za duzo za duzo !!

Akurat elektryk będzie "zarabiał" w pracy a robił na budowie a jeszcze jakieś nadgodzinki mu się trafią i oko na coć przymrużę.Na to sobie mogę pozwolić.Nie będę pisał gdzie pracuję,bo znajdzie się dobra dusza i doniesie do prezesa ;)

Co do urlopu to raz sobie wziąłem 3 dni i z kumplem pojechaliśmy po autko pod holenderską granicę,lubię prowadzić także zrobiłem to z czystej przyjemności za darmo swoim autkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Rybniczan i nie tylko!

My tez ruszamy w tym sezonie a dokladnie w poniedzialek, dzis fadroma zrobila nam dziure w ziemi. Budujemy w Popielowie,. Planujemy porotherm 30cm plus 12 styropian - ściany, dachowke betonową,

Jesli macie namiary na np tani beton stal czy bloczki no i tak dalej dobrych tynkarzy czy dekarzy. to bardzo prosze o kontakt.

pozdrawiam wszystkich i duzo pogodnych dni zycze

:D

 

Witam, ja już mam wytynkowane, polecam ekipę z Wodzisławia, nr tel. 600 252 036, http://www.mp-bud.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat elektryk będzie "zarabiał" w pracy a robił na budowie a jeszcze jakieś nadgodzinki mu się trafią i oko na coć przymrużę.na to sobie mogę pozwolić.nie będę pisał gdzie pracuję,bo znajdzie się dobra dusza i doniesie do prezesa ;)

co do urlopu to raz sobie wziąłem 3 dni i z kumplem pojechaliśmy po autko pod holenderską granicę,lubię prowadzić także zrobiłem to z czystej przyjemności za darmo swoim autkiem :)

 

bez komentarza ..............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
bez komentarza ..............................

Czemu bez komentarza,skomentuj,bardzo proszę ale zanim to zrobisz to zastanów się czy nie byłaś kiedyś w podobnej sytuacji,czy jesteś świętsza od Papieża.

W moim kilkunastoletnim stażu pracy takie kilkugodzinne zrywki z pracy były i są czymś normalnym,każdy ma potrzebę coś załatwić w godzinach pracy,standartem u mnie jest to,że tych godzin się nie odlicza od czasu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam klientkę,która też buduje "za krzynkę"i wiecie co ja w tym domu nie chciałabym mieszkać,ba nie chciałabym nawet tam kawy wypić.Odpier.....taka kaszana,że żal mi jej.Jakbym miała budować z najtańszych materiałów to wolałabym dalej mieszkać w M4.Zresztą nie dalej jak wczoraj mąż mi przypomniał jak chciałam załatwić lustra za "grosze ",że tanio to już remontowaliśmy w mieszkaniu.Nie stać mnie na kupowanie tanio.

Już nie raz pisałam,że Arturo pierd.....głupoty jak moja teściowa,tylko ona ma schizofrenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem,że nie jestem takim materialistą jak Ty.

Śmiej się ale głupio Ci będzie jak za 250tys.zł się wprowadzę a ty dalej będziesz wykańczał dom "własnymi ręcami" :)

 

Fakt, wtedy rzeczywiscie byloby mi glupio (ale nie bedzie). A dom na pewno bede "tymi recami" wykanczal, bo tak naprawde to robota przy domu NIGDY sie nie konczy. Jak nie dom to ogrod. Robota do konca zycia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat elektryk będzie "zarabiał" w pracy a robił na budowie a jeszcze jakieś nadgodzinki mu się trafią i oko na coć przymrużę.Na to sobie mogę pozwolić.Nie będę pisał gdzie pracuję,bo znajdzie się dobra dusza i doniesie do prezesa ;)

 

masz pojęcie, że to jest zwyczajne złodziejstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna propozycje - wklej nam tutaj twoj dokladny kosztorys (ten na 250 tys). Kazdy z nas jest na innym etapie i jest swiezo z cenami, materialami, pamieta tez "pierdoly" na ktore wydal 100, 500, 1000 pln a ktorych sie w takim kosztorysie nie uwzglednia (typu srubki, kleje, gwozdzie, folie). To cie sprobujemy wypunktowac i wykazac bledy. Bo mam wrazenie, ze ty wlasnie tego chcesz i nas do tego prowokujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
masz pojęcie, że to jest zwyczajne złodziejstwo

Tak samo jak nie płacenie VAT,tak samo jak "lewe" zwolnienia lekarskie,tak samo jak parogodzinne zwolnienie z pracy,tak samo jak jazda bez biletu,tak samo jak zaleganie z podatkiem itp itd.

Jest to złodziejstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak zaleganie z podatkiem itp itd.

Jest to złodziejstwo.

 

Aaa to tu do mnie pijesz tak ? :) Nie, zaleganie z podatkiem to nie zlodziejstwo tylko wykroczenie - podlegajace pod paragraf zupelnie inny niz kradziez. Zreszta takie zaleglosci szybko sie splaca (dobrowolnie lub nie), z naleznymi odsetkami. Kradziez bylaby wtedy kiedy np. wyludzilbys zwrot z urzedu, a nie opoznial swoja nalezna platnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katu - dalej nie chcesz sie pochwalic domkiem ? Intryguje mnie ten avatar ;)

 

hyhy :) w tej kwestii to tak mi zostanie

dodam tylko, że dom z avatara to było moje marzenie, ale rozbiło się o mur niezrozumienia u mojego męża, który stwierdził cytuję - jak alianci lądowali w Normandii, to się Niemcy z takich bunkrów ostrzeliwali

ale coś z tego projektu udało się przemycić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, a zauważyłeś że świat nie jest czarno-biały? Pare przystanków z zapomnienia bez biletu to jednak coś innego jak oszustwo jako sposób na regularny zarobek. Żenada takie autowybielanie.

 

Gabrysia, drogo to większa szansa łatwość budowy solidniej i ładniej, wcale nie gwarancja (co na FM widać często). A tu "za szkrzynkę" oznacza że chłopaki okantują pracodawcę jednego aby wykonać coś dla drugiego (no chyba że czegoś nie zrozumiałem, to sory).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo, a zauważyłeś że świat nie jest czarno-biały? Pare przystanków z zapomnienia bez biletu to jednak coś innego jak oszustwo jako sposób na regularny zarobek. Żenada takie autowybielanie.

 

Gabrysia, drogo to większa szansa łatwość budowy solidniej i ładniej, wcale nie gwarancja (co na FM widać często). A tu "za szkrzynkę" oznacza że chłopaki okantują pracodawcę jednego aby wykonać coś dla drugiego (no chyba że czegoś nie zrozumiałem, to sory).

 

akurat "za skrzynke" w rozumieniu arturo znaczy za darmo !!! niestety nie ten swiat ... nie ta epoka!! za darmo to w komunie ludzie pracowali w ramach "prac spolecznych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...