Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Brzoza ja również tak sobie pomyślałam, byłoby to jak wakacje,

Powodów jakimi kieruje się Beti, nie mam.

Ale z drugiej strony obawiam się że mogę dużo stracić zawodowo. W tej chwili, mam pracę (aż nadto), kontakty w urzędach i innych instytucjach.

Więcej kasy zawsze się przyda, ale czy jest mi ona aż tak potrzebna. :roll:

A Januszka to mi brakuje, coś ostatnio nie zagląda do nas, a jeśli nawet to coś nie ma ochoty postukać w klawiaturę, podobnie jak inni.

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję kochani za tak ciepłe słowa

Słoneczko -będzie to wszystko szybciej niż Ci sie wydaje - no może trochę stresówi siwych włosów CIe to będzie kosztowało- ale warto

Dzieki za browara :)

 

Tomek - teraz to wszystko pikuś budujesz wirtualnie- ale jak sie zacznie to dopiero będzie rzeź :wink: Nie będziesz umiał wcale spać, o jedzeniu nie będziesz miał siły myśleć, rence Cię będą bolały, nogi też, krzyże - a najbardziej to bolała to CIe będzie kieszeń :)

Z tym pracoholikiem to nie przesadzaj- a żonka - jej wybór ale jej ni epodburzaj że ża dużo pracuje - bo auto muszę zmienić na 4x4 :)

 

Beti co do wyjazdu święte słowa- tez tak myślimy z moja lubą - co do stażu to taki sam jak nasz:) A tynki - prosta sprawa - mogę Was nauczyć :)

 

Aneta - Ci od tej kostki to widze zawzięci :) Układają na suchym betonie ??? Co powiedzieli CI jak zaczęłaś im wymyśłac i dopytywać ???

Nie wyjeżdżaj do tej Angli - tak fajnie jest u nas - może i bida ale za to jak miło i sympatycznie :)

Sushi - dach sporo będzie kosztowął - nie da się go uprościć. Ale nie martw się najwięcej kasy i tak zawsze zrzera wykończeniówka :wink:

Brzoza z tymi znakami zodiaku to już tak jest jak się uprze to nie ma odwrotu :) Ale jak sie zaweżnie to juz katastrofa- dzięn noc dzięń noc dopóki nie skończy. Z jednej strony to dobra i pożyteczna cecha z drugiej przeklinam ją niejednokrotnie padając na pysk.

Jest jedna rzecz na świecie której nie da sie zrobić ... zgadnijcie jaka???

Całą resztę da się wykonać i z tego założenia wychodźcie.

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Dzięki Wam za ciepłe i miłe słowa

 

Mam nadzieję że już naprawe za 1,5-2 miesiace większośc z Was odwiedzi mnie na parapetówie :)tak więc będę mógł każdemu z osobna podziękować za:

- miłe przyjęcia - jakie zgotowaliście mi tu na podkarpaciu

- rodzinną atmosferą jaką tu tworzycie

- rzetelne i fachowe porady

- ludzki odruch w kazdej sytuacji

i za wszystko co w Was mi sie podoba

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wstępnie z mężem ustaliliśmy, żadnej zagranicy a jeśli to na pewno nie osobno, w końcu jesteśmy dwa lata po ślubie :oops:

a poza tym mamy zbyt małego brzdąca aby go zostawić samego

a do zagranicznego wyjazdu zmusiłaby nas tylko bardzo trudna sytuacja w domu teściów, jeśli wiecie o czym mówię

:wink:

 

My tak samo, chociaż większa kasa by się przydała przy budowie :-? My taż dwa lata po ślubie hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Anetko Ty masz inną sytuację, więc może warto spróbować? Zależy na jak długo chcesz wyjechać. Jeśli piszesz o wakacjach to przez te 3-4 miesiące kontakty i znajomoście nie wygasną przecież, nie? A jeśli masz szanse pracować tam w zawodzie to poszerzysz swoje doswiadczenie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj wstałam o 1 o zaczęłam robić opis techniczny do projektu, tak mi się strasznie spać chciało, ze wzięłam Lonkę i poszłyśmy na spacer. Po powrocie dalej spać mi się chciało no i machnęłam ręka na to wszystko i położyłam się spać. Chyba faktycznie muszę trochę przystopować.

 

A co do kostki. To panowie powiedzieli mojej mamie, że z wszystkimi są wstanie się dogadać tylko nie ze mną. Ja to mam jakieś dziwne myślenie.

Wczoraj układali przed bramą wjazdową no i okazało się, że się brama nie zamknie. Wg nich trzeba bramę podnieść.

Poszłam do tych, co robili ogrodzenie i bramę. I mówię, co jest grane.

Gościu przyjechał popatrzył na bramę, na kostkę i mówi "Panowie spierdoliliście robotę". :lol: No i dziś pan wyciąga kostkę i wszystko poprawia. :p

A ja jestem wredny człowiek bo zamiast się przejmować, pomyśleć jak to można rozwiązać, co będzie bardziej pracochłonne kostka czy brama . To ja z wielką radością kazałam kostkę poprawić. :oops:

I jeszcze na chodniczku co zrobili do furtki znalazłam kostkę pękniętą i uszkodzoną palisadę. To też mają wymienić.

