Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś budował dom wg projektu z muratora "CODDZIENNY". PRZYMIERZAM SIĘ DO BUDOWY, KUPIŁEM TEN PROJEKT I CHCĘ TAKI DOM BUDOWAĆ. MOŻE MI COŚ WIĘCEJ PODPOWIECIE: Z JAKICH PUSTAKÓW BUDOWAĆ - CERAMIKI, CERAMIKI PORYZOWANEJCZY BETONU KOÓRKOWEGO?

POZDRAWIAM DYNÓW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma albo będzie miał w najbliższym czasie do opchnięcia budkę na narzędzia itp. na czas budowy ?

a może ktoś doradzi skąd wziąść takową ?

Pozdrawiam

 

A zobacz jaką fajną budkę skombinował sobie niejaki Uciu :)

 

http://pictureposter.allbrand.nu/pictures/uttecht/budowa/010czerwiec+2006.jpg

 

Tak sobie zajrzałam na fotki z jego budowy: http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=72238&highlight= , bo znam i lubię okolice Jedrzejowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni temu PINB wydał nakaz rozbiórki takiego drewnianego "kiosku"

włascicielka z bólem serca rozbierała - nadawałby sie na pakamere ale juz po temacie :-?

co do materiałów - u siebie stosowałem rózne technologie i materiały

z grubsza mozna okreslic, ze na parter wybrałem trówarstwowke - beton komórkowy

poddasze - niby jednowarstwowo bo pustak trocinobetonowy ale wypełniony styropianem i taka "specjalna mieszanka" wiec tez kilkuwarstwowy ... :wink:

a Uciu faktycznie z odpadków zbił sobie całkiem fajna budka :)

Kadya - równiez mysle jak Baru moze z tych 16 km zwiekszyć promień na 18 km ... zachaczy Niechobrz, Babice, Lubenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadiya - tak jak Baru i Brzoza - przprowadź sie obok mnie - do kupienia Ziemi ooooo a do Rzeszowa (centrum) 18 km - z tym że w Borku kupisz 1Ha za canę 10-ciu arów w Rzeszowie :wink: Widoki będą Ci łagodzily wszystko co będzie niedogodonością. Zapraszam w moje strony

 

Wczoraj osobiście poznałem Dzikiegoslonia - fajny gość - pozdrawiam serdecznei Grzesiu no i zyczę jak najszybszego osiągnięcia wymarzonego celu. Tak więc kolejny forumowicz którego znam osobiście -grono znajomków forumowych sie zwiększa- a jak u Was to wygląda?? - Tak z ciekawości pytam :wink:

 

Baru- w jakich granicach chodza te Axlowe rudowłose cuda??? - bo jak coś to chyba czas się zapisywac do koleki co :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście znam tylko Kadiyę. Oglądali działeczkę za naszą ale niestety nie podeszła im. :cry: A szkoda.

Działeczka już się sprzedała i z czterech została już tylko jedna. Czekamy na ostatniego sąsiada, bo zainteresowani podobno są, a właściciel twierdzi, że one sprzedają się parami. :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal szukam 10 arowej działki w okolicach Rzeszowa- proszę o ewentualne info...

Kadiya!

Albo musisz zmniejszyć działkę albo kupić dalej od Rzeszowa, niestety, takie mamy realia :(.

Wiem np, że w Nosówce działki są po 4-4,5tys/ar

 

 

Baru- a jakies konkretne namiary masz w tej Nosówce? Powoli zaczyna mnie ogarniać desperacja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru- w jakich granicach chodza te Axlowe rudowłose cuda??? - bo jak coś to chyba czas się zapisywac do koleki co :wink:

Sebo8877

Zapisywać jak zapisywać, ale napewno kasę zacznij zbierać. Dzwoniłam do kumpeli przed chwilą no i rzekła mi: od 1700 do 2500. Sama załamkę przeżyłam, a co dopiero Ty... :wink: :roll: No to co? Dalej chcesz się zapisywać??

