Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam Grupę!

 

DAFIT!

jeżeli to tynk cementowo wapienny to na równość, kąty proste we wszystkich płaszczyznach szczególnie w pomieszczeniach gdzie będą kładzione płytki, jakość filcowania i porządek po robocie.

 

mfffx!

głowa do góry! będzie jeszcze pogoda.

 

hunk1!

GRATULACJE!

 

a u nas wykończeniówki ciąg dalszy; mało widać postępu, długo schodzi i wiele kosztuje :evil: ale koniec już widać!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Mam do Was wielką prośbe, potrzebuję kogoś do wymurowania kominów od stropu w górę, gdyż nasza ekipa oczywiście stwierdziła że nie ma czasu i dlatego musimy znaleźć kogoś nowego, będziemy wdzięczni za każdy namiar

 

Pozdrawiam

 

 

Poszło na priv.

 

Niestety nic nie doszło, czy mógłbyś wysłać jeszcze raz

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wykończeniówki ciąg dalszy; mało widać postępu, długo schodzi i wiele kosztuje :evil: ...

wszelkie kosztorysy "padają" na wykończeniówce

dochodzi cała masa pierdułek, które trudno przewidziec

dochodzi chęć zastosowania materiałów droższych niz opiewa kosztorys

czasem jest to przymus czasowy /nie ma czasu czekac na tańszy materiał czy tańsza ekipe/

dochodzi tez cos czego kosztorys nie przewiduje czyli haracz za swiadectwo energetyczne, haracz za inwentaryzację, haracz dla KB za przybicie pieczatki, haracz dla kominiarza za j.w., haracz dla elektryka za pomiary i przybicie pieczatki, haracz za świstki którymi tyłek mozna sobie podetrzeć dlatego, ze liczy sie je na sztuki i o ile ilość szt sie zgadza, mamy tzw "odbiór"

i mozna sie wprowadzac ...

 

a pogoda deszczowa skłania do przemysleń ...

i tak mi przyszło do głowy, ze nie ma to jak byc niedźwiedziem ...

sztrzeli sie taki w gawrze na legowisku i przespi całą zime

nic go nie obchodza rachunki za prąd, ogrzewanie, nic nie płaci za jedzenie i ubranie

obudzi sie na wiosne kiedy juz jest ciepło i żarcia darmowego wokół wbrud ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam wszystkich z miasta gdzie niedżwiedzie chodzą po ulicach a jelenie pukają do okien /Rzeszów/- I NIE CHCĘ TEGO ZMIENIAĆ :D :D :D

Może z szanownych forumowiczów ktoś ma namiary na dobrą ekipę /niedrogą/ która wykonuje ogrodzenia z siatki /z materiałów własnych bąź powierzonych/ zależy mi na tym żeby robili to krótko i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam wszystkich z miasta gdzie niedżwiedzie chodzą po ulicach a jelenie pukają do okien /Rzeszów/- I NIE CHCĘ TEGO ZMIENIAĆ :D :D :D

Może z szanownych forumowiczów ktoś ma namiary na dobrą ekipę /niedrogą/ która wykonuje ogrodzenia z siatki /z materiałów własnych bąź powierzonych/ zależy mi na tym żeby robili to krótko i solidnie.

 

Robili u sąsiadki, z tego co szukała, najtaniej powiedzieli.

888-125-175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Pogoda tej jesieni jest bardzo a to bardzo brzydka. U mnie całkowicie obsunął sie termin wyrównania ziemi, ktora została jeszcze nawieziona na działkę wiosną - a jest tego ponad 50 samochodow. Była koparka w ubiegłym tygodniu, zaczęła pracować i zrezygnowaliśmy z tego tak ta ziemia jest teraz namoknięta. Może jak przymarznie to cos się da zrobić.

Chciałem zobić jeszcze tej jesieni studnię kopaną - fachowieć zamówiony, kręgi kupione i co ...... i nic i ta robota też przesunieta na nieokresloną przyszłość. Normalnie jestem zły na to wszystko. :evil:

 

Ale dziś dzionek zaczął sie ładnym słońcem. Zobaczymy na jak długo zagości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...