Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Podkarpacka


Robinson74

Recommended Posts

Witam wszystkich po dłuższej przerwie, szczególnie ziomala sebo8877 :wink:

Nie odzywałem się bo nie miałem nic do napisania.

Ale teraz to już sie coś dzieje.

Warunki zabudowy dostałem i staram się (a tak naprawdę to mój Kierbud) o pozwolenie na budowę. Nie idzie to jak "po maśle" ale mam nadzieję że do późnej zimy zdąży abym wczesną wiosna rozpoczął budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

NIECH DZIAŁAJĄ Z KOLEJNYMI a teraz to tylko cisza w temacie.

masz racje

były czasy ze obiecywali ...

mi torbe ...

Sebo tez miał cos dostac ...

to nic ze nie wysłali ... ale obiecywali ... przynajmniej cos sie działo

 

a teraz nic ... cisza :-?

 

O to bardzo ciekawe, nie wiedziałem o tym, dobrze że chociaż gazeta i forum są fachowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIECH DZIAŁAJĄ Z KOLEJNYMI a teraz to tylko cisza w temacie.

masz racje

były czasy ze obiecywali ...

mi torbe ...

Sebo tez miał cos dostac ...

to nic ze nie wysłali ... ale obiecywali ... przynajmniej cos sie działo

 

a teraz nic ... cisza :-?

 

O to bardzo ciekawe, nie wiedziałem o tym, dobrze że chociaż gazeta i forum są fachowe.

 

Ło - :) - ja dalej czekam na zająca Wielkanocnego :)

 

Dzięki Bogu - fachowość Tego forum to Ludzie - a tych rozsądnych, rzeczowych i fachowych jest większośc :)

 

Co do samej gazety - niestety jest coraz bardziej sprzedajna - jak przysłowiowa .... Coraz częściej pisze to za co zapłaci - slono zapłaci - ten co chce się reklamuje :)

 

Siem znów zdenerwowałem .... :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W logistyce robię :-?

 

Nie chćę was martwić ale od stycznia wszystko pojdzie o 5-15% w górę.

 

Oby te prognozy i przecieki sie nie sprawdziły - bo wali nas po kieszeniach wszystkich.

 

Nadeszły czasy chorendalnych zysków dla producentów budowalnki - my cierpimy na tym bo trz to kupic :-?

 

Spójrzcie co stąło sie z najprostszym gipsem i wszystkimi pochodnymi poszedł o 20% i jak popatrze wstecz to średno od maja posżło wszystko o 10%.

 

Z drugiej strony kochani - szusujemy do cen Unijnych - a ja sie pytam co z zarobkami???? gdzie te unijne zarobki ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kochani - szusujemy do cen Unijnych - a ja sie pytam co z zarobkami???? gdzie te unijne zarobki ???

 

Szkoda gadać.

Ja rozmawiałam (u fryzjerki :D :D :D ) ze współwłaścicielką hurtowni mat budowl i ona sama jest w szoku jak ceny idą w górę na początku wiosny. Niby raziła, żeby kupować w grudniu-styczniu i pewnie tak zrobimy.

Tylko ze styropian mieliśmy kupić na parter,a resztę na wiosnę a z tego co piszecie to lepiej teraz na cały dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Paskudnie i u mnie - pada, wieje, brrrrr... Mam nadzieję Brzoza, że te wieści o suchej i słonecznej jesieni sprawdzą się.

Sebastian!

Nooo, pięknie!! Brawo!! Tylko prosto te płytki klej, bo jak żona dopatrzy się jakichś milimetrowych odchyleń, to będziesz miał przechlapane :lol: :p.

A ja Wam jeszcze powiem, że byłam z moim Nadiuchem na

Światówce w Poznaniu. Było ponad 200 czarnych terierów!! W życiu takiej ilości na raz nie widziałam i już pewnie nigdy nie zobaczę. Oczywiście nie ma mowy o żadnym miejscu medalowym, ale moje suczydło ma w opisie ocenę doskonałą i to mnie okrutnie satysfakcjonuje - mieć doskonałą na światówce to już jest duuuuże osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...