Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Edzia popraw to bo chyba jedyni mamy takie problemy :o

 

Kochane dziewczęta gratuluję sukcesów - psich sukcesów.

 

Baru Nadia to naprawde sliczny pies - a jak tam "rudzielec" był młody ??? ten co w lutym tak strasznie mnie zachipnotyzował???

 

Anetko WO - to już brzmi dumnie :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Soryyy, ale w niedzielę byłam zakręcona jak świński ogon - wszystko na ostatni moment, a na dodatek jeszcze udało się nam wygrać :D.

Powinnam Ci powiedzieć, żejuż po ocenie zawsze jest wybór najpiękniejszego psa wystawy czyli BIS - Best In Show. I wtedy wchodzi się klasami: najpierw były szczeniaki, potem weterani, potem cos tam (skleroza), potem psy w klasie młodzieży - tutaj wygrał brat tej suki, z którą Nadia wygrała, potem były suki - młodzież i potem to już nie wiem, bo się zmyłam. Na BIS-ie nic więcej nie zwojowałyśmy ale i tak jestem zadowolona okrutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru Nadia to naprawde sliczny pies - a jak tam "rudzielec" był młody ??? ten co w lutym tak strasznie mnie zachipnotyzował???

sebo8877

Dzięki Sebastian!

Rudzielec czyli Axl zdobył 2 miejsce w użytkach na BIS-ie.

A tak szeptem mogę Ci donieść, że Axl będzie tatusiem. Jak się uda to jeszcze w tym roku - zapisać Cię w kolejkę? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! To ja tu kukam i kukam od dwóch dni i nic mi nie wyskakuje a tu tyłem trzeba wejść :D :D :D

 

Nasze papierzyska dopiero w starostwie grzeją biurka wiec na razie bez zmian.

 

AAgnieszk@ fajnie ze już masz dom "na papierze" sama niedawno wpatrywałam sie w kopertę z uśmiechem na ustach i zaciekawieniem :D

 

Ja też po raz pierwszy od 2 lat :oops: zaglądnęłam do lasu. Pięknie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Beti_ - gratuluje powrotu ! :wink:

a pochwały dopiero sie rozpoczna ... jak sie forumowi "spece" zwiedzą ze Ty wieźbe robiłas 3 dni po zalaniu stropu ...

dla nich takie rzeczy to sie w głowie nie mieszcza ... nie słyszeli jeszcze o czyms takim ... ze mozna :p a na dodatek robiliscie te więźbe sami - domownicy (owszem pod kierunkiem ciesli) ale nie robiąc tego wczesniej nigdy w zyciu ... w ciagu jednego dnia :)

 

pozdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru Nadia to naprawde sliczny pies - a jak tam "rudzielec" był młody ??? ten co w lutym tak strasznie mnie zachipnotyzował???

sebo8877

Dzięki Sebastian!

Rudzielec czyli Axl zdobył 2 miejsce w użytkach na BIS-ie.

A tak szeptem mogę Ci donieść, że Axl będzie tatusiem. Jak się uda to jeszcze w tym roku - zapisać Cię w kolejkę? :lol:

Zalezy ile ta kolejka kosztuje- jak normalna cena to zapisz :) Dla mnie może być ten ostatni najbardziej cherlawy i bezpapierowy - i tak będę go kochał :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Beti jak miło znów Cię widzięć - takiego małego maluszka :)

A skąd ta reinkarnacja w _new_ - czyżby feniks powstał z popiołów ???

 

Dakar- nie martw się większość wchodziła kuchennymi drzwiami.

 

Ni i na zakończenie -miła dla mnie chwila - skończyłem !!! tynkowanie :)

Zostały jeszcze maleńkie porawki - szpalety w oknach , obróbki futryn.

