Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam,witam! No, nie mogę już wytrzymać :o . Miałam pisaś póżniej ale nie da się.Czerwona kartka dla Januszka,Aniki i Pat :evil:.Hultaje jedne, jak można robić jakieś potajemne spotkania. A my to co? O! ja naiwna myślałam,że Januszek jako elita zainicjuje rendez- vous całej grupy w jakiejś kameralnej kawiarence,a tu masz Ci -we trójkę już się skumali :lol:.A może idziecie na rekonesans. Rozeznać w której kawiarni są kominki i skóry :-? Jak tak to w porządku :lol: Ja też chcę spotkania myślę że jakoś do Rzeszowa dotrę z tego zadupia :wink: Januszku !zorganizuj to spotkanie. Jako seniorka grupy daję Ci upoważnienie :lol: i działaj. Ja mogę być w którąś sobotę lub niedzielę, ciekawe jak reszta naszego koleżeństwa? Pozdrawiam i czekam na propozycję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

[quote

Reniu

Widac jestecie strasznie wymagajace skoro Wam do szczęcia nie wystarcza włosiasta skórka.

celem sprostowania to nie mnie potrzeba tej skórki tylko mojej połowie bo jak nie ma tej skórki to jej jest zimno w szyję (a teraz kombinujcie dalej)

 

 

januszku

kombinujemy i nic.......zadałeś już dwie zagadki, nikt ich do tej pory nie rozwiązał, ciekawe.....

 

Co do spotkania, to ja dołączam się do propozycji Tampiko - w sobotę lub w niedzielę, może w lutym ? Tylko najpierw wszyscy z naszej grupy muszą się zameldować tutaj, niektórzy chyba nie zaglądają od dłuższego czasu na forum, szkoda byłoby gdyby nie wiedzieli o terminie, więc może bardziej odległy ten termin ? O ile wszyscy (obecni i nieobecni ostatnio) są brani pod uwagę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. To Januszek stara się zorganizować rozrywki grupowe (karnawał w końcu), my skromnie się tylko dołączamy, a tu od razu czerona kartka. Tampiko, jakby cóś, przenocujemy Cię w ramach zadośćuczynienia. Sobota, niedziela może być, chociaż piątek też fajny. A resztę grupy można zawiadomić na priv. Coś mi się wydaje, że Januszek wrobił się w kaowca grupy. Januszek, co Ty na to? Czekamy na ciąg dalszy...

 

Brzoza, gdzie jesteś? Imprezę kombinujemy. Na GG też Cię coś nie widać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś z nieba nam spadł Slawek Winiarski

może by tak jeszcze raz nam spadł mam kilka pytań co do szpachlowania GK.

Sławku nie chcemy abyś chorował ale spadnij nam jeszcze raz.

 

 

Witam januszku !

Ja poprostu albo niedorosłem jeszcze do tego forum, albo mam chore skojarzenia, bo te ostatnie posty jednoznacznie mi się kojarzą z s...em: :D wink:

Profilaktycznie zabroniłem odwiedzania tej strony dzieciom i żonie :lol: :lol: i jako niekompetentny w tych tematach :oops: :oops:

czekałem w ukryciu aż pojawi się coś innego niż " włochate skóry grzejące w brzuszek przy kominku przysypane popiołami" :lol:

Odnośnie kominka (przepraszam z wrażenia zapomniałem czyj to dylemat - chyba Tampiko) to nie tylko moda, ogrzewanie ale i mnóstwo romantyzmu, dlatego przygotuj przynajmniej komin + wentylację a potem zrobisz co zechcesz.

Pozdrawiam wszystkich!

