Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Ja ze swojej strony polecam firmę Easy Door z Rzeszowa. Miałem również wycenę z Vidoku, Mariota i Dako. Ostateczny wybór, pomimo że nie byli najtańsi padł na profil Optimal Black na ciepłym montażu. Konkretna obsługa i nie odniosłem wrażenia, że siedzę i zawracam komuś głowę moimi zachciankami. Przy okazji skusiłem się na bramę segmentową tej firmy 2500x2250 z napędem pomimo, że do tej pory wyznacznikiem dobrych bram był dla mnie Hormann. Użytkuję ją od pół roku i nie żałuję wyboru. Odpukać, póki co działa tak jak należy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Ja ze swojej strony polecam firmę Easy Door z Rzeszowa. Miałem również wycenę z Vidoku, Mariota i Dako. Ostateczny wybór, pomimo że nie byli najtańsi padł na profil Optimal Black na ciepłym montażu. Konkretna obsługa i nie odniosłem wrażenia, że siedzę i zawracam komuś głowę moimi zachciankami. Przy okazji skusiłem się na bramę segmentową tej firmy 2500x2250 z napędem pomimo, że do tej pory wyznacznikiem dobrych bram był dla mnie Hormann. Użytkuję ją od pół roku i nie żałuję wyboru. Odpukać, póki co działa tak jak należy ;)

 

 

Tylko jeden post i tak chwalący tę firmę, mocno śmierdzi mi ta reklama!!!!

Handlowcy muszą trochę się podszkolić z PR w internecie!!!

Coś się sprzedaż nie kręci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie

 

Buduje dom energooszczędny Dijon IV, jestem na etapie wieńca,

Osoby zainteresowane moim projektem zapraszam na mój blog http://www.dijoniv.mojabudowa.pl/

Mam już trochę doświadczenia i chętnie udziela wskazówek i sam też będę pytał

pozdrawiam wszystkich jeszcze raz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam, odnośnie okien drzwi mogę polecić Jezierskiego ( kupowałem 3 lata temu, teraz wznowiona produkcja pod nowym właścicielem ) i firmę Salamandra w Rzeszowie na Hetmańskiej.

Ze swojej strony proszę o namiary na sprawdzoną ekipę do malowania wnętrz, najchętniej taką która ma w ofercie malowanie natryskowe agregatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 months później...
  • 1 year później...
  • 1 month później...

Melduję się z Mielca :)

 

Wygląda to tak, że kupiliśmy działkę pod Mielcem wraz z fundamentami pod projekt Andromeda I http://www.dobredomy.pl/projekt/andromedaI/

 

Fundament jest goły (pomalowany dysperbitem 3 lata temu), więc na ten rok planuję ocieplić fundament, rozłożyć rurki i zakończyć przed zimą stanem ZERO.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...