 

Teraz pod nóz idzie łazienka :) - ale żoneczka się nie może zdecydowac jakei płytki kupic - kiedyś o dziwo nie było z tym problemów -wzory były dwa i jak się któryś dorwało - było się najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi - wiem to z autopsji moich rodziców- górna łazienka wzór nr 1 - (u większości znajomych to samo - tak więc nikt nikomu nie zazdrościł)- dolna łazienka wzór nr 2- trudniej dostępny i rzekłbym unikatowy :)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni i na zakończenie -miła dla mnie chwila - skończyłem !!! tynkowanie :)

Zostały jeszcze maleńkie porawki - szpalety w oknach , obróbki futryn.

 

 

uffffff

chciałoby sie powiedziec !

Sebo - robienie tynków w pojedynke - jak robiłes końcówke, to wyczyn nie lada !

po sobie wiem, ze majac do dyspozycji kilka godzin (po pracy) ponad poł czasu zajmuje przygotowanie zaprawy, wniesienie zaprawy do pomieszczen i wrzucenie do kastra, zrobienie rusztowania, rozebranie rusztowania, wymyce wiader, łopaty, kielni, pacyi rajbetki, betoniarki, kastra, przebranie sie i znów przebranie :evil:

czynnosci na których czas leci a roboty nic nie ubywa

poza tym inaczej robi sie w towarzystwie - jest taki "doping" a samemu ... :-?

tym wieksze GRATULACJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko nic się nie przejmuj - ja też zazdrościłem jak burzyłem sciany robiłem nowy dach, kopałem odwodnienie , skuwałem stare tynki, kładłem instlacje, robiłem schody itp itd.

Znasz słowa piosenki:

... i przyjdzie czas na Ciebie.... tak se podspiewuj i niczym się nie przejmuj - najważniejsze jest cały czas przećc do przodu - czasem szybciej , czasem wolniej ale cały czas w przód

 

Pozdrawiam słonecznie

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni i na zakończenie -miła dla mnie chwila - skończyłem !!! tynkowanie :)

Zostały jeszcze maleńkie porawki - szpalety w oknach , obróbki futryn.

 

 

uffffff

chciałoby sie powiedziec !

Sebo - robienie tynków w pojedynke - jak robiłes końcówke, to wyczyn nie lada !

po sobie wiem, ze majac do dyspozycji kilka godzin (po pracy) ponad poł czasu zajmuje przygotowanie zaprawy, wniesienie zaprawy do pomieszczen i wrzucenie do kastra, zrobienie rusztowania, rozebranie rusztowania, wymyce wiader, łopaty, kielni, pacyi rajbetki, betoniarki, kastra, przebranie sie i znów przebranie :evil:

czynnosci na których czas leci a roboty nic nie ubywa

poza tym inaczej robi sie w towarzystwie - jest taki "doping" a samemu ... :-?

tym wieksze GRATULACJE!

 

:oops: I tu masz Brzoza 1000% rację.

Choć musze przyznac że w ciepłe dni nie wracam do Rzeszowa -teściowie (moi sąsiedzi) kupili chałupę (starą drewnianą - da sie tu mieszkać, jest lodówka, wyrko, tv, studnia, prąd i woda ze studni) tak więc nie tracę czasu na powrót do Rzeszowa tylko śpię prawie na budowie. Rano kawka, i do pracy - po pracy prosto na budowę - najczęsciej zabieram jakiś prowaint - coś trza jeść z Rzeszowa. Jedyne co to nie widuje mojej żony :(

Ale rację Ci przyznaje przygotowanie pracy sprżatnięcie stanowiska i samego siebie trwa jakieś 20% czasu budowy - ale niestety bez tego sie nie da.

Co do dopingu - to Wy także dopingujecie mnie - za co Wam serdecznie dziękuję.

