Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Przyjmujemy Cię bardzo serdecznie, bywaj jak najczęściej z nami, w podkarpackiej grupie sami super faceci :D , zawsze można liczyć na ich pomoc !!!

A propos pozwolenia na budowę - bardzo Ci zazdroszczę, ja dopiero może w styczniu złożę dokumenty do UM. Jeśli szybko dostanę, to na wiosnę ruszam z budową. Baranów Sandomierski to przepiękna okolica, bywałam tam z rodziną w weekendy na przejażdżkach.

Napisz jaki domek wybrałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Reniu ciesze sie ze zostalam tak mile przyjeta.To ze sa tutaj fajni faceci to juz co nieco wiem np brzoza :lol: a pozostali jeszcze sie nie "odkryli"pewnie sie stawiaja :lol: ."Droga do sukcesu jest pelna kobiet popychajacych mezczyzn" :lol: Fajnie ze nieraz wpadasz do Baranowa jak kiedys bedziesz, a cos Ci sie "zamani"to odwiedz moj sklep calodobowy tam zawsze jest wszystko 24h no i oczywiscie moj slubny tez:lol: Wystarczy tylko przyzwyczaic sie do pracy i juz bez niej nie mozna zyc :lol: Moj domeczek bedzie sliczny,a widoki ba- na dzialce jest moje bajorko a nad nim 12 starych wierzb iwa,dzialka ma 12,5 ara,pelne uzbrojenie. To bedzie taka osloda na stare lata :D Projekt typowy z malymi poprawkami http://www.domdlaciebie.com.pl/hania Pozdrawiam i prosze o oceny nawet te najgorsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć tampiko

Pozdrawiam z Nowej Dęby - jakby nie było mi najbliższa :oops: tzn. jesteś najbliżej mnie budującą forumowiczką :lol: Życzę powodzenia i mam nadzieję, że budowa będzie dla ciebie super przygodą.

Przy okazji dla wszystkich z grupy podkarpackiej i nie tylko WSZYSTKIEGO NAJ ... NAJ ... NAJ ... W NOWYM ROKU

 

i oczywiście specjalne pozdrowienia dla Reni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie tu niebyło. :D

Choć góry uwielbiam ;)

Więc korzystam z okazji i składam Wam życzenia noworoczne.

 

Niech wam się dobrze dzieje

buzia jak najczęściej się śmieje

Moc zdrowia to najważniejsze

wtedy życie stanie się przyjemniejsze.

i aby nadchodzący 2004 rok był

lepszy od 2003 a gorszy od 2005.

 

Składam wam ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tu z Wami i jak wesolutko :lol: Emems my to widzimy gory ale na fotkach :lol: do Rs nie chciales sie "zaprezentowac' i dlatego padlo na brzoze :lol: ale sadze ze od niego napewno nie odstajesz, a Renia napewno wie co mowi ze tutaj sa tylko sami fajni faceci :lol: :lol: Czesc George sasiedzie zza miedzy milo mi bedzie Cie kiedys spotkac skorzystaj kiedys z uslug ksero w Tarnobrzegu vis a vis dworca PKS :lol: A teraz zycze Wam wszystkim udanego Sylwestra,szampana na tacy i dobrej pracy, szczesliwego Nowego Roku i romansu na boku :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w Nowym Roku :)

Szczególnie serdecznie witam nowych grupowiczów. Cieszę się niezmiernie, że jest nas coraz więcej :D

Noc Sylwestrowa szybko minęła. Nie mogłem być dłużej na forum bo byli u nas znajomi: kolega z żoną w 9-tym miesiącu ciąży. Dzisiaj właśnie urodziła :).

Ale do rzeczy. Muszę zamówić parkiet. Właśnie byłem dzisiaj oglądać w jednej z wytwórni. Na parterze na pewno będzie to dąb. Mam problem co dać w sypialniach? Cenowo najbardziej przekonuje mnie buk. Co o tym sądzicie? Wesprzyjcie radą :)

Próbowałem przekonać się do paneli ale mi się nie udało :cry:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Brzoza. Na Ciebie zawsze można liczyć :)

Właśnie buk jest kolorystycznie cieplejszy i przez to pasuje mi do sypialni. No i przede wszystkim cena. Słyszałem jednak opinię, że jako drewno najbardziej "pracuje" i lubi się zsychać. Ale to może też kwestia ułożenia.

Pozdrówka

 

P.S. Nie spotkaliście się przypadkiem z wykonawcą o nazwisku Froń Bogusław z Domaradza? Wykonuje on elewacje, maluje, kładzie płytki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podkarpacie odezwijcie się

i jak w nowym roku :-?

śnieg, śnieg śnieg i zimno

a mialo być lepiej i po to te lamki szampana

Reniu co tam u Ciebie.

Anika wpadnij tu jeszcze raz.

Robercie a dokładnie to gdzie w Głogowie się budujesz bo ja też tam na Niwie.

Greg a nie rozważałeś jesiona (jest twardy, jasny, i ma piękny rysunek słoi)

Brzoza ty lubisz buka a nie brzozę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg! Boj sie boga tylko nie panele.Jak masz chudszy portfel pomysl raczej o mozaice. Nie mowiac juz o parkiecie, a nie wspomne o tym, ze zona bedzie zachwycona.Ale wiesz tak krawiec kraje jak mu materii staje :lol: Panele-koltuny po wszystkich katach,koszmar.Jak masz psa albo kota to nawet nie trzeba zamiatac bo wszystko lezy na kupie po katach :lol: taki plus paneli :lol:.Tylko DREWIENKO.

Do Januszka: Jako elita forum moglbys luknac na moj projekcik :lol: :lol: no i pozdrawiaj mnie :lol: Ja to lubie :oops: :lol: :lol: I zasypalo nam wszystko na bialo posylam Wam sloneczko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaj
Wydaje mi się, że mało osób z Podkarpacia bierze udział w Forum. Podejrzewam o to tylko Długiego. Budowniczy Podkarpacia łączcie się.

To dlatego, że na podkarpaciu buduje się mało.

DOŁĄCZAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kaj! Wszyskie budowy spia teraz :lol: Ale na wiosne jak sie to wszystko ruszy to poczawszy od stalowej woli a skonczywszy na bieszczadach domy beda rosly jak grzyby po deszczu :lol: Fajnie ze do nas dolaczasz bo jak sie tak wszyscy kamufluja to nic dziwnego,ze reszta Polski mysli ze podkarpacie to zadupie :lol: :lol: A w tej naszej grupie to fajne ludziki,zyczliwi i rozumni.Budowniczy podkarpacia laczcie sie :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...