Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam grupę!

 

no żeby na trzeciej stronie i to przy takiej ponurej pogodzie?

nie wiecie kiedy przestanie padać? trawę trzeba kosić, ogród porządkować a tu pogody brak...

ale kociołek gazowy pracuje, tylko za dużo gazu bierze ale coraz mniej. materiał na parking i taras czeka na fachowców, reszta na mój czas i mięśnie.

pozdrawiam wszystkich i odzywajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Boguś :)

Ja bym się chętnie odzywała ale o czym tu pisać? że droga rozkopana bo miało już nie padać? I błoto takie, że jakby ktoś chciał sobie w nim zapasy urządzić to serdecznie zapraszam?

Plan był ze budowa najpóźniej w kwietniu się zacznie... A tu maj się zbliża a ja czarno to widzę...

Eh, szkoda gadać.

A gdzie podział się Brzoza?

Pozdrawiam mgliście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aylin

 

zawsze jest co pisać, jak bedziemy tylko merytorycznie o budowaniu to zwariujemy. faktycznie brzoza gdzieś się zapodział.

 

a ja korzystając z ładnej pogody wykosiłem trawnik i kupiliśmy pierwsze roślinki do rabatki przy wejściu! więc wieś wpływa na poprawę mojej kondycji, tylko podobno to rozpogodzenie to jeszcze nie trwałe, ale mam nadzieję że oglądałem jakąś nieaktualną prognozę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać namiary na solidnego elektryka z okolic Leżajska lub Łańcuta? Kogo polecacie?

 

Teraz robi u mnie Bogdan Baran 502395473, polecam, z tego co widze u siebie -dobry fachowiec który inwestuje w profesjonalne narzedzia pracy, przystepna cena.

 

Czy ktos może polecić dokładną, sprawdzoną ekipe do wykonania elewacji domu ( styropian/ tynk ) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie wiedziałam, ze coś jeszcze zostało, wstyd...

Muszę czasem pojechać na bdowowę, bo mój Pan Józek mówi, że za mało nią żyję...

 

a kto mi poleci jakąś firmę od rolet zewnętrznych i moskitier....

 

 

Ja rolety zamówiłem w oknach Jezierski na Hetmańskiej. Po tygodniu już miałem zamontowane. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A ja w sprawie stempli - szkoda że Anndzia już się pozbyła - ja mimo wszystko nadal poszukuje. Jestem zdecydowany zakupić solidną ilośc do ogordzenia.

a może ktoś ma też to odstąpienia w rozsądnych granicach siatki, słupków i bramy wjazdowej tymczasowej. W końcu najwyższy już czas zacząć się budiować!!!

Na początek tymczasowe ogrodzenie.

 

Oczekuje na kontakt :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...