Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam,

pozdrawiam wszystkich z grupy podkarpackiej, a szczególnie Przemyśl i okolice.

Nasza budowa rozpoczęta w sierpniu tego roku i właśnie powstaje dach. Jesteśmy na etapie wyboru okien i bramy garażowej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z oknami z Okno - Termu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam budujących na Podkarpaciu!

Cześć Hrabio!! :-)

Rozleciała się ta nasza "stara" grupa, a szkoda... Trochę inaczej kiedyś to wyglądało. Teraz zrobiła się tutaj tylko tablica ogłoszeń w zasadzie...

Lecę oglądać Twoje zdjęcia!

PS. Za "moich" czasów :-) - tzn. jak ja budowałam - z Łańcuta nie było nikogo, a teraz jak przeglądam - co chwilę ktoś się odzywa. Więc pozdrawiam sąsiadów!

 

Basia na kawę trzeba się umówić, w połowie grudnia powinnam być już mieszkanką Łańcuta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

pozdrawiam wszystkich z grupy podkarpackiej, a szczególnie Przemyśl i okolice.

Nasza budowa rozpoczęta w sierpniu tego roku i właśnie powstaje dach. Jesteśmy na etapie wyboru okien i bramy garażowej. Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z oknami z Okno - Termu?

 

Witam,

Sorry że nie w temacie. Co prawda nie mam doświadczenia z oknami, ale zamierzamy w przyszłym roku zacząć - budowa pare km od Przemyśla i w związku z tym szukamy ekipy do fundamentów. Czy możesz polecić swoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa .

Potrzeba mi blachodachóweczkę na dach w sumie 310m2.

Pytanie jaką polecacie , jaką zakładaliście i czym się kierowaliście przy jej wyborze??

Orientowałem się troche w okolicy i :

fachowcy, chandlowcy polecają firmę RUUKKI np. monterey i to w zależności:

-połysk 27zł

-półmat 31zł

-mat 37zł

Podobno też nieźle się spisuje blacha z ThysenKroupp(huta)..

NIewiem już sam co wybrać, chce na lata żeby mieć spokój i oczywiście nie przepłacać bo na takiej ilości to każda złotówka się liczy..

Pdpowiedzcie jaka i gdzie najlepiej(najtaniej) można ją dostać.

Kaska tak do 30zł

 

bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa .

Potrzeba mi blachodachóweczkę na dach w sumie 310m2.

Pytanie jaką polecacie , jaką zakładaliście i czym się kierowaliście przy jej wyborze??

Orientowałem się troche w okolicy i :

fachowcy, chandlowcy polecają firmę RUUKKI np. monterey i to w zależności:

-połysk 27zł

-półmat 31zł

-mat 37zł

Podobno też nieźle się spisuje blacha z ThysenKroupp(huta)..

NIewiem już sam co wybrać, chce na lata żeby mieć spokój i oczywiście nie przepłacać bo na takiej ilości to każda złotówka się liczy..

Pdpowiedzcie jaka i gdzie najlepiej(najtaniej) można ją dostać.

Kaska tak do 30zł

 

 

Hej

 

U nas na dachu blachodachówka ruuki monterey - kładziona październik/listopad 2010 r. Kupowaliśmy w Polplaście w Rzeszowie na ul. Dębickiej 199. Możliwość negocjowania rabatu. Nie pamiętam ile płaciliśmy z m2 - ale chyba coś ok. 24-25 zł (półmat). A za cały dach ok. 210 m2 +2xokno dachowe fakro, 2xkomin wentylacyjny, folia, wkręty i obróbka wyszło nas ok. 17-19 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Decorey raczej odpada. Przedzwonilem do Polplastu i są dość drodzy:/

moze ma ktoś jeszcze namiar na tani skład budowlany w okolicy?

 

Nie wiem jak z blachodachówką, ale my najtańszą dachówkę znaleźliśmy w instalator przeworsk, więc może tam zapytaj? Zresztą trafiliśmy do nich właśnie dzięki forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących na Podkarpaciu!

Cześć Hrabio!! :-)

Rozleciała się ta nasza "stara" grupa, a szkoda... Trochę inaczej kiedyś to wyglądało. Teraz zrobiła się tutaj tylko tablica ogłoszeń w zasadzie...

Lecę oglądać Twoje zdjęcia!

PS. Za "moich" czasów :-) - tzn. jak ja budowałam - z Łańcuta nie było nikogo, a teraz jak przeglądam - co chwilę ktoś się odzywa. Więc pozdrawiam sąsiadów!

 

Zupełnie inne to forum.

Ja może nie często się udzielałam pisząc, ale jestem i śledziłam forum od paru lat. "Starych" bywalców pamiętam.

 

Był też forumowicz Brzoza. Zawsze miło się czytało jego komentaarze. I tak od ponad roku cisza. Ktoś wie co się stało? Bogus33 już się pytał, ale nie znalazłam odpowiedzi:

 

nie wiecie co się dzieje z brzozą? zawsze był a go nie ma...

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...