Sebo jakbyś miał ochotę spojrzeć fachowym okiem na ich wyczyny to serdecznie zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Jest jedna rzecz na świecie której nie da sie zrobić ... zgadnijcie jaka??? ...

mysle i mysle ... i dalej nie wiem... co to za rzecz ?

Sebo - kojarzy mi sie to z tym jak mój ojciec nieraz musiał udowadniac, ze da sie jedną dziure dwoma dziurami zatkac ...a ludziska ciagle nie mogli w to uwierzyc ... :wink:

DaKar, Sebo - wyborów dotyczących zarówno budowy jak wyposażenia dokonywałem sam ... to za powazna sprawa zeby powierzac ją innym ... :wink:

Anetko - masz dość oryginalnych wykonawców tej kostki ... nie zmiesciła im sie kostka pod brama - uciąć brame i po sprawie ... taaa

nieźle kombinuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzoza ta jedyna rzecz której nie da się wykonać to:

Nie da sie otworzyć parasola we własnym tyłku :) - nikogo nie miałem zamiaru obrazic ani zdenerwować tym powiedzonkiem - ale ma ono swój głęboki sens. :wink:

 

Całą reszte da sie zrobić- nawet tak jak piszesz załatać jedną dziuę dwoma

 

Anetko w przyszłym tygodniu moge do ciebie wpaść nie ma sprawy.

Fachowcy widać że fachofcy pilnuj ich i możesz im powiedzieć czego nie da się zrobić :)

Dziś jade na śląsk (powoli się zworzę) tak więc będę w niedziele i jakby coś to w poniedziałek mogę zajrzeć.

 

Dakar a ty na jakim już etapie jesteś - bo coś nie relacjonujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko - masz dość oryginalnych wykonawców tej kostki ... nie zmiesciła im sie kostka pod brama - uciąć brame i po sprawie ... taaa

nieźle kombinuja

Taka ekipę to tylko ja mogę mieć :p

 

Dakar

Ujęcie przeze mnie słowa wakacje, chyba było nie właściwe. Bo jeśli jechać i pracować w zawodzie to myślę, że trzeba liczyć min. rok a najlepiej kilka lat. Pierwsze miesiące to intensywne przyswajanie wiedzy technicznej a szczególnie różnic, jakie są.

Chyba żeby pracować w zawodzie, gdzie wiedza nie jest potrzebna, ale to jest jak dla mnie stratą czasu i cofaniem się w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar a ty na jakim już etapie jesteś - bo coś nie relacjonujesz ??

 

No i mnie nie denerwuj :D

Ja walczę z papierami :evil:

jak dobrze pójdzie (tzn nie będzie sprzeciwu sąsiadów) to za tydzień-dwa może będziemy mieli pozwolenia..ale mam wątpliwości czy wszystko gładko pójdzie..

 

A tak na marginesie, szukam zdjęć schodów z salonu na "górę" wiecie o co chodzi??? U nas w salonie jest wejście na poddasze i nie mam pomysłu jak to będzie wyglądało :D

Chociaż ostateczą decyzję podejmie oczywiście mąż :wink:

 

Szczuka by mnie zastrzeliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dakar

Ujęcie przeze mnie słowa wakacje, chyba było nie właściwe. Bo jeśli jechać i pracować w zawodzie to myślę, że trzeba liczyć min. rok a najlepiej kilka lat. Pierwsze miesiące to intensywne przyswajanie wiedzy technicznej a szczególnie różnic, jakie są.

Chyba żeby pracować w zawodzie, gdzie wiedza nie jest potrzebna, ale to jest jak dla mnie stratą czasu i cofaniem się w rozwoju.

 

No tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ta jedyna rzecz której nie da się wykonać to:

Nie da sie otworzyć parasola we własnym tyłku :) - nikogo nie miałem zamiaru obrazic ani zdenerwować tym powiedzonkiem - ale ma ono swój głęboki sens. :wink:

no tak .....

:lol:

mój ojciec znów jesli ktos nie wierzył w te mozliwości dziur mawiał : wsadź se nos do d .. y...:) co tez miało głęboki sens ... :wink:

Sebo - miłego wypoczynku zatem na Śląsku i dużo świerzego luchtu w płucach

Anetko chłopy sie staraja ...ale ze im nie wyhodzi ... czy to ich wina ?

:wink:

DaKar - serdeczne zyczenia urodzinowe !

mysle ze jeszcze nie spóźnione ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki.

 

Czy wie ktos gdzie i za ile mozna wyporzyczyc sprzet do budowy w Rzeszów City?

 

Chodzi mi np. o betoniarke...

 

Zagęszczarkę murarze pożyczali gdzieś w Tyczynie, a betoniarkę powiedzieli, że lepiej kupić, bo jest potrzebna przez całą budowę i lepiej się to opłaci. No i kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :p no wiec jednak zrezygnowalismy z tego projektu APS 100 i wybralismy moncalvo z pracowni Archigraph :) za pare miesiecy fundamenty no i mysle ze bede stalym bywalcem grupy podkarpackiej, jesli to wogole kogos interesuje - buduje sie koło Sędziszowa Młp. ;]

link: http://www.archigraph.pl/new/archigraph/ind.php?co=projekt&n=354

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...