 

Baru- a jakies konkretne namiary masz w tej Nosówce? Powoli zaczyna mnie ogarniać desperacja

Nie, nie mam, ale tam wybudowali się nasi znajomi i kiedyś mówili, że jak oni kupowali tam działkę to ar kosztował 2tys, a teraz trzeba dać drugie tyle. Jak chcesz - mogę do nich zadzwonić i zapytać czy nie wiedzą o czymś do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baru- w jakich granicach chodza te Axlowe rudowłose cuda??? - bo jak coś to chyba czas się zapisywac do koleki co :wink:

Sebo8877

Zapisywać jak zapisywać, ale napewno kasę zacznij zbierać. Dzwoniłam do kumpeli przed chwilą no i rzekła mi: od 1700 do 2500. Sama załamkę przeżyłam, a co dopiero Ty... :wink: :roll: No to co? Dalej chcesz się zapisywać??

 

No tego się spodziewałem i szoku doznałem. Zdaję sobie sprawę że pies z (nierodowodowej hodoli) może być (oby nie był) obciążony genetycznie. W mojej sytuacji zostaje albo taki - albo jakiś zawieruszony ze schroniska (chocbym miła jechac po niego gdzieś w Polskę). Jako iż pies to spraw odleglejsza - poczatek zimy - moze wiosna - będę czekał. Na tej kalsy psa mnie nie stać - mówię otwarcie - ale axla pozdrów odemnie jak go będziesz widziała :0 - no i jak zawsze dzięki - na tobie to można polegac zawsze :D

 

witam, Seba, nie chcę być niegrzeczny ale ostatnio nie aktualizujesz zdięć, a wiem, że z robotami zaszedłeś już ho ho ho ???

 

wcale nie jestes niegrzeczny - powiedz mi tylko sąsiedzie kochany KIEDY ????

 

Aneta - kiedy robimy wizytację kostki ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Sebastian, takie są ceny rodowodowych szczeniąt. Tak po cichutku to Ci powiem, że Ty kupiłbyś za tą dolną granicę bo górna to dla hodowców, którzy kupują psa lub sukę w celach hodowlanych i wtedy zapłacą większą kasę, ale chcą mieć "perełkę" w swojej hodowli.

Axla napewno pogłaszczę, zwłaszcza, że wybieramy się razem na wystawę do Przemyśla.

Może Ty jeszcze pomyśl, bo Axlowa "żona" :) jeszcze nawet cieczki nie ma. A potem jeszcze ze dwa miechy ciąży, z 7-8 tyg szczeniaczki przy mamie muszą być... Tak, że masz spokojnie przynajmniej 4-5 miesięcy.

 

Porobiłam w końcu trochę zdjęć w "obejściu" :wink: i spróbuję się zebrać w sobie i je wkleić. Ale teraz startuję z koszeniem - mam nadzieję że ostatnim w tym sezonie. Nooo, moooże przedostatnim... Tylko najpierw łopata, taczki i kretowiska muszę wyzbierać :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, Sebastian, takie są ceny rodowodowych szczeniąt. Tak po cichutku to Ci powiem, że Ty kupiłbyś za tą dolną granicę bo górna to dla hodowców, którzy kupują psa lub sukę w celach hodowlanych i wtedy zapłacą większą kasę, ale chcą mieć "perełkę" w swojej hodowli.

Axla napewno pogłaszczę, zwłaszcza, że wybieramy się razem na wystawę do Przemyśla.

Może Ty jeszcze pomyśl, bo Axlowa "żona" :) jeszcze nawet cieczki nie ma. A potem jeszcze ze dwa miechy ciąży, z 7-8 tyg szczeniaczki przy mamie muszą być... Tak, że masz spokojnie przynajmniej 4-5 miesięcy.

 

Porobiłam w końcu trochę zdjęć w "obejściu" :wink: i spróbuję się zebrać w sobie i je wkleić. Ale teraz startuję z koszeniem - mam nadzieję że ostatnim w tym sezonie. Nooo, moooże przedostatnim... Tylko najpierw łopata, taczki i kretowiska muszę wyzbierać :evil: :evil: :evil:

 

Pomyślę o tym axlowym potomstwie - a co do koszenia to przed przed przed ostatni raz :)

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...