Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Januszek, rany! Coś w pracy nie poszło?? Melduje posłusznie, że nad emblematem pracuję intensywnie, ale (zważ na problem netowy - moge walczyć tylko w firmie, póki moje dziecię nie zmądrzeję - nie wiem dla kogo kara większa - dla mamy czy dla dziecięcia :p ) czasu brakuje, czujne oko śledzi pootwierane strony, więc nie jest tak prosto. Daj czas np. do poniedziałku, co? :(

 

Tampiko, hotel masz załatwiony, nawet dwa. Możliwości rozwinęłam przed Tobą na priv.

Zaglądnij na skrzynkę i naskrob coś, czekam.

 

Brzoza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

RS: się Ciebie odkopie :D Baby podciągną kiecki, chłopstwo rozluźni krawaty i spoko :D

Januszek: a coś Ty taki zdziwiony?? Dopiero teraz dopadły Cię realia naszej ukochanej rzeczywistości :o To i tak masz szczęście :wink:

A spotkałeś kiedyś pracownika, który byłby opier... za siebie??? :wink:

a kto ma wenę do realizacji chorych pomysłów naszych pryncypałów??? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg, chciałam Ci powiedzieć, że kocioł termet jest rewelacyjny. I wcale nie będziesz musiał kupować innego, zobaczysz. Chyba, że "niepełnowymiarowy" wziąłeś :wink: Albo jeszcze, ŻONIE nie spodoba się po pewnym czasie kolorystyka (mamy do tego pełne prawo :p ). Albo będziesz chciał bogactwem bluznąć sąsiadowi w oczy i se po prostu zmienisz. Popatrz jaki wachlarz pretekstów rozwinęłam przed Tobą :wink: A tak już serio: mam kolegę, który ogrzewa tym kotłem 100 m kw. I naprawdę nie narzeka.

Januszek: typowe nacialstwo z Ciebie :p

Organizacja... patrzcie, stare dobre czasy. jak przed wojną :D

 

PS.

To all: Nie róbcie Januszkowi żadnego emblematu: wyśmiewa maluczkich. Niech se sam zrobi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Forumowicze!

 

Cieszę się że Podkarpacie jest takie aktywne - ja jestem z Rzeszowa i 11 lat pracuję w branży grzewczej.

Gdyby ktoś chciał porady lub pomocy w temacie ogrzewania wodnego, ciepłym powietrzem - systemu solarnego służę pomocą wg. wiedzy i moich możliwości.

Zracji tego że jestem pracownikiem technicznym i jeżdzę po całym podkarpaciu mogę wpaść na budowę i tam poradzić. Nie ma problema.

Moje GG 2154218

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg co prawda mnie jeszcze daleko do kotła, ale powiedz jaki model, gdzie mozna pooglądac w internecie, a gdzie w sklepie?

Moze i ja sie skuszę?

A, i jeszcze ile kosztuje i dlaczego tak drogo? :D :D

Anika czy emblematy są przewidzine osobno dla samic, osobno dla samców, czy też jednakowe :D

brzoza , opowiedz sie konkretnie kiedy zaczynasz tę inspekcję - jazdę konną po okoliczych budowach, coby wiedzieć kiedy np.bić kury a gęsi tudzież inne ptactwo w celach konsumpyjnych, zbierać miete na herbatę albo chmiel na inny napój :lol: :lol:

 

Witaj Wojciechu, powiedz swoje zdanie na temat ogrzewania kominkiem z płaszczem wodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Waście! Szykujcie się już na tę szałową noc, dostałam pozwoleństwo od mężulka i bawimy się do rana a co? tzn wymieniamy poglądy na temat naszych chalup :wink: Mówiłam prawdę,że to zadupie nie ma się jak wydostać od 20 do 7 rano więc trzeba się bawić :lol: Przyjeżdżam pod warunkiem że dotrzymacie mi towarzystwa do białego rana :lol: Pozdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tampiko: towarzystwo masz zapewnione :D

 

greg: toś musiał ładnie umęczyć żonę tym piecem :evil:

 

tatanka26: jasne, że osobne dla niewiast, osobne dla mężczyzn. W końcu my musimy mieć ładniejsze :D . Zobaczymy, co januszek wymyśli dla nas. Dziewczyno, on umie wszystko - nawet dach zrobić, więc co dla niego taki emblemacik??!!!

 

 

aaaa, witajcie :D - znowu zima :( i jak tu budować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg: opowieści li tylko miałam na myśli, broń Boże urządzenia jako takiego. Podejrzewam, że chciałeś jeszcze potwierdzenia słuszności wyboru i decyzji, w może nawet dokonania tego wyboru!

Opowieści pasjonatów są straszne. Pamiętam początki mojej budowy (chociaż w zasadzie żadnej budowy nie było) uzbrojona w wiedzę zaczerpnięta z "Muratorów" męczyłam wszystkich, którzy chcieli mnie słuchać, a mieli cokolwiek wspólnego z budownictwem. A wiesz, nie ma nic gorszego, niż rozważania teoretyka. Sama to teraz widzę, brrrr... Chylę czoła przed wszystkimi moimi słuchaczami:D

 

Próbuję teraz zorganizować front robót kolejngo etapu. I największy problem mam z lokalizacją gniazdek elektrycznych. Skąd mam wiedzieć gdzie chcę je mieć???? A chciałabym uniknąć kabli od przedłużaczy płożących sie po podłodze.

Maluję po tych moich projektach (dobrze, że zrobiłam sobie ksero) i ciągle wydaje mi się mało. Matko: telefony, telewizory, dzwonki... czyste szaleństwo :( . A gdzie reszta??? Dajcie mi jakiś złoty środek, bo na razie tych punktów mam 200. A parę właśnie przyszło mi do głowy!

Dlaczego muszę już powiedzieć, gdzie chcę mieć wannę i cdałą resztę ustrojstwa, jak sama nie wiem, czy będzie mnie stać na wymarzoną, wolnostojącą, na cudnych łapkach, bardzo retro wannę? Palnąć sobie w łeb trzeba by i tyle. Albo zdać się na projektanta. A skąd taki projektant ma wiedzieć, co mi w duszy gra? Albo dopiero zagra??? A za tą jego kasę mam np. weekend na żaglówkach. I gdzie tą kasę wyrzucić? na żagle czy na projektanta? Help me, please!

Muszę zorganizować jeszcze trochę ziemi i gruzu. Dobrze, że chociaż ekipy od mediów mam załatwione. Dobre, solidne i tanie. To jedyne słoneczko, które mi w tej chwili błyska. Chociaż trochę zza chmur :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anika - dobrze pomyśl jak rozmieścić urządzenia sanitarne. Decyzje musisz podjąć przed wykonywaniem wod-kan i c.o. (jeśli chciałabyś podłogówkę). Na elektryce nie znam się, więc ten temat omijam z daleka.

Witaj Wojtek o ogrzewaniu, porozmawiamy za rok. Na rok 2004 zaplanowałam tylko stan surowy otwarty.

Do wszystkich: czy jest jeszcze wolne miejsce na impreze i czy może się dołączyć osoba która ma dopiero "szczere pole" i czeka na pozwolenie na budowę. Myślę o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...