Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

greg

jeśli nie masz zamiaru grzać cały czas to tarnawa jest zbędnym wydatkiem, nie matrw się doprowadzeniem powietrza bo to jak mi się wydaje przerost formy nad treścią i tylko tacy "szkoci " jak Szaruś :lol:

mogą się w to bawić. naprawdę wierz mi ilości powietrza potrzebne do spalania drewna są znikome i straty z tym związane są do pominięcia.

najważniejsze abyś był przy żonie i dodawał jej otuchy w tych szczęśliwych chwilach (przeżycie niesamowite) oczywiście jak dasz radę.

kredyt na wykończeniówkę owszem ale siebie samego :p też tak zrobiłem chociaż nie jest to takie proste i czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Greg

będę trzymać kciuki, żeby Twoja Żona urodziła zdrowego dzidziusia. Zazdroszczę jej, że będzie miała Ciebie, jak ja rodziłam syna to nikt wtedy z rodziny nie mógł wejść nawet na korytarz. Męża zobaczyłam przez szybę jak wieźli mnie przez korytarz, a on też przez szybę zobaczył dziecko - przez moment. Popatrzcie ile się od tamtego czasu zmieniło, na korzyść oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Ależ dużo się tu dzieje. Nie było mnie trzy miesiące (po zaledwie miesięcznej obecności, zresztą). Ale na swoje usprawiedliwienie mam dwa argumenty: 1). czytałam wszystko, co działo się na Podkarpackim Forum, 2). wyłączyłam internet w domu, ponieważ moje nieletnie dziecię za bardzo interesowało się niewłaściwymi stronami, a w Firmie wykonywałam tysięcy trzysta zadań na już i zdrowy rozsądek zakazywał mi czynnego uczestnictwa w życiu Forum :wink: . Ale mam nadzieję, że przez te dwa tygodnie będę miała szansę być z Wami. Bo w styczniu zaczynam szaleństwo z rocznym sprawozdaniem za 2003 r. Cóż, państwowa firma :cry: .

Cudnie to wszystko u Was wygląda. Ja zamknełam swoją budowę na zimę (znowu zdrowy rozsądek), ale jeżeli nie będzie mrozów w lutym jadę dalej. Nastepny etap: nieszczęsny drewniany strop (nawiązałam współpracę - a właściwie zaprzyjaźniłam się - z firmą WOŚ w Rudnej i mam załatwione wszystkie drewniane sprawy w domu) oraz instalacje. Dom wyszedł zgodnie z animacjami i podoba się wszystkim. I o to chodzi. Pozdrawiam ciplutko, buziaczki, Anika

 

P (rzed) scriptum: Ktoś mówił o murowanej kuchni. Mam specjalne wydanie "Muratora", w którym dokładnie opisana jest technologia takiej budowy. Polecam. Też będę sobie robiła taką w domu. Tylko zamiast drzwiczek, czy przodów szuflad wymyśliłam sobie drewniane (dokładnie dębowe) surowe dechy, o nieregularnych brzegach, zabejcowanych na palisander. Mam wizję... Mogę udostępnić numer. A

 

PS

Szalejcie w "Sylwestra". Ja wykonuje zabawę na mojej działce. Ogniska, tańce na powietrzu, itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...