Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Witam serdecznie.

Nas w tym roku będzie o jedną osobę (osóbkę) więcej przy wigilijnym stole :) 17.12.2003 urodziła się moja druga córeczka :)

Życzę radości i zdrowia na Święta oraz zrealizowania wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku.

Z oczywistych względów Sylwestra spędzę w domu więc i ja będę z Wami witał Nowy Rok :)

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Czuję się świetnie :)

Januszek n=2.

Poród przebiegł bez problemów i w terminie. Żona również czuje się dobrze. Jutro wybieram obie panie ze szpitala :)

Niestety tej najmłodszej i żonie nie będzie dane najeść się przy stole wigilijnym bo potem jak znam życie mała miałaby problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg gratuluję córeczki, jest strzelcem tak jak ja, i tak jak napisał brzoza będzie żywym sreberkiem, bardzo wrażliwą, ambitną i obowiązkową osóbką, będzie się dobrze uczyć. Pozdrowienia dla całej Twojej Rodziny.

 

brzoza

widzę, że mówimy tym samym pięknym językiem. Nigdy jeszcze nie miałam przyjaciół, których nie potrafiłabym rozpoznać przechodząc obok nich na ulicy. Nie wiem jak wyglądacie więc wyobrażam Was sobie po swojemu.

Faktycznie przekazuję każdemu z Was mnóstwo pozytywnych fluidów za każdym pobytem na Forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam małe pytanko. Napewno ktoś z was miał już do czyniena z ZG i z przyłączem gazu. Nie orientujecie się może jak dł.ugo trwają formalności z tym związane i jakie sprawy trzega załatwić? Wpadłem w lekką panikę gdy niedawno na warunkach przyłączenia znalazłem informacją aby zgłosić się do nich ok 9 mies. przed planowaną instalacją przyłącza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszku

wzrost 176-180 cm, waga 75-80 kg, włosy krótkie ciemne, cechy charakteru:

pracowity, obowiązkowy, dokładny, zaradny, uprzejmy, uczynny, bezinteresowny, ceniący rodzinę i ciepło domowego ogniska, raczej domator, "techniczny" (raczej nie humanista), prawdziwa głowa rodziny. Nie "widzę" żadnych negatywnych cech charakteru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mały jakieś 165 , łysy (wiatr wyrwał mi wszystkie włosy jak naprawiałem gonty)

max 60 kg

włosy długie (mało czasu na fryzjera)

oczywiście blond.

i jak mnie teraz poznasz :-?

natomiast charakter tak: to by się zgadzało , mów mi jeszcze tak i patrz jak rosnę :p :p :p

no może z tym pracowitym,obowiązkowym, dokładnm zar.........

to bym się nie zgodził.

tak tak humanista ze mnie nie jest (w końcu inżynier)

Ps i wszędzie wącham jaki by tu zrobić interes. :wink:

lampki z Wami nie wypiję :( bo łacze mam tylko w pracy ale duchem będę razem z Wami.

całuje Was :D :D buziaczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Do tej pory nie zaglądałem na podkarpacką grupę, bo byłem zajęty budowaniem, zresztą nadal jestem. Jeśli nie macie nic przeciwko temu to się dołączę do dyskusji.

Garo powiedz na jakim jesteś etapie. Czy masz już warunki przyłącza? Rozumiem, że interesuje Cię już wykonanie przyłącza. Więc wyjaśniam.

Z warunkami technicznymi i innymi dokumentami (najlepiej zadzwoń i dowiedz się, jakimi – nie chciałbym wprowadzić Cię w błąd) trzeba pójść do rozdzielni gazu i spisać umowę na przyłącz. Termin realizacji umowy to 3 mieś po dokonaniu wpłaty. W tym czasie na własną rękę musisz wykonać instalację wewnętrzną i załatwić jej odbiór. Jak będą zrobione instalacje i odbiory wtedy jeszcze raz musisz się udać do ZG i podpisać umowę na dostawę gazu. Wtedy zakładają licznik i wpinają do sieci. Trwa to do kilku dni.

Umowę spisywałem 2 września i termin był 3-miesięczny, a gaz włączyli mi tydzień temu. Teraz ze względu na warunki atmosferyczne terminy mogą się wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich budowniczych podkarpacia.Widze ze Wy tu juz wszyscy jak wielka rodzina wiec moze i mnie do niej przyjmiecie. Jestem tu taka zagubiona.Kobiet jak widze niewiele poza Renia,ktora cieplutko pozdrawiam.Jestem z Tarnobrzega buduje w okolicach Baranowa Sand.Pod choinke, na gwiazdke dostalam pozwolenie na budowe i na takim to etapie budowy jestem.Pozdrawiam Wszystkich mysle"hulac" z Wami w Sylwestra. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...