 

A nie chwaliłem Wam się - żoneczka zasuwa teraz na 2-óch etatach - w Heliosie i teraz od miesiąca na 1/2 w EuroBanku. W banku pensja głodowa - ale frycowe trza zapłacić w kinie to praca na zlecenie jeszcze ze studiów. Pracy ma w brud - pensje znikome- ale doświadczenie zdobywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko nic się nie przejmuj

... i przyjdzie czas na Ciebie.... tak se podspiewuj i niczym się nie przejmuj - najważniejsze jest cały czas przećc do przodu - czasem szybciej , czasem wolniej ale cały czas w przód

 

Pozdrawiam słonecznie

 

Sebo8877

 

Chyba sobie na złoto wydrukuję, albo jeszcze lepiej, zrobię tapetę na pulpit z tych słów :D:D

Ty to umiesz wlać optymizm w człowieka. Na zdrowie więc! http://members.cox.net/scavenger7/Smilies/drunk.gif :oops: ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam, witam, :D :D

ja to Was nie rozumiem, a zarazem PODZIWIAM!!! zasuwacie na etacie, na budowie i jeszcze poczucie humoru Was nie opuszcza.

Ale to dobrze.

Ja jeszcze nie stawiam, a juz zasnąć nie mogę :x , bo w myślach buduję :o , ranowstać nie mogę :o , w pracy nie mogę wejść na obroty :-? .

No ale podbudowny Waszym optymizmem ...... "weźmiemy się i dam radę"

Seba że jesteś pracoholikiem to wiem, ale ze żoneczkę chcesz zacharować to dla mnie nowum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powróciłam już w starej szacie :D

a dla przypomnienia tym którzy nie wiedzieli, powiem tylko tyle że moje posty i ja sama :( zostaliśmy całkowicie usunięta, wykasowani i wyeliminowani z forum, oczywiście przez pomyłkę :-?

ale dzięki pamięci Cyli i jeszcze kilku forumowiczów powróciłam znowu

Brzoza a strop zalałam 12 dni temu a nie 3 ( w sobotę dwa tygodnie temu)

Ale reszta jest prawdą więźba została zrobiona w jeden dzień przez nas i cieśle

Sebo też podziwiam Cię za te tynki, my jednak się chyba nie zdecydujemy na samodzielnie robić tej roboty, za długo nam by zeszło, choć życie pokaże

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak to miło, że wszystko wróciło do normy.

Witaj Beti z powrotem. :wink:

U mnie ciągle panowie bujają się z kostką.

Odzywają się do mnie tylko wtedy gdy muszą.

:p

 

Ostatnio nabrałam ochoty na wyjazd do pracy do Anglii. Ponoć bez większych problemów można znaleźć pracę w biurze projektowym.

No i co tu robić :roll:

Rozważam za i przeciw. Pomyślimy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wstępnie z mężem ustaliliśmy, żadnej zagranicy a jeśli to na pewno nie osobno, w końcu jesteśmy dwa lata po ślubie :oops:

a poza tym mamy zbyt małego brzdąca aby go zostawić samego

a do zagranicznego wyjazdu zmusiłaby nas tylko bardzo trudna sytuacja w domu teściów, jeśli wiecie o czym mówię

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza a strop zalałam 12 dni temu a nie 3 ( w sobotę dwa tygodnie temu)

Ale reszta jest prawdą więźba została zrobiona w jeden dzień przez nas i cieśle ...

_Beti_" - no to przepraszam ... pomyliłem widac date wklejenia zdjęc z data wylania stropu ... :wink:

Słoneczko - Sebo to wyjatkowy optymista, zartowniś i spec do wszystkiego

taki samo zresztą jak januszek ... i dokładnie ten sam znak zodiaku !!! :D

dla januszka tez nie było rzeczy niemozliwych ... zawzioł sie np. i zrobił rekuperator ...

Tomku - budowa potrafi dac czasem nieźle w kośc - humor pozwala rozładowac stres z tym zwiazany ...

Anetko - warto spróbowac -nawet dlatego aby sie oderwać od tego "młyna" w jakim Jestes .... jak widze ile godzin tu pracujesz ...

Sushi - nie znam tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...