Już godzinę próbuję to wysłać a mój "niedostawca usług internetowych" robi dzisiaj konfigurację routera , miejmy nadzieję że to pomoże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutkie !Brzoza rozwija się tylko z rana :lol: zauważyłyście?Myślę, że będzie chętny na walne zebranie :lol: Renia ! Masz rację termin nie może być wybrany na "zapalenie płuc" bo na ten moment widzę, że nas tu niewiele. Ja się piszę bez względu na termin. Anika ! Jakie stroje proponujesz? :wink: 1/ czy mam zabierać karimate i śpiwór? 2/ czy dostanę usprawiedliwienie dla "małża"? :lol: 3/a jaki znak rozpoznawczy chyba nie skóra z barana :lol: :lol: Czekam do jutra na wiadomości od ELITY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku!Witam. Ja dzisiaj tez mam problemy z netem już administrator dostał za swoje :lol: Chyba zauważyłeś że już z sexem skończylismy :wink: Aktualny temat to walne zebranie i co Ty na to, Ty się tu nie wykręcaj sexem :lol: tylko rozważ sprawę dogłębnie i prosimy o konkrety :lol:

 

:lol: Ja jestem za a nawet przeciw :lol:

Ale dlaczego nie chcesz zabrać "małża" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutkie !Brzoza rozwija się tylko z rana :lol: zauważyłyście?Myślę, że będzie chętny na walne zebranie :lol:

 

hmmm, hmmmm, hmmmm

z rana i koło połnocy .....w porze straszenia :lol:

 

bardzo interesujace propozycje ...przyznaje ... bardzo

dziwnym zbiegiem okoliczności RS wpadł na ten pomysł spotkania pierwszy- zdaje sie ... :lol:

mielismy pewne nawet plany ...:wink: - byc moze sfinalizujemy w wiekszym gronie ... :lol:

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pięknie

Baru: cześć. Wytrwałości i dobrego humoru :p

Tampiko - stroje, rany nie wiem. Podpuści się Panów naszych szanownych. Jeżeli oni wskoczą we fraki, to nie będziemy miały innego wyjścia, jak wystąpić w krynolinie :wink: . Usprawiedliwienie dla połówki - nie ma sprawy. Nawet na urzędowym papierze :lol: . Znak rozpoznawczy, hmmm, myślę, że trzeba będzie wykonać jakiś emblemat. A te skóry na pewno pomogą :wink: Zgadzam się z Renią z tym terminem. Ale, jak chcemy rzeczywiście spędzić się w jednym miejscu, to wiem z doświadczenia, że ten termin musimy określić konkretnie, bo nic z tego nie wyjdzie.

Sławek, Ty nie wykręcaj się kompetencjami, tylko dawaj nam tu swoją żonę. Ja rozumiem, że budowa, to rzecz najważniejsza, że śnisz o cegłach, dyblach, drucie wiązałkowym, wydając pieniążki, przeliczasz ile cegieł by za to było, ale przecież ta włochata skórka przed kominkiem, to tylko motywacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Mając taką wizję przed oczami...

Brzoza, Kochany, namierzaj RS i dawaj te plany. A co, Ty nie masz spania? Czy też nie dopuszczasz żony do Forum i czekasz, aż zaśnie, żeby oddać się całkowicie nagannej rozrywce? :wink:

Pozdrawiam, miłego dnia i zobaczcie, jaki cudny śnieżek sypie. A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, Ty nie wykręcaj się kompetencjami, tylko dawaj nam tu swoją żonę. Ja rozumiem, że budowa, to rzecz najważniejsza, że śnisz o cegłach, dyblach, drucie wiązałkowym, wydając pieniążki, przeliczasz ile cegieł by za to było, ale przecież ta włochata skórka przed kominkiem, to tylko motywacja do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Mając taką wizję przed oczami...

 

Wszystko się zgadza poza drutem wiązałkowym :lol: :lol: już za mną

Moja żona powiedziała mi że jesteś wysoką blądynką nazwisko na literę

P........ i z Boguchwały, to ja chyba też kojarzę. :wink:

Impreza to moje drugie imię ale niewiem czy ŻONA pozwoli :cry: :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tampiko ty niewdzięczna my tu cioramy w pocie czoła a Ty walisz czerwonš kartkę :evil:

poczekajmy aż wszyscy się wypowiedzš i moze jakie propozycje co do miejsca i czasu

 

co do skórek to kombimujcie dalej 8)

 

Anika dalej nie jestemy umówieni

Sławku nie żartuj masz troje dziatek i nie wiesz co to s.. przecież to samo życie :p

włochate skóry grzejšce w brzuszek przy kominku przysypane popiołami
dodjamy do tego sadzę zapach spalenizny, dym ależ to romanryczne :wink:

sprawa spotkania

ale sie narobiło a jak tak skromnie zaproponowałem :oops:

sš dwie rzeczy do ustalenia termin i miejsce

termin proponuję w sobotę 21 lutego (jescze w karnawale) a sobota dlatego że na drugi dzień jest niedziela i nie trzeba wstawać rano.

Myslę że do tego czasu Wszyscy zdšżš się dowiedzieć i zaplanować swoje zajęcia tak aby wykroić kawałek czasu na spotkanie.

natomiast druga sprawa czyli miejsce no tak tu bedzie gorzej bo bo bo

nie mam żadnego pojęcia gdzie jest sala kominkowa :-?

pomóżcie.

jeżeli chodzi o "małża" (ale fajne okrelenie) to sprawa dowolna

Brzoza i RS

 

dziwnym zbiegiem okolicznoci RS wpadł na ten pomysł spotkania pierwszy- zdaje sie ...

mielismy pewne nawet plany ... - byc moze sfinalizujemy w wiekszym gronie ...

no to finalizujmy może macie już jakie konkrety podzielcie się

Baru witaj to my sš prawie krajany bo ja mieszkałem w Łańcucie a teraz w Rzeszowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza, Kochany, namierzaj RS i dawaj te plany. A co, Ty nie masz spania? Czy też nie dopuszczasz żony do Forum i czekasz, aż zaśnie, żeby oddać się całkowicie nagannej rozrywce? :wink:

Pozdrawiam, miłego dnia i zobaczcie, jaki cudny śnieżek sypie. A

 

hejka Anika :p

spanie to ja mam ale tak mi sie jakos ... przy lekturze "Muratora " :wink: zeszło ....:D

czytałem i o Tobie na 32 stronie "za rzeczka .. opodal krzaczaka ..." :wink:

 

januszek to nie były konkrety ale sam pomysł

zacytuje prywatny fragment korespondencji z RS-a do mnie za co z góry przepraszam, ale inicjatywa spotkania naezy do RS

27 Sty 2004

może by tak zrobić kiedyś mały zlot grupy podkarpackiej w cieplejsze wiosenne dni, gdzieś na piwaku ? :wink:

pomysł luźny, a z Wami czuje sie bardzo sympatycznie i nie widze przeszkód aby sie spotkac

 

brzoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, czyżbym ja gdzieś na Forum zamieściła swoje zdjęcie???????

 

:lol: "Mądrej głowie dość dwie słowie" :lol:

Ja mam IQ o 6 pkt. większe od Borowskiego :lol:

Wystarczyło zdanie "zaprzyjaźniłam się z firmą WOŚ" :wink:

Poprostu nie chciałem być gorszy od januszka i też zadałem zagadkę,

ale to wszystko robota mojej żony. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

 

Widzę ,że termin już jest . Teraz ustalmy miejsce i gotowe. Ja proponuję godz 16.00. Tak żeby każdy po niedzielnym obiadku mógł spokojnie dojechać . Ja mam 60 km. Myśle , że przy takiej pogodzie to każdy jakąś skórę będzie miał na sobie (mówię o Paniach i ich futrach). :lol:

O godz. 16 -tej to chyba w każdej knajpce znajdą się miejsca. Tylko dobrze by było wiedzieć w miarę dokładnie ile nas będzie.

 

WITAM NOWEGO FORUMOWICZA Z ŁAŃCUTA.

 

POZDRAWIAM !!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...